Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Otrdiena,18.12.2018,14:44
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Horoskopi un par horoskopiem [19]
Mēness un tā ietekme [11]
Astroloģija [1]
Sākums » Raksti » Astroloģija, horoskopi... » Horoskopi un par horoskopiem

Stress un Zodiaka zīmes
 
Stress un Zodiaka zīmes 
 
 
Astrologi uzskata, ka stresa līmenis ir atkarīgs no tā, kādā zodiaka zīmē cilvēks ir dzimis. Lai mazinātu vai pilnībā likvidētu stresa radīto iespaidu uz vispārējo veselību, astrologi ir radījuši ieteikumus visām zodiaka zīmēm.
 
Auns
(21 marts - 20 aprīlis)
 
 Šīs zīmes pārstāvji ir nepacietīgi, nenosvērti un viegli aizkaitināmi. Viņi cenšas traukties pa dzīvi tādā ātrumā, it kā gribētu iekarot visu pasauli. Tāpēc visi darbi tiek darīti lielā steigā, bet ja kaut kas nepadodas ar pirmo reizi, tad sākas liela nervozēšana, nespēja valdīt pār sevi. Tāpēc astrologi Auniem iesaka nedusmoties par sīkumiem un pirmajām neveiksmēm. Piemēram, ja sarunātā tikšanās kaut kādu apstākļu dēļ nenotika, neuztraucieties, nepārdzīvojiet un nedusmojieties, bet gan sāciet darīt kādu citu darbu, kas piesaistīs visu jūsu uzmanību. Pēc tam sekos apmierinājums par padarīto darbu un būsiet arī aizmirsis par nenotikušo tikšanos.
 
Vērsis
(21 aprīlis - 21 maijs)
 
 Pēc rakstura šīs zīmes pārstāvji ir nosvērti, mierīgi, pacietīgi un klusi cilvēki. Visu dara nesteidzoties un vadās pēc paša noteiktas metodikas. Vērši ir raduši sevī paturēt savas emocijas, tāpēc tās krājas un krājas, līdz kādā brīdī tas viss "plīst ar lielu troksni". Tāpēc astrologi iesaka nekrāt sevī emocijas, bet katrā nepatīkamā situācijā tās pakāpeniski izpaust uz āru. Ja neapmierina kāda cilvēka darbs, tad uzreiz tas ir jāaizrāda, nevis jānogaida līdz brīdim, kad vairs to nevarat izturēt. Jo tad var izvērsties liels strīds, kura laikā pateiksiet daudz lieka, par ko vēlāk nožēlosiet. Jau laikus pasakiet cilvēkam savas pretenzijas, nevis gaidiet laiku, kad esat sadusmojies uz cilvēku. Ja jūtat, ka jau esat sadusmojies, tad labāk pievērsieties kādam smagam, fiziskam darbam, kas novērsīs uzmanību no dusmu objekta un palīdzēs nomierināties.
 
Dvīņi
(22 maijs - 21 jūnijs)
 
 Šīs zīmes pārstāvji bieži atrodas sasprindzinājumā, ir par kaut ko norūpējušies. Dvīņiem vajag pavisam maz, lai justos nomocījušies. Parasti tas ir dažādu sīkumu dēļ, bet tieši sīkumu dēļ Dvīņi zaudē savu pacietību, kļūst nervozi. Astrologi Dvīņiem iesaka regulāri saplānot visu darāmo, lai nebūtu negaidītu traucēkļu. Ejot gulēt, padomājiet, ko darīsiet rīt. Tas palīdzēs izsargāties no liekiem satraukumiem un dos izjust to, ka pats vadiet un kontrolējiet savu dzīvi. Nevajag iedziļināties sīkumos, kas jums kaitina. Tā vietā uzdodiet sev jautājumu: vai tiešām šis sīkums ir tik svarīgs, lai tas man radītu uztraukumu.
 
Vēzis
(22 jūnijs - 22 jūlijs)
 
 Vēži necieš, ja kāds viņus steidzina. Tieši steidzināšana rada satraukumu, nepatiku. Vēzis nekad un neko neatteiks saviem ģimenes locekļiem. Ja Vēzim kaut kas neizdodas vai pietrūkst laika, tas viņā rada lielu spriedzi. Tad Vēzim rodas sajūta, ka viņš ir kādam parādā.
 Mēģiniet sakārtot savu dienu, izveidot dienas grafiku un stingri pieturēties pie tā. Ja ikdienas darbi būs pareizi saplānoti, tad paspēsiet visu padarīt un neviens vairs nesteidzinās. Bet, ja tomēr neizdodas izdarīt ieplānoto, tad nomierinot sevi sakiet: rīt arī būs diena! Iemācieties arī pateikt "nē", ja kāds jums ko prasa, bet jums dotajā brīdī nav laika vai iespējas palīdzēt.
 
Lauva
(23 jūlijs - 23 augusts)
 
 Jūs esat ļoti prasīgs gan pret sevi, gan citiem. Tāpēc, ja kāds kaut ko neizdara pareizi, kārtīgi, tas var jūs sadusmot uz ilgu laiku, bet pēc tam var sekot liela eksplozija. Tāpēc iemācieties "saturēt sevi rāmjos" attiecībā pret citiem, jo ne vienmēr pats izdariet tieši tā, kā to gaida otrs cilvēks. Ja domāsiet šādā veidā, tad drīz vien izjutīsiet, ka saspringums mazinās. Ja sasprindzinājums tomēr nemazinās, tad atrodiet brīdi pastaigai, vai kādai citai nodarbei, kas aizņems jūsu prātu, domas.
 
Jaunava
(24 augusts - 23 septembris)
 
 Ar savu lielo darboties gribēšanu jums ir grūti atslābināties. Jūsu uztverē  visam notiekošajam ir jānorit gludi, ideālā kārtībā, pēc noteikta laika, bez jebkādiem starpgadījumiem. Ja tas tā nav, jūs sākat uztraukties, pārspīlēt situāciju.  Lai nerastos šāda situāciju, jebkurš darbs ir rūpīgi jāizplāno un to jādara pēc labākās sirdsapziņas. Turklāt, Jaunavām ir jāiemācās pareizi novērtēt radušos problēmu. Var gadīties, ka ar laiku sapratīsiet, ka daudzas problēmas nav nemaz tik lielas, kā sākumā izlikās un ar laiku tās atrisinās pašas par sevi.
 
Svari
(24 septembris - 23 oktobris)
 
 Svari pēc rakstura ir svārstīgi, viņiem ir grūti pieņemt konkrētu lēmumu. Svarus māc doma: ja nu lēmums būs nepareizs vai nebūs tas labākais? Turklāt, Svari cenšas būt godīgi pret visiem, negodīgums viņus kaitina. Tāpēc ir jāatceras, ka pasaule nav ideālā un iznīcināt visu pasaules ļaunumu tāpat nebūs jūsu spēkos. Pareizāk būtu piedomāt pie savas konkrētās situācijas un tajā mēģināt kaut ko vērst uz labu. Redzot, ka tiešā apkārtnē situācija mainās uz labu, Svariem var mazināties un pilnībā izzust lielais svārstīgums.
 
Skorpions
(24 oktobris - 22 novembris)
 
 Skorpionu kaisle ir būt "bosam". Tāpēc viņu kaitina, ja kāds negrib vai nepakļaujas viņa uzstādītajiem noteikumiem. Skorpionam ir jāatceras, ka viņš nav vienīgais uz pasaules, ka viņš nav "pasaules naba" un pasaule neriņķo ap viņu. Līdzās ir citi cilvēki ar savu "es", savām vēlmēm un uzskatiem.
 
Strēlnieks
(23 novembris - 21 decembris)
 
 Strēlnieks bieži vēlas sasniegt nesasniedzamo. Ja tas viņam neizdodas, tas Strēlniekā rada dusmas, satraukumu. Turklāt, Strēlnieks ir pārāk atklāts un sarunā tādas lietas, kas rada vispārēju satraucošu situāciju.  Labi apsveriet katru vārdu, ko sakiet konkrētā situācijā. Ja būsiet pārāk ass, atklāts, varat tikt nesaprasts vai saprasts nepareizi. Necentieties atrisināt visas pasaules problēmas. To nav neviens izdarījis un diez vai tas izdosies arī jums.
 
Mežāzis
(22 decembris - 20 janvāris)
 
 Mežāzis ir ambiciozs, enerģisks, noteikts un spējīgs koncentrēt uzmanību uz konkrēto problēmu. Neskatoties uz iepriekš minētajām īpašībām, Mežāzim tomēr piemīt tieksme krist grūtsirdībā, ja kaut kas neizdodas tā kā bija iecerējis. Līdz ar to iesākto grūti pabeigt,  pasliktinās garastāvoklis un tā tas viss riņķo kā pa bezgalīgu apli, novedot līdz stresam. Tāpēc astrologi Mežāzim iesaka priecāties arī par nieciņiem, par to, ko jau ir padarījis. Var arī kādu brītiņu ķerties pie mazāka darba, kas paveicams ātrākā laikā. Tas mazinās saspringumu un domas par iepriekš nepadarīto. Mežāži - biznesmeņi atpūtai, nervu spriedzes mazināšanai spēlē golfu vai kādu citu spēli, bet sievietes skatās "ziepju operas". Tad, kad būsiet atguvies no neveiksmes, būsiet nomierinājies, varēsiet atkal ķerties pie iepriekš nepabeigtā darba.
 
Ūdensvīrs
(21 janvāris - 19 februāris)
 
 Ūdensvīrs ir trakulīgs, neprātīgs, iepriekš neprognozējams, pēc rakstura neatkarīgs cilvēks. Pakļaujas garastāvoklim vai mirkļa ietekmei. Ūdensvīrs nemāk plānot dzīvi, kas nenovēršami noved pie satraukuma pilniem mirkļiem. Astrologu ieteikums Ūdensvīram: pirms pieņemat lēmumu, pakonsultējieties ar citu cilvēku. Tas var novērst steigā, neapdomībā pieņemt lēmumu. Ir jāmēģina pakļaut savu neatkarīgo raksturu arī citu cilvēku vajadzībām. Ja visu darīsiet tikai paļaujoties uz sevi, savām domāt, tad no nepatikšanām neizvairīsieties.
 
Zivis
(20 februāris - 20 marts)
 
 Zivis pārāk stipri uztraucas un pārdzīvo par līdzcilvēkiem, arī paši ir viegli aizskarami un aizvainojami. Zivis sevī uzkrāj visas negācijas, kas beigu beigās noved pie slikta, nervoza garastāvokļa. Šie cilvēki mēģina izdabāt visiem, kas noved pie tā, ka citi to ievēro un sāk izturēties pret Zivīm ar necieņu. Tas, savukārt, Zivis noved pie stresa. Tāpēc astrologi iesaka: nemēģiniet izbadāt visiem, jo tas nav iespējams. Mācieties tik stipri neuztraukties par citu cilvēku problēmām un neuzņemties uz sevi glābēja lomu.
Kategorija: Horoskopi un par horoskopiem | Pievienoja: Maija (07.11.2009)
Skatījumu skaits: 2603
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma