Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Svētdiena,20.01.2019,21:34
Sveicināti Viesis|RSS
Apsveicam Dzimšanas Dienā!
Vietnes izvēlne
Mūsu aptauja
Laika prognoze tuvākajām dienām

                  

 

Esmu sertificēta dziedniece, gaišreģe 
Maija Kalniņa
 
Palīdzu ārstēt sirds, nervu u.c. slimības, noņemu lāstus, prognozēju notikumu gaitu.
 
Pieņemu:
Rīgā (Kuģu iela 11, pie Akmens tilta Pārdaugavas pusē - gandrīz pretī Gaismas pilij) - otrdienās,
Aizkrauklē (Bērzu iela 1, 3 stāvā, ieeja ēkas pagalmā, no Spīdolas ielas puses )  - pirmdienās,
Jēkabpilī (Jaunā iela 16, 2. stāvā) -  ceturtdienās,  
Ieeja ēkā no Draudzības alejas puses starp ēkām Nr 2 - sarkana ēka un Sadzīves tehnikas veikalu.
 
 
 
Vizīti pieteikt iepriekš pa mob.t: 28224866
 
Maksa par vizīti: 30 EUR,
  
Vizītes ilgums 30 minūtes.
 
 
Palīdzu no attāluma tikai pa maksas telefonu: 90003007 (1,03 EUR/min)
 
 
 
Raksts žurnālā "Mājas viesis" 
 

Sāpes jādzen projām

29.05.2009.
Autors: Daiga Čirkste.

Ja kārtīgi izpētītu savu senču radu rakstus, tad lielākā daļa no mums atklātu, ka kāds no viņiem nodarbojies ar zintniecību. Mana vecmāmiņa zināja vārdus, kas spēja izgaiņāt lietus mākoņus. Vasarā siena laikā, kad tuvojās lietus, viņa pagalmā nolika ūdens bļodu, šļakstinājās un skaitīja sev zināmos vārdus, līdz tumšie mākoņi izklīda. Mana mamma, mežā sēņojot, skaitīja sēņu meklējamos vārdiņus. Viņa arī prata ļoti precīzi iztulkot sapņus, – stāsta dziedniece MAIJA KALNIŅA.

Bieži vien cilvēkiem viņu neapjaustās spējas mierīgi dus dziļā miegā, līdz nāk kāds likteņa grūdiens un liek pamosties. Ar Maiju tā notika pirms astoņiem gadiem. Ārsti viņai konstatēja veselu lērumu dažādu kaišu un Maijai pašai bija sajūta, ka drīzumā nāksies no dzīves šķirties. Šajā laikā bankrotēja viņas privātais veikals. Maija ir pārliecināta – ja nebūtu uzbrukušas daudzās slimības un zem ūdens pagājis bizness, tad, visticamāk, viņa tagad nedziedinātu ļaudis.

– Es īsti neticu, ka par dziednieku var izmācīties, lai gan daži uzskata, ka viss slēpjas tehnikas apguvē. Tagad daudzi aizraujas ar reiki apgūšanu, bet es pret to izturos piesardzīgi. Reiki skolotāji stāsta, ka viņi strādā ar kosmisko enerģiju, bet man šī enerģija šķiet sveša, tā nav manējā. Ja strādāšu ar kosmisko, kur tajā brīdī paliks mana enerģija? Uzskatu, ka mākslīgā ceļā neko nevajag gūt, kas būs vajadzīgs, to Dievs iedos.

Es jau bērnībā biju īpatnēja vienpatne. Atceros, sēžu skolas solā un raudu, jo sajūtu, ka mammai kļuvis slikti. Aizbraucu mājās, un patiesi – mamma saslimusi. Pēc vairākiem gadiem, kad mamma nomira, redzēju, kā aizceļo viņas dvēsele. Pirmajā dienā pēc mammas nāves dvēsele tāda kā nobijusies stāvēja stūrī netālu no ķermeņa, bet otrā dienā dvēsele aizceļoja. Parasti jau saka, ka dvēsele trīs dienas uzkavējas ķermeņa tuvumā. Es nevaru apgalvot, ka redzēju dvēseli, es to sajutu, lai gan reizēm man grūti atšķirt redzējumu no sajūtām, – skaidro Maija.

Sākot dziedināt cilvēkus, Maijai vispirms bija jāiemācās sevi bremzēt, neskatīties uz klientu ar caururbjošu skatienu un neuzņemt viņa sāpes sevī.

– Agrāk biju uzņēmīga pret citu sāpēm, bet tagad dziedinot domās sev stingri pasaku: tas nav mans, ej projām. Tā var darīt ikviens – kad uznāk sāpes, pateikt, lai tās iet prom. Domu spēks nav apšaubāms, vienīgi vajadzīgs precīzs formulējums. Cilvēki iet demonstrācijās pret valdību, pret nabadzību, pret vides piesārņošanu, taču noliegumam "pret" piemīt agresīva un negatīva enerģētika. Tāpēc mērķi jāformulē citādi – par labu valdību, par tīru vidi, – skaidro Maija.

Viņa uzskata, ka vislabāk dziedināšanai padodas nervu kaites un sirdsslimības, lai gan dziedina jau cilvēku kopumā, nevis pa sastāvdaļām.

– Tā ir taisnība, ka gandrīz visas slimības rodas uz nervu pamata – kuņģa spazmas, sirdsklauves, paaugstināts asinsspiediens, matu izkrišana. Slimība vispirms rodas galvā, pēc tam pārņem ķermeni.

Ja man ir kādas neskaidrības, iesaku savam klientam aiziet pie ārsta, bet tad man atbild: kas jūs par dziednieci, ka sūtāt pie ārsta. Taču dubults neplīst.

Dziedināšanas laikā klients atrodas tādā kā transa stāvoklī, bet tā nav hipnoze. Es strādāju ar savu enerģiju, un viens klients jauki pateica, ka seansa laikā jūtot, kā pār viņu veļas mīlestības vilnis. Parasti jau pēc pirmā seansa jūtama veselības uzlabošanās, bet es iesaku atnākt vēl kādas pāris reizes, lai nostiprinātu sasniegto. Citi jau grib nākt pārāk bieži, jo pēc tam ļoti labi jūtoties, taču nevēlos, lai viņi kļūtu atkarīgi no maniem seansiem.

Nekad nesolu, ka palīdzēšu, ja apjaušu, ka tas nav manos spēkos. Ilgu laiku uzskatīju, ka es nevaru dziedināt kaulu slimības, bet tad man vairāki klienti, kuriem palīdzēju pie citām vainām, atzina, ka viņus vairs nemokot kaulu sāpes.

Varu palīdzēt arī no attāluma, uzklausot tālruņa zvanus, vienīgi nepatīk, ja zvanītājs izdomā pārbaudīt manas spējas, jautājot: sakiet, kur es patlaban atrodos? Ar šo jautājumu viņi it kā nostājas man pretim, un informācija izplēn.

Man nepatīk arī meklēt pazudušus cilvēkus, jo tad mani pārņem nelāgas sajūtas. Kāda vecmāmiņa lūdza, lai palīdzu atrast viņas pazudušo mazmeitiņu. Es pateicu, ka mazmeita ir noslīkusi, aprakstīju konkrēto vietu, bet piebildu, ka vecmāmiņa pati mazmeitu neatradīs, viņas līķi pēc pusgada uzies kāds vīrietis. Atradējs izrādījās kāds pīļu mednieks.

Maija pieņem klientus Ogrē, Siguldā un savā dzīvesvietā Neretā.

– Tā ir taisnība, ka savās mājās visgrūtāk gūt atzinību, daudzi uz mani raugās ar aizdomām, it kā es būtu no raganu zortes. Vīrs jau smejas, ka man pie mājas jāpieliek plakāts ar uzrakstu: ja slotaskāts uz vietas, esmu mājās. Diemžēl netrūkst cilvēku, kas vēlas kaut ko pieburt vai noburt. Kādam nepatīk vedekla, kādam znots, bet visbiežāk sievietes vēlas iegūt precētus vīrus, aizvilinot viņus no sievām. Reiz vienam klientam pateicu, ka ar pieburšanu nenodarbojos un saņēmu pretim vārdus, ka es esmu šaura profila speciāliste. Mani biedē daudzie pašdarbnieki, kas ar melnās maģijas palīdzību cenšas iegūt kāroto.

Diemžēl melnās maģijas rituāli ir ļoti spēcīgi, un tie strādā. Interneta vietnēs krievu valodā var salasīties visādas šausmas par sātanismu un rituāliem. Ceru, ka cilvēki saprot, kādās briesmās paši var nonākt, sapinoties ar melno maģiju. Nezinu, vai pie mums patiesi ir tāds vīriešu deficīts, ka piesaistīšanas nolūkos viņš būtu jāieēdina. Sākumā vīrietis ir kā apmāts uz ieēdinātāju, pats nesaprot, kāpēc pamet ģimeni un traucas pie citas sievietes. Taču pēc laika zemapziņā sāk just, ka nav labi, rodas riebums pret sievieti, sāk zust seksuālie un citi spēki. Stiprākajiem izdodas izrauties no piebūrējas valgiem, bet vājākie aiziet bojā. Bieži vien infarkti un insulti ir piebūruma sekas.

Maija neiesaka aizrauties ar mazu bērnu un ģimenes laimīgo mirkļu iemūžināto fotogrāfiju ievietošanu populārajā interneta portālā "draugiem.lv".

– Pat ja viņi skaitās draugi, nav nepieciešams izrādīt savu ģimenes dzīvi visu apskatei. Mēs taču nevaram zināt, ko viņi pie sevis nodomā, raugoties mūsu laimīgajās sejās. Varbūt apziņā vai zemapziņā tomēr iezogas skaudība. Mazuļu bildes līdz gada vecumam vispār nevajadzētu nekur izrādīt, jo šajā laikā bērni enerģētiski ir ļoti neaizsargāti. Pie mazuļu gultiņām aizsardzības nolūkā vajadzētu piekārt ķiploku daiviņu virteni, – iesaka Maija.

Dziedniecei ir arī savs viedoklis par to, kāpēc gados vecāki vīrieši izvēlas kopdzīvi ar krietni jaunākām sievietēm.

– Seksuālajai enerģijai piemīt liels spēks. Intīmajā dzīvē saplūst kopā sievietes un vīrieša seksuālā enerģija un pēc tam vienmērīgi sadalās uz abiem partneriem. Tādējādi vīrietis papildinās ar jaunāku enerģiju, bet sieviete iegūst vecāku. Tāpēc jau vecie veči sienas klāt jaunajām sievietēm, ka viņi sajūtas jaunāki, bet sievietes sev ar to veicina straujāku novecošanu.

Pie Maijas pēc palīdzības vēršas arī sievietes, kas satraukušās par brūkošajām attiecībām ģimenē un nezina, kā tās saglābt. Maija gan teic, ka ne vienmēr attiecības par katru cenu ir jāmēģina saglābt.

– Reizēm esmu spiesta pateikt – jums nekas labs nesanāks, jo mēdz gadīties, ka šķiršanās ir labākā izeja un cilvēkus par to nevar nosodīt. Ir tādi pāri, kuriem lemts satikties tikai tālab, lai radītu bērnus un tālāk katram ejams savs ceļš.

Liktenis reizēm mēdz izmest līkločus. Mana mamma jaunībā kvēli mīlēja kādu puisi, bet viņi nevarēja būt kopā un mamma apprecējās ar vīrieti, kas vēlāk kļuva par manu tēvu. Kad viņš nomira, mamma sagāja kopā ar jaunības dienu mīlestību un viņi laimīgi nodzīvoja trīsdesmit gadus. Varētu domāt, kāpēc liktenis nebija lēmis, ka viņi jau jaunībā būtu palikuši kopā? Bet te ir viena nianse – jaunības dienu mīlestībai nevarēja būt bērnu. Varbūt tieši tāpēc viņiem bija jāpašķiras, lai es varētu nākt pasaulē, – spriež Maija.

Pavaicāju dziedniecei, vai viņa tic brīnumiem un pati ir tos piedzīvojusi?

– Es nevienam brīnumus nesolu, bet brīnumi notiek. To varu teikt no savas pieredzes. Pirms kāda laika man pēkšņi izkrita mati. Es devos uz pareizticīgo baznīcu un Nikolajam Brīnumdarim lūdzos, lai man ataug mati. Lai zinātu, ka mana lūgšana ir uzklausīta, es vēlējos, lai nedēļas laikā man sāk parādīties mati uz galvas. Un brīnumi notika, es tiku pie matiem. Domāju, katrs cilvēks var vērsties ar lūgumiem pie augstākajiem spēkiem un sagaidīt brīnumus, vienīgi jālūdz ļoti stipri un no visas sirds, – ir pārliecināta Maija Kalniņa.
 
 
Rakstiņš žurnālā "Māja"

Ja ir vēlēšanās to izlasīt, tad jāuzklikšķina uz attēla. Atvērsies raksts citā lapā. Tad jāuzspiež uz attēla augšpusē redzamo melno kvadrātiņu ar baltām bultiņām un būs raksts ar lieliem burtiem.

 

 

Raksts žurnālā "Taka" Nr. 4,  2010 g.

 

Raksts žurnālā "Citādā pasaule"  Nr. 20,  2012g 

 

Eksperiments žurnālā "Citādā pasaule"  Nr. 23    2012g

 
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ziņu kalendārs
«  Janvāris 2019  »
POTCPSSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2019 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma