Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Ceturtdiena,15.11.2018,01:37
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Domāju, analizēju, secinu... [2]
Šajā sadaļā būs manas domas, secinājumi. Varbūt tie kādam palīdzēs neizdarīt kļūdas, ko kāds jau paspējis izdarīt.
Sākums » Raksti » Manu pārdomu stūrītis » Domāju, analizēju, secinu...

Dusmu, kļūdu labošanas laiks - 3 stundas.


Dusmu, kļūdu labošanas laiks - 3 stundas.Šo rakstu gribētu sākt ar Dvēseļu sapulci pie apaļā galda Tur - Augšā.
 Kāda sena, gudra Dvēsele piecēlās no galda un paziņoja, ka viņa ir gatava doties uz Zemi, lai apgūtu jaunu mācību - Piedošanas mācību. Tāpēc viņa lūdz citām Dvēselēm palīdzēt šīs mācības apgūšanā. 
Citas Dvēseles izbijušās saskatījās un brīdināja seno Dvēseli, ka šī mācība ir viena no smagākajām, to reizēm nav iespējams apgūt vienas dzīves laikā. Senā Dvēsele neatkāpās no sava lēmuma. 
 Tad pieteicās viena Dvēsele, kas Zemes dzīvē senajai Dvēselei būs vīrs, kuru viņa ļoti mīlēs, bet viņš viņu sāpinās. Viņai būs jāpiedod visas pārestības un sāpes. 
 Pieteicās otra Dvēsele, kas būs senās Dvēseles māte, kura būs dzērāja un nerūpēsies par bērnu.
 Pieteicās trešā Dvēsele, kas būs senās Dvēseles tēvs, kas dzēruma iekaustīs meitu un atdos draugiem izpriecām.
 Pieteicās arī ceturtā Dvēsele, kas regulāri jauksies viņas ģimenes dzīvē un ar visādiem līdzekļiem mēģinās pavedināt senās Dvēseles vīru.
 Piektā Dvēsele apņēmās būt kā traucēklis darbā.
 Pieteicās arī sestā Dvēsele, kas būs senās Dvēseles meita, kura savu māti ieliks aprūpes centrā un aizmirsīs par tās esamību.
 Tā Dvēsele aiz Dvēseles pieteicās palīdzēt senajai Dvēselei apgūt Piedošanas mācību. 
 Senā Dvēsele devās uz Zemi. Žēl, bet šajā ceļā uz Zemi, tiek dzēsta Dvēseļu atmiņa. Dzīve sākas no jauna, neko nezinot par sapulci tur - Augšā. Tikai ar laiku, ja Dvēsele tiešām ir gudra un spēcīga, dzīvojot Zemes dzīvi, viņa daudz ko iemācās, saprot un arī spēj daudz ko piedot. Spēj piedot un domās pateikt Paldies tiem, kas sāpinājuši, kas nodarījuši pāri, vai vienkārši - vienaldzīgi pagājuši garām smagā brīdī. Spēj, neskatoties uz pāridarījumiem, palikt tīra, gaiša, mīlestību dodoša un aizmirst par atriebības it kā saldo garšu, kas ir mānīga.
Jā, Zemes dzīve nav no vieglajām. Reizēm tik ļoti gribas pāridarītājam atmaksāt ar to pašu vai vēl vairāk. Dusmu brīdī tiek izteikti tik daudz ļauna vēlējumu, kas... diemžēl, reizēm piepildās. 
 Tagad sekos senču gudrība, kuru jau no agras bērnības esmu apguvusi un par to esmu stāstījusi, mācījusi arī citiem, bet... ne visi tajā ieklausās. Citi nesaprot tā jēgu. Man nav tiesību viņus nosodīt. Varbūt tās ir jaunākas Dvēseles, kurām jāiet cits ceļš - personīgo sāpju ceļš. Kurām par savu dusmu uzplūdiem, nespēju piedot jāmaksā ar savu, savu tuvinieku, draugu vai paziņu veselību vai pat dzīvību.
 Jau no mazām dienām man mamma mācīja, lai nekad neturu ilgi sevī dusmas. Ja ar kādu gadās izlamāties, pateikt vai vēlēt kaut ko ļaunu, tad pēc strīda lai paeju malā un klusiņām Dievam palūdzu piedošanu par savu nesavaldību, par ļauna vēlējumiem. Lai pasaku, ka mans teiktais bija tikai dusmu, nesavaldības izvirdums. Lai Dievs pasargā cilvēku, kuram nupat esmu sarunājusi un vēlējusi ko sliktu, lai mani teiktie vārdi ir kā tukša skaņa. Ja ir iespējams, tad tajā pašā brīdī ir jāpiedod arī cilvēkam, kurš varbūt izprovocēja strīdu un... kā teica mammīte: sastrīdaties, apejat apli, palūdzat piedošanu Dievam un aizmirstat pāridarījumu. Dzīvojiet tā, it kā nekas slikts nebūtu bijis. Jā, tieši šis - sastrīdaties, apgriežaties un atkal runājat tā it kā nekas nebūtu bijis, daudziem cilvēkiem ir neizprotams pat nepieņemams.
 Šo mācību esmu piekopusi visu savu mūžu, tā nes tikai pozitīvu efektu. Manai Dvēselītei  ir vieglāk dzīvot, jo ar dusmās izteiktajiem vārdiem nevienam ļaunu neesmu nodarījusi, jo pēc mirkļa esmu par tiem aizlūgusi Dievam.  Un ar savu piedošanu citiem esmu atvieglojusi savu Dvēseli. 
 Vēl tikai maza, bet svarīga piebilde. Dusmās izteiktie vārdi ir nolikti miera stāvoklī 3 stundas.  Ja 3 stundu laikā neatskanēs uz Augšu vērsti lūgumi atcelt izteiktos vārdus, tad šie vārdi var piepildīties. Tātad, dusmu savaldīšanai un izteikto vārdu atcelšanas laiks ir 3 stundas! 
 Protams, ir lietas kuras nebūt nav tik viegli piedot un aizmirst. Pārestība sirdī var saglabāties pat gadiem ilgi un periodiski cilvēks atgriežas pie pāridarītāja un domā - kaut tas cilvēks saņemtu to un to. Tad arī ir jāatceras, ka atkal mums ir dots šis laiks - 3 stundas no pārdomu, aizvainojuma, atmiņu izvirduma brīža, kuru pavada ne visai labi lūgumi, lai palūgtu Augstākajiem Spēkiem, arī šos lūgumus, vēlējumus neuzklausīt.
 Manā dzīvē ir izskanējis tikai viens teikums, kuru neesmu atsaukusi un, diemžēl, tas ir piepildījies. Vēl joprojām analizēju to situāciju, bet ... liekas, ka to nevar interpretēt kā manu vārdu piepildījumu, bet gan kā taisnīgu lietas nodošanu Augstākajiem Spēkiem. Situāciju neaprakstīšu, bet aizstāvot sevi, pierādot savu taisnīgumu man nebija citas iespējas, kā tikai pacelt rokas pret Debesīm un cilvēka klātbūtnē teikt - lai atveras Debesu vārti un dzird manu teikto, ja es to neesmu darījusi, tad lai tu...   un, diemžēl, daudzpunkts piepildījās. Protams, cilvēks ir dzīvs un vesels, bet mācību saņēma.  Aprakstītajā gadījumā nemaz citādāk nevarēja būt, jo lietā, kur tiku vainota, biju ne tikai tīra, bet pat kristāltīra.  Iznāca, ka tika lemta tiesa Augstākajā - Debesu spēku līmenī. Par šīm Augstākajām - Debesu tiesām arī kaut kad aprakstīšu. Pagaidām gribu tikai pateikt, ka ar tām nedrīkst jokot. Tiesa kā jau tiesa, tai ir savi noteikumi un prasības, kas jāievēro. Tā ir pārāk nopietna lieta. Ir jāzina kad, kā un kāpēc drīkst tās traucēt. Vēl jāatceras, ka nododot lietu Augstākajai tiesai, ne vienmēr  mēs drīkstam lūgt soda lielumu, veidu un apjomu.   Bet par to citreiz.
 Dzīvojiet laimīgi, saticīgi! Esiet saskaņā ar savu Dvēseli! Bet vēl labāk - izglītojiet savu Dvēseli un audziet uz gaismu, labestību un mīlestību! Lai veicas! 
Kategorija: Domāju, analizēju, secinu... | Pievienoja: Maija (16.12.2013)
Skatījumu skaits: 5041 | Komentāri: 2
Komentāru kopskaits: 2
01.01.2016 Spam
2. (Aleksa)
Paldies! Ļoti jauks un svētīgs raksts.

26.09.2014 Spam
1. (Vija)
Paldies par rakstu , tieši laikā ! Tas ir laikam zvans no augšas atrast info kurš tajā brīdī vajadzīgs

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma