Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Ceturtdiena,15.11.2018,01:38
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Skaistumam, veselībai, labsajūtai [14]
Sākums » Raksti » Skaistumam, veselībai, labsajūtai » Skaistumam, veselībai, labsajūtai

Skaistas acis, garas skropstas.
 Ir acis, kas vienreiz uzlūkotas, vairs nekad neiziet no atmiņas. Tās ir tik izteiksmīgas, ka vienmēr viņas jāatceras.
 Jaunībā acis spīd un dzirkst - it sevišķi tad, kad cilvēks jūtas labi. Bet ja ķermenis ir pārāk nokausēts, tad tas vispirms konstatējams jau pēc acīm. Tās kļūst nespodras, zaudē visu savu dzīvo izteiksmi.
 Ir sapņojošas, starojošas, pētošas acis, lai gan īstenībā tām visām ir vienāda uzbūve, un dažāda ir tikai krāsa un forma. Ir dīvaini, ka ļoti daudzi cilvēki nemaz nerūpējas par savām acīm, lai gan tās ir viens no svarīgākajiem cilvēka orgāniem. Seju, kaklu un rokas mēs kopjam kārtīgi, turpretim acīm reti kad veltījam tām vajadzīgo uzmanību. Mēs gribam, lai tās labi rādītu, jā, bieži vien pat pārpūlam acis un domājam, ka acīm pilnīgi pietiek ar laiku, ko acīm dodam atpūsties laikā kamēr guļam.
 Patiesība tas tā nav. Ja grib acis saglabāt skaistas, tas tās pastāvīgi jākopj. Mūža vēlākos gados tās kļūst šaurākas, plakstu izmēri it kā paplašinās, plakstiņus vairs nevar pilnīgi ievilkt acu dobumos un tad var puslīdz droši spriest par tuvojošos vecumu. Tādēļ laikus sāciet kopt savas acis, ņemot palīgā higiēnu un kosmētiku.
 Tiklab kā higiēnas, tāpat arī kosmētikas ziņā svarīgas ir acu peldes. Remdeni silta kumelīšu tēja nomierina un atpūtina acis. Kumelīšu tējā iemērciet drāniņu un izpletiet to tā, lai komprese apsegtu abas acis. Vairākas reizes tā jāpārmaina. Pēc tam acis atpūtina, aizverot tās uz dažām minūtēm.
 Acu skaistums daudz cieš no sarkani iekaisušiem plakstiem. Iekaisumam par cēloni var būt acu pārpūlēšana, uzturēšanās piesmēķētās telpās vai arī kādu acu slimība. Arī nepareiza barība var izsaukt plakstiņu iekaisumu. Ja vainīga vienīgi pārpūlēšanās vai uzturēšanās sliktā gaisā, tad pietiek uzlikt kumelīšu tējas kompreses, lai iekaisums pārietu. Peldes, kompreses un miers gandrīz visos gadījumos dos acīm vajadzīgo veldzi, un tās kļūs atkal izteiksmīgas un mirdzošas.
 Nedrīkst piemirst arī acu vingrinājumu, kas lielā mērā palīdz uzturēt acis veselas. Vingrinājumu izdara šādā stāvoklī: nosēžaties uz krēsla taisnā stāvoklī, turiet seju taisni uz priekšu, mazliet nolieciet galvu, lai zods būtu tuvāk pievilkt krūtīm. Pagrieziet acis uz istabas kreiso kaktu, celiet tās augšā uz griestiem, tad pāri griestiem atkal lejā uz istabas labo kaktu. Šo acu apkārtgājienu atkārtojiet 10 reizes. Kad esiet brīvā dabā, vērsiet savu skatienu tālumā un mēģiniet saskatīt visattālākos punktus.
 Savu acu skaistuma pasvītrošanai droši vien vēlētos iegūt garas, daiļi liektas un biezas skropstas. Vai esiet dzirdējuši kaut ko par skropstu izplūkāšanu? Lūdzu, tikai nesabīstieties! Savas skropstas izplūkāt jums nebūt nenāksies. Te būs runa tikai par kādu masāžas paņēmienu, kas ārkārtīgi veicinās to augšanu. Ņemiet palīgā īkšķi un rādītāja pirkstu, un rītos, tūlīt pēc uzcelšanās, izplūkājiet savas skropstas īsi, bet spēcīgi, ejot virzienā no ārējā acu kaktiņa uz iekšējo kaktiņu. Vispirms augšējo un pēc tam apakšējo skropstu rindu. Vispirms pie labās acs, pēc tam pie kreisās acs. Labās acs skropstas jārausta ar labo roku, bet kreisās acs - ar kreiso roku. Šādas masāžas rezultātā skropstas sāks ātrāk augt, un jau pēc pusgada redzēsiet, cik lieli panākumi ir šai masāžai. Ja pie tam arī izkristu pāris skropstiņas, tad vērību tam nepiegrieziet. Šīs skropstiņas bija jau "nogatavojušās" izkrišanai un to vietā uzaugs jaunas un skaistākas. Nepareizi rīkojas tās sievietes, kas apgriež savas skropstas - cerībā, ka tad tās izaugs divreiz garākas. Tas tā nenotiek.
 Tomēr atcerieties, ja arī acis būs starojošas un mirdzošas, tās tomēr nespēs izteikt nekā dziļāka, ja skatiens būs neizteiksmīgs. Mēdz sacīt, ka acis ir dvēseles spogulis. Tur ir sava daļa taisnības. Piedodiet savam skatienam stingrību un apmierinātību. Skatieties cieši acīs cilvēkam, ar kuru sarunājaties. Izturiet viņa skatienu, kad viņš pētoši veras jūsu acīs. Neļaujiet tām nogrimt izklaidībā un aizmirstībā, kad kāds izsūdz jums savas bēdas, bet piešķiriet savam skatienam līdzjūtības izteiksmi. Vienīgi dvēseles spēks padara acis patiesi skaistas. Kosmētika un vingrinājumi saglabā tikai acu veselību un ārējo skaistumu.
Kategorija: Skaistumam, veselībai, labsajūtai | Pievienoja: Maija (01.09.2009)
Skatījumu skaits: 2226
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma