Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Ceturtdiena,15.11.2018,01:39
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Numeroloģija [10]
Sākums » Raksti » Numeroloģija » Numeroloģija

Personālais gada skaitlis
 Personālā Gada skaitļa izskaitļošana ļauj novērtēt konkrētā gada potenciālu katram cilvēkam. Personālie Gadi, tāpat kā Mēneši un Dienas, veido ciklus, kas sastāv no deviņiem gadiem. Tie nepārtraukti seko cits citam. Vispirms aizrit skaitļa 1 gads, pēc tam skaitļa 2 gads un tā tālāk. Pēc devītnieka gada allaž sākas skaitļa 1 gads. Deviņu gadu ciklam ir sava dinamika, gluži tāpat kā katru gadu raksturo noteikta skaitļa īpašības.
 Cikls atspoguļo konkrētu dzīves posmu, tas sākas ar vieninieku un beidzas ar deviņnieku. Tāpēc skaitļa 9 gads - tas vienmēr ir secinājumu izdarīšanas laiks, kad no savas dzīves izmetam kaut ko novecojušu, savu laiku nokalpojušu - tās var būt gan lietas, gan attiecības. Devītnieka gads ir deviņos gados izveidotā stāsta atrisinājums. Bet skaitļa 1 gads, tas vienmēr ir sākums jaunam ciklam. Šajā gadā parasti iezīmējas nākamie ceļi, sākas mūsu dzīves stāsta jaunie līkumi.
Lai noteiktu savu Personālo Gada Skaitli, attiecīgā gada skaitlim ir jāpieskaita dzimšanas dienas un mēneša skaitļi. Atcerēsimies, ka numeroloģijā Personālais gads sākas 1. janvārī.
 Ja, piemēram, esat dzimis 28 novembrī, tad 2009 gada Personālais Gada Skaitlis aprēķināms tā: pēc kārtas jāatrod dzimšanas datuma, dzimšanas mēneša un attiecīgā gada skaitlis, pēc tam jāsaskaita trīs iegūties skaitļi. Rezultāts būs jūs interesējošā Gada Personālais Skaitlis:
 
28 (dzimšanas datums) = 2+8=10=1+0=1
11 (dzimšanas mēnesis) = 1+1=2
2009 (gads, kuram gribam prognozēt) = 2+0+0+9=11=1+1=2
Kopā: 1+2+2=5
 Cilvēkam, kurš dzimis 28. novembrī, 2009 gads būs skaitļa 5 gads.
 
 Skaitļa 1 gads
 
 Tas ir jauna cikla sākums, maksimālu enerģijas uzplūdu gads. Pārmaiņu laiks visās dzīves jomās. Jūs gaida jaunas tikšanās un iepazīšanās - vārdu sakot, garlaicīgi nebūs. Tas gan nenozīmē, ka viss notiekošais obligāti būs rozā toņos, iespējamas arī neveiksmes, bet šķēršļi tieši palīdzēs jums tikt tālāk uz priekšu. Visi šī gada pasākumi jūtami ietekmēs dzīvi nākamajos šī cikla gados, tāpēc precīzi jāzina, ko vēlaties, un nedrīkst palaist garām jaunas iespējas un perspektīvas. Šis gads ir labvēlīgs jaunai mīlestībai, jaunām nodarbēm. Šajā gadā tiek veidots pamats turpmākajiem astoņiem gadiem. Skaitļa 1 gadā jāpaļaujas tikai uz sevi un saviem spēkiem, maksimāli jāļauj izpausties savai individualitātei, galvenais sabiedrotais ir neatkarība, pat egoisms. Šajā gadā jūs esat kā Radītājs, Pirmatklājējs, tāpēc - radiet ko jaunu un nebaidieties ne no kā!
 
 Skaitļa 2 gads
 
 Šis ir laiks, kad turpinās viss iepriekšējā gadā iesāktais. Tas ir zināma atslābuma, nomierināšanās, relatīva miera gads, vismaz salīdzinājumā ar iepriekšējo. Kontaktu veidošanas, kompromisu, harmonijas un līdzsvara meklējumu gads. Meklējiet partnerus, slēdziet abpusēji izdevīgas vienošanās. Attīstiet savas diplomāta spējas, esiet elastīgi un saudzīgi. Divnieka gads ir visai emocionāls gads, ļoti iespējama laulība un bērna piedzimšana. Cilvēks ļaujas iespaidoties, biežāk padodas citu ietekmei, vieglāk pakļaujas citiem cilvēkiem un situācijām. Varbūt tas nav nemaz tik slikti, tāpēc ka tieksme kļūst par līderi un aktīvi darboties šajā gadā un peldiet pa straumi, tikai paturiet savā redzeslokā dažādas otršķirīgas detaļas - tās var izrādīties ļoti svarīgas, lai koriģētu un palabotu savus plānus. Attīstiet uzmanību un intuīciju.
 
 Skaitļa 3 gads
 
 Šis ir laiks, kad jūs beidzot ieraudzīsiet sava darba augļus, Trijnieka gads ir aktīvas radošās pašizpausmes un pacēluma gads. Tam raksturīga enerģiska rīcība, vēlēšanās īstenot vispārdrošākos plānus. Pietiek peldēt pa straumi, tagad nepieciešams kontrolēt situāciju. Tieši šajā gadā viss, kas ieplānots un uzsākts vieninieka gadā, beidzot sāks dot augļus. Jums noteikti radīsies jaunas idejas un projekti, kurus realizēsiet nākotnē. Tomēr, nepārpūlietes, necentieties pāri spēkiem, neapgrūtiniet sevi ar liekām saistībām un atbildību. Skaitļa 3 gadā tas var tikai kaitēt. Esiet sabiedrisks, atvērts pasaulei, ļaujiet maksimāli izpausties saviem talantiem un spējām.
 
 Skaitļa 4 gads
 
 Tas ir neatlaidīga un rūpīga darba, uzkrātās pieredzes sistematizēšanas gads. Nebaidieties uzņemties atbildību un saistības, ievērot  pieņemtos noteikumus un normas. Sakārtojiet visas savas lietas. Nepieciešams koncentrēties, neatlaidīgi un plānveidīgi virzīties pretī nospraustajiem mērķiem, realizēt savas idejas un ieceres. Šogad necentieties izdarīt kaut kādas lielas izmaiņas. Šis ir gads, kad jāsakārto iepriekšējā gada haotiskie notikumi un ieceres. Pievērsiet uzmanību saviem trūkumiem un nepabeigtajiem darbiem - ir īstais laiks izlabot pieļautās kļūdas un materiālā formā realizēt iecerēto. Cītība un neatlaidība šajā gadā dos labus rezultātus, tāpēc nežēlojiet gribasspēku darbiem, kuri var likties garlaicīgi un vienmuļi.
 
 Skaitļa 5 gads
 
 Šis ir atjaunotnes gads. Piecnieka gads - tas ir jaunu jomu apgūšanas, apvāršņu paplašināšanas, vispusīgas augšanas un attīstības gads. Iepriekšējā gadā jūs radījāt bāzi, materiālo pamatu nēkotnē izdarāmajiem atklājumiem un veikumiem, bet šajā gadā jums ir visas iespējas "iekarot pasauli", sasniegt jaunas virsotnes. Garlaicīgs un monotons šis gads katrā ziņā nebūs: jās gaida neaizmirstami piedzīvojumi, spilgti iespaidi un daudzsološas iepazīšanās. Droši vien šajā gadā ievērojami paplašināsies jūsu redzesloks un pasaule atklāsies visā tās daudzveidībā. Atsakieties no rutīnas darbiem - tie var ierobežot brīvību, pēc kuras tiecaties. Būtiskas pārmaiņas dzīvē - darbavietas, dzīvesvietas maiņa, pārcelšanās uz jaunu dzīvokli, sociālā statusa maiņa - tas viss parasti notiek tieši piecnieka gadā. Iespējams, ka jūs šķirsieties no agrākajiem draugiem, no ierastās vides. Tomēr nepārdzīvojiet - jūs ļoti daudz arī iegūsiet. Centieties netērēt spēkus veltīgi un neieciklējieties uz sīkumiem. Labākie mēneši būs maijs un jūnijs - steidziet dzīvot, izmantojiet šo gaišo laiku pēc iespējas pilnvērtīgāk. Šis gads būs labvēlīgs veselībai - izzudīs daudzas vecās kaites.
 
 Skaitļa 6 gads
 
 Apbruņojieties ar visu nepieciešamo un veidojiet harmoniju ap sevi un sevī. Šajā gadā jārūpējas par drošu "aizmuguri". Visupirms tā ir ģimene, tuvākie cilvēki un jūsu pienākumi pret viņiem. Centieties šos pienākumus veikt viegli un dabiski, tiecieties pēc harmonijas un miera. Nekādas spriedzes! Šajā gadā jāveido sirsnīgas un stabilas attiecības, jānodrošina atbalsts - drīz tas jums būs vajadzīgs. Visās lietās nepieciešama elastība, apdomība, izvairīšanās no steigas. Ja šķiet, ka šī gada notikumi attīstās pārāk lēni, nepārdzīvojiet: tā tam jābūt, viss iet savu gaitu. Skaitļa 6 gadā jūs varat uzlabot savu materiālo labklājību, kaut ko iegādāties, palutināt sevi un izdaiļot savu māju. Šis ir gads, kad savas emocijas un vēlmes realizējat materiāli. Radiet savā namā mājīgumu un labestīgu atmosfēru, izbaudiet mieru, nosvērtību un vienkāršos dzīves priekus. Iespējams ģimenes pieaugums. Padomājiet par izglītošanos - gads ir ļoti piemērots šim mērķim.
 
 Skaitļa 7 gads
 
 Laiks atpūsties. Sevī gremdēšanās, vientulības un garīgās koncentrēšanās gads. Centieties ierobežot sociālo, ārējo aktivitāti, attīstiet garīgās īpašības, tādas kā iecietība, apcere, gudrība. Tas ir labs laiks, lai iegūtu jaunas zināšanas, uzsāktu nopietnu mācību ciklu vai apgūtu kādu amatu, kā arī sistematizētu jau iegūtās zināšanas, sasniegtu jaunu intelektuālo līmeni. Ļoti iespējams, ka, izanalizējot un saprotot savas agrākās kļūdas un maldus un rūpīgi pārdomājot turpmākos plānus, nākamajā gadā varēsiet rīkoties daudz sekmīgāk un efektīvāk. Nav izslēgts, ka septiņnieka gadā jūs šķirsieties no kāda drauga vai partnera, pārtrauksiet attiecības, kas kādreiz bija svarīgas. Taču neskumstiet un atcerieties: šajā gadā jūs atsakāties tieši no tā, kas traucē attīstīties un iet uz priekšu. Jums paliek tas, kas patiešām vajadzīgs.
 
 Skaitļa 8 gads
 
 Gads paies materiāli kārtojamu lietu zīmē. Daudz darba, veiksmīgu darījumu, karjeras kāpumu un attiecīgi - finansiālā stāvokļa uzlabošanās. Tas ir viens no svarīgākajiem cikla gadiem. Jums vajadzēs veltīt daudz enerģijas un pūļu, būs jāizmanto iegūtā pieredze, lai sasniegtu iecerētos rezultātus un īstenotu savus godkārīgos plānus. Šajā gadā ir ļoti nepieciešama sociālā aktivitāte. Variet droši īstenot visu, ko esat ieplānojis, pārdomājis un nolēmis septiņnieka gadā. Šis ir priekšpēdējais cikla gads, tāpēc tieši tagad jārealizē savi ambiciozie plāni, jādibina savs uzņēmums, jāiegulda nauda, jānododas uzņēmējdarbībai. Esiet aktīvi un izlēmīgs. Visas cikla iepriekšējos gados uzkrātās zināšanas, pieredzi un prasmi visefektīvāk varēsiet likt lietā tieši astoņnieka gadā. Ja jūsu pasākumi nav veiksmīgi, tad pārdomājiet, ko iepriekšējos gados esat darījis nepareizi, izanalizējiet savas aplamības un kļūdas, lai turpmāk tās nepieļautu.
 
 Skaitļa 9 gads
 
 Laiks apkopot rezultātus! Jauni projekti labāk lai pagaida līdz nākamajam gadam. Deviņu gadu ciklā šis ir pēdējais, faktiski visu svarīgāko pasākumu noslēguma gads. Neatstājiet neko pusdarītu, atbrīvojieties no parādiem un nevajadzīgiem sakariem. Ļaujiet visam, kas pats viegli slīd prom no dzīves, aiziet bez nožēlas un asarām. Aizejošais vecais atbrīvo vietu jaunajam, kam jāienāk jūsu dzīvē. Neņemiet līdzi jaunajā ciklā pagātnes aplamības un kļūdas, neveiksmīgus pasākumus un nomācošas attiecības - to visu atstājiet pagātnei, lai netraucētu atjaunotni. Iespējams, gada beigās pavērsies kādas perspektīvas, notiks iepazīšanās, ko sākumā nemaz neievērosiet. Tomēr tieši tas varbūt būs nākamā deviņu gadu cikla jaunā sižeta samezglojuma sākums. Uztveriet to nopietni. Pievērsiet uzmanību likteņa slepenajām zīmēm, signāliem, ko sūta Debesis.
 
 Ja, izskaitļojot Personālo Gada Skaitli, iegūstiet skaitļus 11 un 22, reducējiet tos par divnieku un četrinieku, tomēr atcerieties, ka šajā gadā ir kaut kas īpašs. Šī gada potenciāls ir ļoti liels, un varbūt tieši no jums atkarīgs, vai realizēsiet to vai ne. Nevajag neniecināt visu, kas jums tiek piedāvāts, ļoti iespējams, ka tas būs kaut kas īpašs jūsu dzīvē, tas, ar kā palīdzību turpmāk spēsiet daudz ko paveikt vai arī izdarīt kādus svarīgus secinājumus.
Kategorija: Numeroloģija | Pievienoja: Maija (26.10.2009)
Skatījumu skaits: 4838
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma