Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Ceturtdiena,18.10.2018,20:23
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Ezotērika, karma... [3]
Sākums » Raksti » Neparastais, neizzināmais » Ezotērika, karma...

Dažādu slimību karmiskie cēloņi

Dažādu slimību karmiskie cēloņi.

 Aritmija - nevienmērīga, epizodiska sirds siltuma pasniegšana tuviem cilvēkiem, kas mijās ar noslēgtību, dusmām un atsvešinātību.

 Piemērs. Atnāk mamma no darba un dod sirds siltumu bērniem: "Ak mani, mīļie, esiet noilgojušies pēc manis! Paskatieties, ko es jums atnesu" Otrā dienā jau mamma saka: "Kā jūs man visi esiet apnikuši! Vai izmācījāties? Tagad ātri pa gultām!" Secinājums: mammai bieži mainās garastāvoklis, kas atspoguļojas uz attiecībās ar tuviem cilvēkiem.

 Tuvredzība - kritiskas vīzijas.

 Piemērs. Izglītots, intelektuāls cilvēks, kas 10 gadus ar lielu augstprātību un lepnumu, grib apliecināt sevi citu acīs un tādā veidā pūlas iekarot citu cilvēku atzinību. Bez īpaša iemesla, lai pievērstu apkārtējo uzmanību, viņš sāk kritizēt apkārt notiekošo. "Valdai ir gudri bērni, bet viņa nemāk tos pareizi audzināt!" , "Tā nav skaista arhitektūra, XIX gadsimtā cēla daudz skaistākas ēkas", "Tādi dzejoļi? Nu ko jūs, tos rakstījis cilvēks pilnīgi bez talanta". Pēc vairākiem gadiem jaunietim parādījās liela tuvredzība. Cilvēki bija apvainojušies uz viņa regulāro, nepamatoto kritiku, tāpēc viņu aizvainojumi skāra sesto jeb trešās acs čakru, kas atbild par redzi. Mazāk redzēs - mazāk kritizēs.

 Varikozie vēnu paplašinājumi - dusmu apspiešana, neapmierinātība pašam ar sevi.

 Piemērs. Cilvēks dusmojas uz dzīvi, uz dažādām dzīves situācijām, dusmošanās laikā Saules pinuma čakra - Manipura izstrādā daudz organisma graujošas enerģijas. Ja cilvēks tādos brīžos sāk skaļi lamāties, izteikt skaļas pretenzijas, tad viņam var rasties citas slimības, bet varikozie vēnu paplašinājumi rodas, ja cilvēks skaļi neizsaka savas dusmas, bet tās patur sevī ar gribasspēka palīdzību. Ar gribasspēku apspiestās dusmas pārvietojas uz kājām, par cik kājās ir kanāli, caur kuriem organisms izvada liekās, negatīvās enerģijas. Ja neapmierinātība saglabājas ilgu laiku, tad šie kanāli nespēj izmest visu negatīvo enerģiju un sakrājas fiziskajā ķermenī - dotajā gadījumā kājās. Cilvēks pats ar savu neapmierinātību un dusmām grauj savu veselību.

 Venēriskās slimības - riebums un nievājoša attieksme pret seksuālajām attiecībām.

 Piemērs. Šāda attieksme parasti parādās sakarā ar necieņu pret partneri seksuālo attiecību laikā. Noniecinātais, pazemotais partneris izjūt aizvainojumu un šo aizvainojumu kosmiskie spēki izjūt kā signālu, ka vainīgajam ir jāsaņem pelnītais sods. Tāpēc, pēc kāda laika vainīgais nokļūst seksuālās attiecībās ar citu partneri, kuram jau ir kāda venēriskā slimība.

 Olnīcu iekaisumi - koķetēšana un vīriešu pavedināšana, bet tajā pašā laikā, atturoties no tuvām seksuālām attiecībām.

 Piemērs. Sievietes bieži šādi rīkojas, lai pievērstu sev uzmanību, reizēm koķetē, lai saņemtu kādu palīdzību. Šajā gadījumā, sievietes seksuālā enerģija iziet no viņas auras un iespiežas vīrieša aurā. Uzbudinātais vīrietis, dabas instinktu vadīts, sievietei piedāvā tuvas attiecības. Sieviete strikti atsaka. Ja šajā gadījumā vīrietis jūtas pazemots un aizskarts, tad sievietei var sākties problēmas ar olnīcām vai urīnceļiem.

 Gastrīts, kuņģa čūla vai divpadsmit pirkstu zarnas čūla - dzēlīgums, ironija, sarkasms, dzēlīgas piezīmes.

 Piemērs. Diemžēl, tāda attieksme mūsdienās ir bieži sastopama. Rodas jautājums: kāpēc ne visiem veidojas čūlas? Tas ir atkarīgs, starp kādiem cilvēkiem notiek saruna. Ja saruna notiek starp diviem līdzvērtīgiem cilvēkiem, kas pieraduši dzīvot tādā strīdu un ironijas pilnā atmosfērā, tad viņu asā vārdu apmaiņa ir kā līdzvērtīga spēle. Viņiem neveidojas čūlas. Bet, ja kāds ironijas pilns cilvēks nepamatoti aizskar, aizvaino un sāpina cilvēku, kas radis dzīvot pēc labestības principiem un šo aizvainojumu nav pelnījis, tad kosmiskie spēki ir aizskartā cilvēka pusē.

 Hemoroīdi - nevēlēšanās atlaist to, kam pēc dabas likumiem būtu jāaiziet. Alkatība, skopums.

 Piemērs. Sieviete nokļuva uz hemoroīdu operāciju tikai tāpēc, ka nevēlējās izmest no pagraba konservētas dārzeņu burciņas, kurās dārzeņi, no gadiem ilgās glabāšanas, jau bija sabojājušies. Viņa staigāja un sūkstījās par burciņās, kuras nāksies agrāk vai vēlāk, bet izmest. No tik lieliem emocionālajiem pārdzīvojumiem organisms sāk nepareizi darboties un rada tieši tādu pašu izvades sistēmu, kā ar burciņām. Fekālijas no organisma tiek izvadītas sāpīgā veidā, jo ir uzradies hemoroīds.

 Galvassāpes.

 1. Citu cilvēku apspiešana.
 2. Sava viedokļa uzspiešana otram cilvēkam.
 3. Būt otra domas vai gribas pakļautībā.
 4. Atļaut sev uzspiest cita viedokli.

 Piemēri.
 1. Citu cilvēku apspiešana nerada galvassāpes līdz brīdim, kamēr citi cilvēki ir gatavi pakļauties. Līdz ko rodas pretestība un nevēlēšanās pakļauties, pakļāvējam var sākties galvassāpes un paaugstināties asinsspiediens. Galvassāpes nerodas ļoti pašpārliecinātiem cilvēkiem, kā arī skolotājiem, uzņēmumu vadītājiem un cita ranga vadošajiem darbiniekiem, jo viņi atrodas citā sociālajā statusā un vadīt, komandēt citus cilvēkus ir viņu darba pienākums.

 2.  Ja otram mēģina uzspiest savu viedokli. Vīrs ar sievu aizgāja ciemos pie drauga. Visi sēdēja, dzēra kafiju, pēkšņi vīrs paziņo, ka grasās nopirkt jaunu magnetofonu. Sieva tam turējās pretī, jo viņa bija domājusi iegādāties jaunu veļasmašīnu. Draugs iemaisījās pa vidu un sāka abus pārliecināt, cik labs tomēr būtu magnetofons, ka to gan vajadzētu viņiem iegādāties. Kad ciemiņi aizgāja uz mājām, mājas saimniekam sāka sāpēt galva.

 3. Būt otra domas vai gribas pakļautībā. Tiem, kas ļauj sevi komandēt, bieži ir pazemināts asinsspiediens. Šie cilvēki ir raduši pakļauties. Viņiem nav vēlēšanās cīnīties par savu taisnību. Tas daļēji var būt saistīts ar paša mazvērtības kompleksu. Bieži šīs saknes ir rodamas bērnībā, kad vecāki uzspieda savu gribu, neinteresējoties par bērna domām un viedokli. Regulāri zaudējot "cīņā" ar vecākiem, bērnam zūd ticība saviem spēkiem un viņš automātiski sāk izpildīt citu dotos rīkojumus. Izpildot citu rīkojumus, viņš zaudē daudz savas enerģijas. Enerģijas trūkums rada galvassāpes.

 4. Atļaut sev uzspiest citu viedokli. Dzīvot pēc citu prāta -  nepārliecinātu cilvēku īpašība. Viņi atdot daudz enerģijas citu padomu uzklausīšanā un dzīvošanā pēc citu padomiem. Viņi lieki iznieko savu enerģiju, līdz ar to pašiem pietrūkst enerģijas dzīvei.  Enerģijas trūkums rada galvassāpes.

 Bruka - mantrausība, lepnība, augstprātība.

 Piemērs. Bruka bieži parādās cilvēkiem pēc vasarnīcas iegādes. Cilvēks domā, ka beidzot ir iegādājies kaut ko vērtīgu, turklāt, vasarnīcā vēl varēs glabāt visādas patreiz nederīgas lietas, kas nākotnē varbūt vēl noderēs. Reizēm pie tā visa vēl vasarnīcas saimniekam rodas lepnums, ka viņam ir tik daudz, ar ko varēs palielīties citiem: "Parādīšu citiem, kā vajag dzīvot, lai skauž, ka pašiem nav!"  Tas viss dzīvo cilvēka zemapziņā, bet enerģija tieši pakļaujas zemapziņas impulsiem.
 Cits piemērs. Kādā ģimenē tēvs pelnīja pietiekoši daudz naudas, pirka dažādas vajadzīgas un mazāk vajadzīgas mantas. Ar laiku mājās  sakrājās daudz vērtīgu mantu. Tēvs pret šīm mantām izturējās diezgan vienaldzīgi, bet viņa dēls bija lepns ar ģimenes bagātību. Kādu dienu mājās ienāca kaimiņš, kas bija vienkāršs cilvēks parastā apģērbā. Saimnieka dēls uz kaimiņu skatījās it kā "no augšas" un kaimiņam lika saprast, ka viņš ir bezvērtīgs. Kaimiņš izjuta saimnieka dēla attieksmi un jutās dziļi aizvainots, kaut arī par to noklusēja. Pēc neilga laika saimnieka dēlam parādījās bruka, turklāt, arī  viņa dēlam bija bruka, jo viņš dzīvoja ar tādiem pašiem uzskatiem, kā viņa tēvs.

 Diabēts - zemākstāvošo nicināšana un augstākstāvošu pielūgsme.

 Piemērs. Ja cilvēkam piemīt tikai viena no šīm abām īpašībām, tad ar cukura diabētu var arī nesaslimt. Kā piemēru minēsim kādu šaha klubu. Kāds šaha kluba dalībnieks ar necieņu izturas pret tiem kluba dalībniekiem, kuri ir sasnieguši zemākus rezultātus, nekā pats. Toties, visādi mēģina izdabāt tiem kluba dalībniekiem, kas spēlēs ir guvuši labākus rezultātus nekā pats.  Šāda rakstura cilvēkam ir liela iespēja saslimt ar cukura diabētu.

 Ādas slimības - citu cilvēku necieņa.

 Necieņa pret cilvēkiem, augstprātība, sevis celšana augstāk par citiem, citu cilvēku neobjektīva vērtēšana. Neviens nav tiesīgs nosodīt otra cilvēka īpašības, viņas uzskatus un tāpēc pret otru izturēties ar dusmām, naidu. Pret otru cilvēku ir jāizturas pieklājīgi ne jau tikai labo un slikto īpašību kopuma dēļ, bet gan tāpēc, ka katrā cilvēkā ir Dvēsele jeb daļa no Dievišķās būtības. Ar nopēlumu, naidu var tikt traucēta otra cilvēka dvēseles attīstība. Protams, nevajag jaukt cieņu ar pieklājīgu izturēšanos pret otru.

 Onkoloģija  iepriekš neplānots apmāns, pievilšana ar savu uzvedību, rīcību.

 Piemērs. Andris jau sen gribēja iegādāties lētus un par normālu cenu ziemas apavus. Darba vietā viņam piedāvāja tādus zābakus par 40$. Andrim naudas nebija līdzi, tāpēc viņš palūdza, Viesturam aizdot naudu. Viesturs apsolīja naudu aizdot, tikai pusdienlaikā aizies uz mājām tai pakaļ. Pusdienlaikā Viesturs aizgāja pēc naudas, bet nākot uz darbu, veikalā ieraudzīja maiciņu, kādu jau sen gribēja iegādāties viņa sieva.  Nopircis maiciņu sievai, viņš Andrim atnesa 20$. Kamēr Andris meklēja atlikušos 20$, zābaki tika pārdoti citam. Pēc tam, kad Andris citam redzēja kājās tādus pašus zābakus, viņš atcerējās par Viesturu, kurš bija solījis aizdot naudu, bet tomēr visu naudas summu neatnesa. Pēc vairākiem mēnešiem Viesturam atklāja audzēju. Tas ir parasts piemērs, kā var otru apmānīt, pievilt iepriekš par to nedomājot.
 Otrs piemērs ir par pievilšanu ar savu uzvedību. Šāda pievilšana ir sastopama seksuālajās attiecībās, tāpēc daudzi cilvēki slimo ar onkoloģiskajām slimībām dzimumorgānos. Vienam no partneriem (vīram vai sievai) ir tuvs draugs (bez dzimumattiecībām), kuru tura kā "rezerves variantu" ja nu gadījumā izšķiras un tam/tai sola, būt pēc tam ar to kopā.  Tajā pašā laikā, viņu attiecības ar esošo partneri paliek nemainīgas. Tas ķermenī rada enerģētiskas izmaiņas un var veidoties dažādi saaugumi dzimumorgānos.

 Lūzumu, traumas - iepriekš ieplānots apmāns. Tas ir tajos gadījumos, kad cilvēks otram kaut ko stāsta, sola, bet pats labi zina, ka to nedarīs.

 Aknas - tās ir sāpīgas gadījumos, kad cilvēks ir naida, dusmu un ļaunuma pilns.

 Piemērs. Kādu studentu nepārcēla uz nākošo kursu. Kuram bija taisnība, vai studentam, vai skolas administrācijai to nezin neviens. Reizēm gadās, ka students netiek pārcelts uz nākošo kursu zināšanu vai nezināšanu pēc, bet gan kaut kādu sociālu apsvērumu dēļ. Students jutās ļoti aizvainots. Brīdī, kad skolai bija pārbaude un skolas administrācija saņēma aizrādījumu, students ļoti atplauka, pat ar zināmu ļaunumu, baudu priecājās par administrācijas "neveiksmi". Pat atklāti pasmējās skolas vadības darbiniekam. Pēc dažām dienām viņam sākās lielas sāpes aknās.

 Sirds mazspēja - cilvēks nesniedz vajadzīgo sirds mīlestību saviem tuviniekiem.

  Ja atrodieties draudzīgās attiecībās ar apkārtējiem, tad šajās attiecībās nav jāmeklē vaina, sirds mazspējas gadījumā. Parasti šī slimība parādās, ja ir izmainījušās attiecības ar tuviem, mīļiem cilvēkiem, kuriem pirms tam dāvājāt lielu mīlestību, tad pēkšņi, neko nepaskaidrojot, kļuvāt vēsāki. Bet tajā pašā laikā, otrs cilvēks palika pret jums atklāts un sirsnīgs. Šādos gadījumos ir ieteicams iepriekš visu izrunāt, pirms izlemt par šķiršanos vai atsvešināties no otra. Nav viegli izrunāties, bet tas ir vajadzīgs ne tikai otram cilvēkam, bet arī paša veselībai.

 Šizofrēnija - nepareizi, nelietderīgi izmantotas zināšanas, informācija.

  Daudzos gadījumos šizofrēnija rodas, ja cilvēks ir ieguvis lielu daudzumu informācijas, zināšanu, bet tās nepielieto praksē vai pielieto nepareizi. Tas vairāk attiecas uz cilvēkiem, kas iegūst neparastu informāciju no avīzēm, žurnāliem un grāmatām. Te ir runa par ezotēriskajām zināšanām, kas stipri ietekmē cilvēkus un apkārtējo vidi. Cilvēks salasās grāmatas un neapdomājot, neizjūtot vai tas ir bīstami vai nav,  sāk pielietot kaut ko no īsti nezināmā, nesaprotamā savā ikdienā.
Kategorija: Ezotērika, karma... | Pievienoja: Maija (28.03.2010)
Skatījumu skaits: 8880
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma