Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Trešdiena,14.11.2018,18:14
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Meditācija [4]
Mantras [0]
Mudras [2]
Sākums » Raksti » Meditācija, Mantras, Mudras » Mudras

Veselība pirkstu galiņos
Veselība pirkstu galiņos.

 Vairāk kā divus tūkstošus gadu atpakaļ Ķīnā radās pirkstu jeb Mudru mācība. Tā laika dziednieki uzskatīja: lai uzturētu veselu organismu ir vajadzīga ne tikai pilnvērtīga pārtika, bet arī Kosmiskā enerģija. Šī enerģija cirkulē pa īpašiem kanāliem - meridiāniem, kas nodrošina visu ķermeni ar vajadzīgo kosmosa enerģiju. Ja vienā vai vairākos meridiānos rodas enerģētisks bloks, tad "dzīvības - kosmiskā enerģija" nespēj nokļūt paredzētajā vietā. Līdz ar to sākas dažādas veselības problēmas attiecīgajos orgānos. Enerģētiskie bloki var rasties dažādu iemeslu dēļ: nelabvēlīga vide, iedzimtība, stress, kā rezultātā cilvēks sāk slimot.
 Seši svarīgākie kanāli, kas saistīti ar sirdi, plaušām, galvas smadzenēm, aknām, liesu, asinsriti, zarnu traktu iet cauri cilvēka rokām, pirkstiem. Tieši tāpēc cilvēka rokām piemīt ārstnieciskas īpašības. Savienojot pirkstus noteiktās kombinācijās, var aktivizēt noteiktus meridiānus un pastiprināti sūtīt enerģiju pa visu ķermeni, kas "salabo" visas problemātiskās vietas, likvidē enerģētiskos blokus un atjauno normālu enerģijas plūsmu.
 Regulāri izpildot Mudras, jau pēc nedēļas sajutīsiet pozitīvas izmaiņas. Pie akūtām slimībām, sāpēm uzlabošanās iestājas jau dažu dienu laikā, reizēm pat dažu stundu laikā. Dažas Mudras iedarbojas momentāli.  Hroniskas saslimšanas gadījumā veselības uzlabošanās iestājas pēc vairākām nedēļām.
 Nav sarežģīti iemācīties noteiktas pirkstu kombinācijas - vajag tikai nopietnāk papētīt attēlus un izlasīt Mudras nozīmi.
 Vislabāk Mudras ir veikt mierīgos apstākļos, pagriežoties ar seju pret austrumiem. Bet nepieciešamības gadījumā Mudras var izpildīt kur un kad vien to vajag - pastaigā, transportlīdzeklī, darbā. Tādos gadījumos nav svarīgi vai jūs sēžat, stāvat vai ejat.
 Rokām ir jābūt atbrīvotām, tās nevajag sasprindzināt. Dažas Mudras var veikt pat rokas neizņemot no kabatām, kā arī dūraiņos. Tikai, ja rokas atrodas dūraiņos, tad lielas pirksts gan ir jāatbrīvo un jāpievieno pie citiem pirkstiem. Pirkstainos cimdus gan ir jānovelk, lai pirksti brīvi varētu saskarties viens ar otru. Vēlams no rokām noņemt gredzenus, aproces.
 Darbojoties ar Mudrām ir jābūt pārliecībai, ka Mudras palīdzēs un atvieglos stāvokli. Uz brīdi ir jāaizmirst visas nepatikšanas, ierobežojumi. Domās palūdziet piedošanu tiem, ko esiet sāpinājis un piedodiet tiem, kas jums ir sāpinājuši. Ja esat ticīgs cilvēks, tad pirms Mudru lietošanas noskaitiet lūgšanu un palūdziet, lai Augstākie spēki palīdz. Pēc Mudru lietošanas neaizmirstiet pateikt "Paldies" visiem, kam lūdzāt palīdzību.
 Izpildot ārstnieciskās Mudras, tās uzlabo stāvokli ne tikai Mudru lietotājam, bet arī tiem, kas atrodas tuvumā. Tas nozīmē, ka ar Mudru pielietošanu var palīdzēt arī citiem cilvēkiem.

Dzīvības Mudra

  

 Ar šīs Mudras palīdzību ir iespējams atjaunot dzīvības enerģijas plūsmu. Tā paaugstina darbaspējas, uzlabo pašsajūtu, dod izturību un mundrumu, uzlabo redzi un ārstē dažādas acu slimības.
 Lai izveidotu šo Mudru mazā pirkstiņa un zeltneša galiņus piespiediet pie lielā pirksta (īkšķa). Pārējie (garais un vidējais) pirksti ir iztaisnoti. 

Mudra "Jūras ķemmīte"
 Jūras ķemmīte" simbolizē spēku, varenību, piesātinātību. Šo Mudru ir ieteicams lietot apetītes zuduma gadījumos, gremošanas trakta darbības traucējumu gadījumos. 
 Lai izveidotu šo Mudru, savienojiet abu roku īkšķus, bet pārējos savienojiet tā, lai pirkstu gali atrastos starp plaukstām.
Zinību Mudra Tā ir viena no svarīgākajām Mudrām. Šī Mudra noņem emocionālo spriedzi, palīdz melanholijas un depresijas gadījumos. Uzlabo domāšanu, atmiņu. Šo Mudru ieteicams lietot pie paaugstināta asinsspiediena, bezmiega gadījumos, kā arī pie pārāk lielas miegainības. 
 Lai izveidotu šo Mudru abu roku rādītājpirkstus piespiediet pie īkšķa spilventiņa. Pārējie pirksti ir iztaisnoti.


Paaugstinošā Mudra Šī Mudra mobilizē visa organisma spēkus, paaugstina imunitāti. To izmanto apaukstēšanās gadījumos, pie angīnas, klepus, iesnām. Šī Mudra var palīdzēt arī atbrīvoties no liekajiem kilogramiem.
 Lai izveidotu šo Mudru, sakrustojiet savā starpā abu roku pirkstus. Vienas rokas (vienalga kuras rokas) īkšķis atrodas aplī, kas veidots saskaroties otras rokas īkšķa un rādītājpirksta galiņiem.
 Uzmanību! Ar šo Mudru nevajadzētu aizrauties un lietot katrā brīvā brīdī, jo pārāk ilga tās lietošana var izraisīt apātiju, miegainību.


Enerģijas Mudra


 Bez enerģijas nav iedomājama dzīvība. Visuma enerģētiskie lauki saskaroties, sadarbojoties cits ar citu var palielināties, pamazināties un atjaunoties. Koncentrēta enerģija var nest brīnumainu izdziedināšanos. Šī Mudra mazina sāpes,  izvada no organisma indes, sārņus, kas kaitē cilvēka organismam.  Palīdz urīnceļu slimību ārstēšanā, kā arī palīdz pie mugurkaula slimībām.
 Lai izveidotu šo Mudru savienojiet vidējo pirkstu, zeltnesi ar lielā pirksta galiņu. Mazais pirkstiņš un rādītājpirksts ir brīvi iztaisnoti. 
Zemes Mudra Saistībā ar ķīniešu mācību, zeme ir viens no pirmelementiem, no kā sastāv cilvēks. Tā ir stihija, kas nosaka cilvēka personību un noslieci uz tām vai citām slimībām.
 Šī Mudra palīdz stresa situācijās, palīdz objektīvi novērtēt sevi un savu rīcību, ceļ pašapziņu. Šī Mudra arī palīdz aizsargāties no negatīvas ārējās iedarbības.
 Lai izveidotu šo Mudru, cieši savienojiet abu roku zeltneša un lielā pirksta galus. Pārējie pirksti ir iztaisnoti un nedaudz attālināti viens no otra.

"Dzīvību glābjošā" Mudra Šī Mudra palīdz samazināt infarkta, sirds lēkmju, sāpju un diskomforta sajūtu sirds rajonā. Šo Mudru izveidot ir vienkārši. Uzskata, ka šīs Mudras lietošanas efekts ir līdzvērtīgs nitroglicerīna lietošanai un var pat glābt cilvēka dzīvību.
 Lai izveidotu Mudru abu roku rādītājpirkstus salieciet tā, lai tie skartu lielā pirksta sākumu. Zeltnesi un vidējo jeb garo pirkstu savienojiet ar lielo pirkstu. Mazais pirksts paliet brīvi iztaisnots.
 Izpildiet šo Mudru līdz brīdim, kamēr kļūst vieglāk.


Mudra "Drakona templis"

 Austrumu mitoloģijā Drakons sevī apvieno piecas stihijas - Zeme, Uguns, Metāls, Koks un Ūdens. Tas viss kopā simbolizē spēku, varenību, gudrību un ilgdzīvošanu.
 Mudra labvēlīgi iedarbojas išēmisku sirds slimību gadījumos, aritmijas, gadījumos,  diskomforta sajūtām sirds rajonā. Veicina miera iestāšanos, palīdz koncentrēt enerģiju un domas.
 Lai izveidotu šo Mudru, abu roku vidējos pirkstus piespiediet pie plaukstas. Pārējos pirkstus iztaisnojiet un savienojiet ar otras rokas tiem pašiem pirkstiem - mazo pirkstu ar otras rokas mazo pirkstu, zeltnesi ar zeltnesi, rādītājpirkstu ar rādītājpirkstu un lielo pirkstu ar otras rokas lielo pirkstu. Lielos pirkstus atbīdiet no citiem pirkstiem. Rādītājpirksts un zeltnesis simboliski attēlo tempļa jumtu, lielie pirksti - Drakona galvu, bet mazie pirksti attēlo Drakona asti.
Kategorija: Mudras | Pievienoja: Maija (15.03.2011)
Skatījumu skaits: 5986
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma