Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Otrdiena,18.12.2018,14:44
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Horoskopi un par horoskopiem [19]
Mēness un tā ietekme [11]
Astroloģija [1]
Sākums » Raksti » Astroloģija, horoskopi... » Mēness un tā ietekme

Mēness dienu raksturojums
 
Mēness dienu raksturojums 
  

1. Mēness diena
Dienas simbols — upurēšanas mistērija. Dvēseles un gara attīrīšana caur uguni. Ļoti labi šai dienā nodarboties ar elpošanas vingrinājumiem. Akmens — kalnu kristāls. Orgāni, ar kuriem saistīta šīs Mēness dienas enerģētika, seja un acis. Acis ir viens no svarīgākajiem, ja ne pats svarīgākais maņu orgāns, ar kura palīdzību cilvēks gūst informāciju no apkārtējās pasaules. Acis simbolizē dvēseles skaidrību un tīrību. Šīs dienas enerģētika dāvā mums iespēju ne tikai uzlabot savu redzi, bet arī attīrīt savu enerģētiku no piesārņojumiem. Ieteicami elpošanas vingrinājumi - ērtā guļus stāvoklī no sākuma „pavērojiet” savu elpošanu. Izjūtiet, kā ieelpas brīdī gaiss caur nāsīm piepilda plaušas, paplašinot krūškurvi, un kā savukārt izelpas brīdī tas saraujas. Dziļi ieelpojiet un aizturiet izelpu. Neelpojiet un tai pašā brīdī pievērsiet uzmanību krūškurvim, kurš turpina sarauties un paplašināties. Izelpu aizturiet līdz 15 sekundēm, izelpai jābūt lēnai un ritmiskai. Šo vingrinājumu varat veikt trīs reizes pēc kārtas, tas palīdz attīrīt mentālo plānu, kā arī atbrīvoties no nevajadzīgām, liekām emocijām.

2. Mēness diena
Šīs dienas simbols - idejas materializēšanās matērijā. Mentālā enerģija (domas) transformējas fiziskajā plānā, esiet vērīgi un pievērsiet savu uzmanību personiskajām izjūtām. Šai Mēness dienā varat iesākt jaunu darbību jeb projektu. Mēness dienas akmens - ahāts. Mēness dienas enerģētika saistīta ar mutes dobumu, zobiem. Šo dienu vēlams izmantot organisma attīrīšanai. Uzturā atturēsimies lietot gaļu, toties izmantosim dārzeņus, augļus. Apmeklējiet pirti, šai dienā veiktajām pirts procedūrām ir īpaši labi rezultāti.

3. Mēness diena
Mēness dienas simbols - leopards. Astrālās cīņas jeb provokāciju diena. Esiet aktīvi un nodarbojieties ar garīgiem jeb fiziskiem vingrinājumiem, lai būtu teicamā enerģētiskā formā. Mēness dienas akmens - rubīns. Dienas enerģētika saistīta ar ausīm un pakausi, īpaši tiek rekomendēts veikt galvas masāžu.

4. Mēness diena
Pasaules koks, kurš simbolizē zināšanas. Diena, kad, iespējams, nāksies izvēlēties starp divām iespējām. Atturieties no lēmumu pieņemšanas, ja jūsu rīcībā nav pilnīgas informācijas. Labi, ja šo dienu kopumā varat pavadīt radu vai ģimenes lokā. Izbrauciet pie dabas, apmeklējiet senču svētvietas, ja protat, nodziediet kādu īpašu spēka dziesmu vai noskaitiet kādus buramvārdus. Ar šādu darbību jūs varat saņemt īpašu egregoriālo aizsardzību. Dienas akmens - zaļais nefrīts. Enerģētika saistīta ar kaklu, mugurkaula augšdaļu.

5. Mēness diena
Simbols - teiksmainais vienradzis. Šīs Mēness dienas enerģētika saistīta ar ķermeņa un dvēseles alķīmiju. Šai dienā mēs varam apjēgt, kas patiesi traucē mūsu attīstību, kas kaitīgs, kas labvēlīgs. Lietojot uzturu, ievērosim mērenību, bet arī nebadosimies. Šajā dienā rekomendēts nodarboties ar dažādu zālīšu uzlējumu jeb tinktūru pagatavošanu. Dienas akmens - marmors. Enerģētika saistīta ar barības vadu. Pēkšņas sāpes vēderā vai vemšana liecina par astrālo saindēšanos, kas savukārt var kalpot par cēloni zarnu trakta saslimšanām.

6. Mēness diena
Simbols - cīrulis. Šai dienā norisinās kosmiskās enerģijas transformācija. Tiek ieteikts veikt elpošanas vingrinājumus un meditācijas. Šī diena veiksmīga kosmētiskām procedūrām, it īpaši - sejas, īpaši efektīva ir dziedniecība ar skaņu. Šai dienā var atbrīvoties no liekā svara, tikai sagaidiet, lai Mēness atrastos Svaru zīmē, tad rezultāti garantēti! Dienas akmens - citrīns, bet tās enerģētika saistīta ar bronhiem.

7. Mēness diena
Simbols - maģiskais zizlis, atslēgas. Zinātājiem šī tiešām ir mistiska diena, zemes gari un stihijas atrodas mums līdzās. Ja vēlaties saņemt atklāsmi vai palīdzību, tad lūdziet to. Dienas akmens - safīrs, korālis. Enerģētika saistīta ar plaušām.

8. Mēness diena
Simbols - fenikss. Ja nodarbojaties ar dažādu dziedniecisko preparātu gatavošanu, tad šī ir ideāla diena šādām nodarbēm. Cilvēka vārds simboliski ir atslēga, lai skaidrotu viņa misiju globālajā kosmoģenēzes procesā. Vārds ir līdzīgs atslēgām, ar kurām aizslēgtas Dievišķās pasaules durvis. Pārdomājiet savu misiju un uzdevumu šīs iemiesošanās reizē uz Zemes... Dienas akmens - sarkanais granīts. Mēness dienas enerģētika saistīta ar kuņģi.

9. Mēness diena
Simbols - sikspārnis. Pirmā krīzes jeb „sātaniskā” diena. Šai dienā mūs var provocēt uz nepārdomātu rīcību, var apmānīt, var arī ar glaimiem pielabināties... Lai šī diena mums ir par mācību, kurā redzam savas kļūdas. Tiem, kuri nodarbojas ar enerģētiskām praksēm, ieteicams izveidot astrālās bruņas. Šī ir diena, kad melnie magi „uzliek” un „noņem” lāstus... Astrālās enerģijas attīrīšanai ieteicamā prakse - nelielā vannītē ielejiet siltu ūdeni, tik siltu, lai jums būtu tīkami. Paņemiet kreisajā rokā sāls sauju un iemetiet vannītē. Iztēlojieties ugunīgu enerģētisku plūsmu, kas vertikāli caur jums ieplūst ūdenī. Ilgāk par 7 minūtēm šādi nedarbojieties, jo var sākties pretējais process. Šādu procedūru varat veikt ik dienas, ja jūtaties enerģētiski iztukšoti. Uzturā šai dienā nelietosim gaļas izstrādājumus. Dienas akmens - aleksandrīts. Mēness dienas enerģētika saistīta ar krūtīm.

10. Mēness diena
Mēness dienas simbols - avots. Viss notiekošais šai dienā būtu jāskata no karmiskās pieredzes aspekta. Saikne ar senčiem ir ļoti stipra, tāpēc godiniet un pieminiet tos. Pārlapojiet senus foto albumus, pārlasiet nodzeltējušas vēstules, iespējams, ka gūsit kādu atbildi uz svarīgiem jautājumiem. Brīnišķīgi, ja kopā ar bērniem šodien varat doties nelielā ceļojumā ārpus pilsētas, tuvāk pie dabas. Apmeklējiet pirti. Dienas akmens - dzintars. Enerģētika saistīta ar krūts kauliem.

11. Mēness diena
Simbols - uguns zobens, kronis. Šai dienā norisinās kundalini -dzimumenerģijas transformācija. Šai dienā vēlamas ne tikai fiziskā ķermeņa attīrīšanās procedūras, bet arī garīgās. Astrālā plāna attīrīšana, tās ir enerģētiskas prakses, mentālā plāna attīrīšana - mantras, lūgšana, dziedāšana. Obligāts nosacījums - visu, ko esat uzsākuši šai dienā, noteikti pabeidziet, neko neatstājiet pusdarītu. Šis aizrādījums vairāk vērsts uz enerģētiskām praksēm un vingrinājumiem. Ja esat nolēmuši uzsākt diētu, tad šī ir īstā diena! Cilvēki, kas dzimuši šai dienā, spēj kļūt par vareniem magiem! Dienas akmens — serdoliks, ugunīgais opāls. Enerģētika saistīta ar cilvēka mugurkaulu!

12. Mēness diena
Simbols — trauks. Trauks, kurš simbolizē mūsu sirdis, kuras tiek piepildītas ar kosmisko enerģiju. Izbrīvējiet šai dienā kādu brīsniņu meditācijai vienatnē. Spēks, kuru dāvā kosmiskā enerģija, palīdz pārveidot apkārtējo pasauli, bet kosmiskā mīlestība pārveido mūs pašus. Dienas akmens - lazurīts, rozā pērle. Enerģētika saistīta ar sirdi. Šai dienā nav ieteicamas fiziskas pārslodzes, labāk nogaidīt labvēlīgāku laiku fiziskām aktivitātēm.

13. Mēness diena
Simbols - ritenis. Iespēja gūt apskaidrību. Ieteicams nodarboties ar elpošanas vingrinājumiem, mentālā plāna attīrīšanu. Ja esat nolēmis uzsākt apmācības procesu, tad ideāli, ja varat to uzsākt tieši šodien. Kosmētiskās procedūras, kas tiek veiktas šajā dienā, būs efektīvas. Ritenis simbolizē karmu un zināšanas. „Mirušas”, neizmantotas prasmes bremzē cilvēka attīstību un otrādi. Tomēr neaizmirsīsim, ka rats simbolizē arī Fortūnu, un, kas zin, vabūt tieši jums šodien uzsmaida negaidīta laime... Dienas akmens - opāls. Enerģētika saistīta ar aizkuņģa dziedzeri.

14. Mēness diena
Mēness dienas simbols - burvju flauta. Jaunu dienu, jaunu ciklu brīdis ir klāt! Ja vēlaties uzsākt jaunu procesu, tad rīkojieties! leslēdziet pēc iespējas vairāk ciklu, te noderēs vēstules, telefonu zvani, tikšanās utt. Vēlāk pārliecināsities, ka iesāktie procesi attīstīsies paši no sevis. Atcerieties, ka reklāma visefektīvāk darbojas šajā dienā, nekļūstiet par tās upuri... Nodarbojieties ar fiziskām aktivitātēm, nepārslogojiet redzi! Dienas akmens - hiacints. Dienas enerģētika saistīta ar zarnu traktu.

15. Mēness diena
Simbols - sargsuns jeb cerbers, kurš sargā robežu starp mūsu un astrālo pasauli. Pilnmēness diena. Vārti uz astrālo pasauli atvērti plaši vaļā. Otrā „sātaniskā” diena, kad cilvēki tiek pastiprināti provocēti. Šai dienā ieteicamas jebkura veida askēzes. Dienas akmens - ahāts. Enerģētika saistīta ar diafragmu.

16. Mēness diena
Simbols — taurenis, kurš izkūņojas no kokona, kāpnes, kuras ved uz debesīm. Viena no labākajām Mēness dienām. Fiziskās un astrālās pasaules harmonijas brīdis. Šai dienā varat izvērtēt un atskatīties uz iepriekšējo 15 dienu Mēness periodu, analizējiet notikumus, iespējams, ka tagad tie parādīsies jaunās kopsakarībās. Dienas akmens - pērle. Enerģētika saistīta ar liesu.

17. Mēness diena
Simbols - vīnogu ķekars. Šai dienā izpaužas sievišķā jeb šakti enerģija. Ļoti labvēlīga diena laulību slēgšanai. Laulības, kas slēgtas šai dienā, tiks balstītas ne tikai uz seksuālu pieķeršanos, bet arī uz augstākās kosmiskās mīlestības principiem. Izvairieties šai dienā no strīdiem, pārmetumu izteikšanu atlieciet uz citu dienu. Dienas akmens - caurspīdīgs ametists. Dienas enerģētika saistīta ar nierēm.

18. Mēness diena
Mēness dienas simbols - spogulis. Notikumi, kas norisinās ar mums, ir spogulis, kurš rāda, cik pareizi vai cik greizi mēs uztveram apkārtējo pasauli. Ne īpaši pozitīvie notikumi šodien atspoguļo mūsu kompleksus, no kuriem mums jāatbrīvojas. Efektīva diena organisma attīrīšanai. Lieliska diena pirts procedūrām vai dažādām masāžām. Izvērtējiet padomus, kurus šodien saņemat, iespējams, ka tie var lieti noderēt... Mēness dienas akmens - ahāts, baltais opāls. Dienas enerģētika sasitīta ar ādu.

19. Mēness diena
Dienas simbols zirnekļa tīkls. Šai dienā norisinās astrālā plāna attīrīšanās process. Ja regulāri nodarbojaties ar kādu no garīgajām praksēm, tad šai dienā jūs viegli, bez pūlēm spēsit atšķirt savas domas no svešām, uzspiestām. Laba diena dzīvokļa enerģētiskai attīrīšanai. Izmantojam uguns liesmu, kā arī izkvēpinām telpas ar kadiķiem vai Austrumu smaržnūjiņām. Varat uzsākt organisma attīrīšanās kūri. Izvairieties no finansu darījumiem - aizdevuma saņemšanas vai naudas aizdošanas, jo varat nonākt finansiāli sarežģītā situācijā. Šī diena pārbagāta ar dažāda veida piedāvājumiem, bet labāk tomēr izvairieties no tiem vai arī galīgā lēmuma pieņemšanu atlieciet uz vēlāku laiku. Mēness dienas akmens - zaļais granāts. Dienas enerģētika saistīta ar aklo zarnu, zarnu traktu kopumā.

20. Mēness diena
Dienas simbols - ērglis. Brīnišķīga diena, lai kaut nedaudz ielūkotos kosmiskajās likumsakarībās. Pastiprinās intuīcija, spontāni var parādīties gaišreģa spējas, tiesa gan, ar noteikumu, ka iepriekšējās Mēness dienās godīgi esat ar sevi strādājis. Ja nē, tad kopumā šī diena būs visai sarežģīta! Badojieties, attīriet organismu, uzturā nav ieteicams lietot dzīvnieku gaļu. Ja šīs dienas enerģētiku nepārvaldāt, tad labāk jaunus ciklus neuzsākt. Dienas akmens - sarkanā jašma. Enerģētika saistīta ar muguras augšējo daļu.

21. Mēness diena
Dienas simbols - rati, zirgs. Uzturieties šai dienā pēc iespējas vairāk brīvā dabā. Valkājiet rupja auduma drānas, piemēram, lina izstrādājumus. Atrodiet laiku draugiem, paziņām vai līdzīgi domājošiem. Šai dienā kopā ar draugiem varat izveidot jaunu ciklu jeb procesu. Dienas akmens - obsidiāns. Enerģētika saistīta ar aknām.

22. Mēness diena
Dienas simbols - grāmata (zināšanu simbols). Gudrības un slēpto zinību iegūšanas diena. Ja protat un vēlaties, varat nodarboties ar nākotnes zīlēšanu. Pievērsiet uzmanību rakstiem un ornamentiem, kuri atrodas jums līdzās ikdienā. Iespējams, ka izjutīsit neapzinātu vēlmi kādu no tiem paņemt rokās vai panēsāt līdzi rokassomiņā. Neapspiediet šo vēlmi, tādejādi jūs gūsit papildus enerģētisko aizsardzību. Ja pārvaldāt šīs dienas enerģētiku (lieliska pašsajūta), tad varat nodarboties ar amuletu un talismanu pagatavošanu. Uzturā lietošanā ierobežojumu nav, varat ēst visu, ko sirds kāro, bet ar prātu! Dienas akmens - gaiši zilais ahāts. Mēness dienas enerģētika saistīta ar krustiem.

23. Mēness diena
Mēness dienas simbols - cerbers, himēra. Sarežģīta diena, tomēr nešaubieties ne mirkli par sava izvēlētā ceļa pareizību. Pašreiz nav īstais laiks šaubām un prātošanai. Šī ir trešā „sātana” diena. Attīriet savu mītni no negatīvās enerģijas ar uguns liesmu. Galu galā, ja spēsit izprast šīs dienas enerģētiskās vibrācijas, iespējams, ka ar laiku jūsos atklāsies dziednieka spējas... Atturieties no dzimumattiecībām. Dienas akmens - melnais nefrīts. Mēness dienas enerģētika saistīta ar olnīcām.

24. Mēness diena
Simbols - lācis, Šiva. Kā nojaušat, šī diena saistīta ar vīrišķo enerģiju. Seksuālā enerģija dominē, tamdēļ lielisks brīdis bērna ieņemšanai. Neaizmirstiet, ka seksuālo enerģiju iespējams sublimēt augstākā enerģētiskā vibrācijā! Veco stereotipu sagraušana, jaunu zinību sistēmu radīšana. Šīs dienas enerģētika bīstama ar to, ka procesi un cikli, kas uzsākti šai laikā, var nest negaidītus rezultātus... Nodarbojieties ar fiziskiem vingrinājumiem. Atturieties apmeklēt masu pasākumus, labāk pavadiet laiku tuvu draugu pulciņā vai vienatnē. Dienas akmens - gaiši zilais nefrīts. Dienas enerģētika saistīta ar ānusu, ārējiem dzimumorgāniem.

25. Mēness diena
Dienas simbols - divi trauki ar „dzīvo” un „mirušo” ūdeni. Šī diena ir maģiska. Informācija gluži vai līst pār mums, daži to uztver un pravieto. Rūpīgi strādājot ar šīs dienas enerģētiku, pastāv iespēja kļūt par gaišreģi. Svarīga šīs dienas prakse ir organisma attīrīšana. Attīriet to no fiziskajiem piesārņojumiem, bet neaizmirstiet mentālo un astrālo attīrīšanas procedūru. Dienas akmens - rozā marmors. Enerģētika saistīta ar ausīm.

26. Mēness diena
Dienas simbols - purvs. Samērā bīstama diena. Atturieties no liekiem kontaktiem, pastāv iespēja zaudēt savu enerģētiku. Ja nepratīsit to laikus atjaunot, tas var būt par cēloni dažām nepatīkamām slimībām. Attīriet sevi fiziski, izmantojiet pirts procedūras, efektīvas būs arī masāžas. Dienas akmens - caurspīdīgs, dūmakains ametists. Dienas enerģētika saistīta ar ādu.

27. Mēness diena
Dienas simbols - laiva. Šī diena saistīta ar meklējumiem un jaunām cerībām. Mainot sevi, mēs mainām pasauli - šai atziņā sakņojas daudzas garīgās tehnikas. Ja cilvēks lūdz tikai sev, tad nesaņem īpaši daudz, turpretim, ja lūdz par citiem, tad viņš atrodas milzīgā enerģijas okeānā. Pārdomājiet to! Šī diena piemērota dažādām meditācijām. Dienas akmens - selenīts.

28. Mēness diena
Dienas simbols - karma vai lotosa zieds. Šai dienā iespējams gūt atziņu par savas dzīves jēgu. Ja protat, tad varat nodarboties ar sapņu tulkošanu, jo šai dienā redzētie sapņi ir pravietiski. Šai dienā varat daudz un dārgi iepirkties. Dienas akmens - žadeīts. Enerģētika saistīta ar acīm, centrālo nervu sistēmu.

29. Mēness diena
Dienas simbols - hidra, astoņkājis. Šī ir beidzamā - ceturtā „sātaniskā” diena. Diena, kad labais cīnās ar ļauno. Tumšā un negatīvā enerģija sakoncentrējusies, to gandrīz vai iespējams sataustīt fiziski... Dažos gadījumos tā var pat materializēties mūsu fiziskajā plānā. Atcerieties, ja šai dienā jums veicas un īpaši nekādu problēmu nav, tad jūs par kaut ko apbalvo tumsas spēki. Pārdomājiet, vai arī turpmāk vēlaties tiem kalpot... Šai dienā, protams, tiek ieteikts attīrīt telpas no visa ļaunā. Tam derēs uguns liesma un kadiķu dūmi. Esiet uzmanīgi ar dāvanām, kuras jums šodien pasniedz, iespējams, ka labāk no dažām atteikties... Ēdiens, kuru šodien lieto uzturā, enerģētiski jāattīra! Atturieties no dzimumattiecībām! Dienas akmens - melnā pērle. Mēness dienas enerģētika saistīta ar ānusu, taisno zarnu.

30. Mēness diena
Dienas simbols - gulbis. Noteikti izmantojiet šo dienu, lai pārdomātu aizgājušo Mēness ciklu. Pabeidziet iesākto, nokārtojiet parādsaistības. Varat izgatavot talismanus, iesvētīt tos. Uzturā lietojiet vieglu barību, atturieties no gaļas, izņēmuma gadījumā varat lietot putnu gaļu. Atcerieties, ka šī diena nemēdz būt katru mēnesi. Cilvēks, kurš dzimis šai dienā, ir nācis pasaulē ar loti cēlu mērķi - nest pasaulei piedošanu un mīlestību. Ģimenei tā ir liela svētība. Mēness dienas akmens - baltais korālis. Enerģētika saistīta ar sirdi.

Kā izmantot Mēness dienu ieteikumus?
Kā redzat, Mēness dienu raksturojums kardināli atšķiras no Saules zodiaka horoskopa. Ja Saules zodiaka horoskopā jūs esat raduši saņemt tiešus un nepārprotamus norādījumus, kā rīkoties, vai, gluži pretēji, no kādas rīcības atturēties, tad Mēness dienas tiešas norādes nesniedz. Norādījumi apslēpti simbolos un līdzībās. Kāpēc tā? Katrs no mums atrodas dažādā attīstības līmenī un šos simbolus spēj saprast atbilstoši savam zināšanu līmenim un pieredzei. Atcerieties, ka nepareizi horoskopi nemēdz būt, jebkurai atziņai mūs jātuvina kosmisko likumsakarību pilnīgākai izpratnei. Nedomājiet, ka Mēness dienu ieteikumus ir vienkārši praktizēt, to sapratīsit jau pirmajā dienā... Tomēr neatlaidība un uzcītība tiks atalgota! Lai vieglāk būtu īstenot Mēness dienu praksi, iesaku izveidot īpašu Mēness grāmatu, kurā jūs ik dienu pierakstītu savus novērojumus un notikumus. Šādi pieraksti būtiski atvieglos kopsakarību atrašanu starp notikumiem un Mēness dienu raksturojumiem. Mēness dienu raksturojuma beigās bija atzīmes par dienas enerģētikas ietekmi uz kādu no cilvēka orgāniem. Šai dienā jums pastiprināta uzmanība jāvērš tieši šim orgānam vai orgānu sistēmai, nav ieteicams pārslogot to ar fiziskām nodarbēm.
 


Avots: http://www.saulesjosta.lv
Kategorija: Mēness un tā ietekme | Pievienoja: Maija (16.07.2009)
Skatījumu skaits: 4894
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma