Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Ceturtdiena,15.11.2018,02:00
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Par šo un to. [23]
Sākums » Raksti » Par šo un to » Par šo un to.

Lāsts - kas tas ir?
Vēl pavisam nesen cilvēks bija pavisam vesels, jautrs, sabiedrisks, un pēkšņi, vienas dienas laikā, viņš tik ļoti mainījies: nobālējis, novājē acu priekšā, vairās no cilvēkiem. Liekas, kaut kas grauž viņu no iekšpuses, pakāpeniski izsūcot dzīvības spēku. Draugi jūt līdz, viens par otru skaļāk iesakot griezties pie pazīstamiem ārstiem. Speciālisti sīki apskata cilvēku, veic daudzskaitlīgas analīzes, nozīmē dārgus ārstniecības kursus...
Īsta lāsta uzlikšanas spēja, saistīta ar maģiskiem iedarbības paņēmieniem, sastopama ne vairāk kā 2–5% no visu to kopējo darbību skaita, kas vēršas pret mums. Daudz biežāk nākas saskarties ar citām parādībām, bet tie nav lāsti.
Slimnieks godīgi izpilda visus ārstu norādījumus un... turpina vājēt. Kas noticis, kāpēc ārsti nevar saprast, ar ko cilvēks slimo?

Daudzi runas par lāstu un noskaušanu uzskata par pagātnes māņticību, bet viņiem nav taisnība: lāsts - tas ir arī mūsu laika realitāte.

No mūsdienu energoinformācijas apmaiņas hipotēžu redzesviedokļa lāstu var uzskatīt kā distancētu informācijas iedarbību, kuras rezultātā negatīvās informācijas bloks iesakņojas cilvēka energoinformācijas struktūrā un sāk aktīvi uz viņu iedarboties. Visu mūsu planētas tautu tradīcijās pastāv šādu iedarbību maģisko paņēmienu komplekts.

Lāsts var tikt uzlikts ne tikai melno magu un burvju noslēpumaino rituālu rezultātā. Bieži par tā iemeslu var kļūt vienkārši negatīvo emociju "sprādziens" cilvēkiem, kuri pat nenojauš par savām spējām iedarboties ar savu energoinformācijas lauku uz apkārtējiem.

Īsta lāsta uzlikšanas spēja, saistīta ar maģiskiem iedarbības paņēmieniem, sastopama ne vairāk kā 2–5% no visu to kopējo darbību skaita, kas vēršas pret mums. Daudz biežāk nākas saskarties ar citām parādībām, ar līdzīgiem simptomiem, bet tie nav lāsti.

Visbiežāk tās ir dažādas tās saucamās noskaušanas formas, kad mēs, paši to nenojaušot, esam kādu aizvainojuši, kāds apskauž mūsu ģimenes laimi utt. Rezultātā notiek spēcīgs, pret mums vērsts negatīvo emociju izvirdums. Pēdējos gados daudzi zinātnieki sākuši nopietni interesēties par buršanu un citām maģiskām manipulācijām. Tas novedis pie pilnīgi negaidīta rezultāta. Ciematu raganas un burvjus – samērā primitīvus cilvēkus, kuriem nepiemīt iztēle un tāpēc ne pārāk bīstamus, nomainījusi intelektuālo burvju paaudze.

Lāsts – uzlikts vai noņemts?

Daudzas lāsta pazīmes – neizskaidrojama uzvedība, dīvaini aizliegumi, slimības – ir ļoti līdzīgas kodēšanas sekām, atšķiras tikai motīvi: kodēšana notiek ar pašiem labākajiem nodomiem, lāsta mērķis – nodarīt ļaunumu. Saprast starpību – vai uzlikts lāsts vai, pretēji, tiekat atbrīvots no tā – nav viegli. Priekš tā jābūt apveltītam ar zināšanām, kuras nedos neviena universitāte.

Pēc mūsdienu uzskatiem, lāsts – tā ir, tēlaini runājot, kompjūterprogramma (informācijas lauka algoritms), kura, ievadīta organisma smalkajās struktūrās, izsauc tajā dažāda veida slimīgus traucējumus. Tādi traucējumi var radīt neveiksmes, pat nelaimes attiecībās starp laulātajiem, kaimiņiem, darbabiedriem, draugiem un paziņām. Iespējams, ja, piemēram, cilvēkam samazinās uzmanība, tie var beigties ar traumu un pat nāvi.

Lāsta uzlikšanas gadījumā informācijas plūsma, plūstoša uz upura organismu, burtiski šifrējas. Tas tiek darīts tāpēc, lai traucētu citam burvim, kas uzņēmies lāstu noņemt. No šejienes skaidrs, kāpēc lāstu uzlikt daudz vieglāk nekā noņemt, jo atšifrēt kaut ko vienmēr ir grūtāk nekā aizšifrēt, īpaši, kad nav zināms šifrēšanas princips.

Ja tomēr lāsta graujošais algoritms tiek atšifrēts, tad neitralizēt to var ar simtprocentīgu ticamību. Līdzīgi tam, kā katrā valodā pastāv pretēji pēc savas nozīmes vārdi (antonīmi) vai kā matemātikā sastopami pozitīvi un negatīvi skaitļi, kurus saskaitot rezultātā tiek iegūta nulle. Tāpat arī "lāsta" valodā pastāv nozīmes vienības, kuras savstarpēji viena otru spējīgas likvidēt. Zinot lāsta algoritmu, iespējams sastādīt tā antialgoritmu, un cilvēks tiks glābts.

Uz cilvēku var iedarboties personības fundamentālo īpašību līmenī. Tās var izkropļot ilgstošas un spēcīgas iedarbības rezultātā. Lieta tā, ka mūsu smadzeņu pamatā ir neironi, kuru svarīgākā sastāvdaļa – šūnas kodols. Tas ir DNK. Ja rodas situācija, kad var ieiet cita cilvēka laukā, viņā iespējams ievadīt jebkuru informāciju. Cilvēks uz to reaģēs attiecīgā veidā, tā tiks ietekmēts arī viņa ģenētiskais aparāts.

Materiāls sagatavots pēc I. Gandres satādītās "Dzīves Grāmatas"


Avots: http://www.saulesjosta.lv
Kategorija: Par šo un to. | Pievienoja: Maija (05.10.2009)
Skatījumu skaits: 5624
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma