Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Trešdiena,14.11.2018,17:43
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Horoskopi un par horoskopiem [19]
Mēness un tā ietekme [11]
Astroloģija [1]
Sākums » Raksti » Astroloģija, horoskopi... » Horoskopi un par horoskopiem

Ko sola zodiaka zīmēm 2011 gads


Ko sola zodiaka zīmēm 2011 gads


 Jaunā planētu pāra Saturna un Jupitera savstarpējā enerģētiskā mijiedarbība, protams, atnesīs būtiskas pārmaiņas arī katram individuāli. Viss atkarīgs no tā, kāda ir cilvēka "horoskopa zīme" jeb, citiem vārdiem sakot, kādā zodiaka zīmē viņa dzimšanas brīdī atradās Saule.
 Saturns šogad skolos Svaru, Auna, Mežāža un Vēža zīmes pārstāvjus. Īpaši spēcīgi Saturna cikls skars tos, kas šogad svinēs 14., 21. un 28. dzimšanas dienu un sekojošās septiņgades. Toties iespēju planēta Jupiters gada pirmo pusi stiprinās visas Uguns zīmes (Auns, Lauva, Strēlnieks) un attīstīs Gaisa zīmes (Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs). Gada otrā puse veiksmīga būs Ūdens zīmju (Vēzis, Skorpions, Zivis) un Zemes zīmju (Vērsis, Jaunava, Mežāzis) pārstāvjiem. Veiksmīgs jaunumu laiks ir visiem duča jubilāriem - 12., 24., 36., 48., 60., 72.
 Izsmeļoša prognoze katram individuāli ir iespējama vien konsultācijā pie astrologa.


AUNS 21.03. - 20.04.

 Auns šogad būs viens no veiksminiekiem. Jāatzīst, ka pārmaiņas iekarsēs pat vēsākos zīmes pārstāvjus. Pārmaiņām bagāto notikumu virtenē izdosies pat nedaudz apjukt. Aktivitātes viļņi vēl vairāk uzplaiksnīs pēc dzimšanas dienas. Ar marta sākumu ne mazāk svarīgi ir "nelaist visu dēlī". Gada galvenā tēma būs pašizpausme un jaunu ceļu atklāšana. Auglīgs laiks darbībām, uzņēmējdarbības sākšanai, kā arī pēcnācēju radīšanai.
 Jupiters pirmo pusgadu atrodoties Auna zīmē, aplaimos Aunus ar varēšanu, cēliem mērķiem un sajūtu, ka situsi laimes stunda. Svarīgi ir neminstināties un spert drošus soļus pretī Saulainajai tālei. Gada otrajā pusē parādīsies nauda.
 Saturns sākumā draudzīgi apjautāsies, kā sokas attiecībās, un tad negaidot kā skrūvspīlēs paņems aiz vārgākās vietas. Ar lupas tiešumu tiks izvētītas visas attiecību vīlītes. Partnerattiecībās var iestāties ledus laikmets - atturība un prombūtne ir pieņemami risinājumi. Tomēr daudzi Auni saliedēti dosies altāra priekšā vai svinēs zelta, sudraba un cita kaluma kāzas.
 Īpaši darbīgs, enerģisks un kareivīgs noskaņojums: 16.01. + 23.02.; 2.04. - 11.05.; 21.06. - 3.08,; 19.09. - 11.11.
 Personības šarms, simpātijas, mīlestība, atzinība: 7.01. - 4.02.; 21.04. - 16.05.; 28.07. - 22.08.

VĒRSIS 21.04. - 20.05.

 Vērsis gada otrajā pusē griezīs savu laimes un veiksmes ratu: kas atļauts Jupiteram - būs atļauts arī Vērsim! Gada sākums vēl paies kā pa miglu vai apjukuma mulsumā, bet jau dzimšanas dienas gaisotnē sajutīs jaunu enerģiju ieplūstam kaulos. Vērsim ir lielas iespējas pierādīt sevi medicīnas, garīgo jautājumu, izglītības un ārvalstu sfērās. Tomēr svarīgāk par visu būs atrast balansu ikdienas ritumā. No pienākumiem gan aizmukt nevarēs, bet tas jau, kā vienmēr, ir Vērša dzīves enkurs, lai justos vajadzīgs.
 Jupitera laimes vaigs iedvesmos Vērsi lielām lietām. Paralēli risinot veselības sakārtošanas jautājumus, Vērsienes radīs pēcnācējus vai pieskatīs mazbērnus. Talantīgākie Vērši sasniegs atzīstamus panākumus darbā vai uzsāks savu neatkarīgu biznesu, kam vairāk ieteicama gada otrā puse. Vientuļākie Vērši pie apvāršņa manīs savu lielo mīlu ...
 Saturna pirksts būs sūrāks tieši ikdienišķajos veikumos, liekot kalpot saviem tuvākajiem un darba devējiem. Šķitīs, ka bez tevis jau citi visu nepaveiks... darba vide var būt ierobežota, tas kalpos par iemeslu jauniem darba meklējumiem. Lielāku uzmanību izrādīs valsts pārvaldītās iestādes, VID ieskaitot. Vērsim ieteicama sabiedriska darbība un ziedojumu kontos ik pa laikam ieskaitīt kādu latiņu.
 Īpaši darbīgs un enerģisks noskaņojums: 23.02. - 2.04.; 11.05. - 21.06..; no 11.11.
 Personības šarms, simpātijas, mīlestība, atzinība: 4.02. - 2.03.; 16.05. - 9.06.; 22.08. - 15.09.; no 20.12.
 
DVĪŅI 21.05. - 21.06.

 Viens no gada ieguvējiem, kam truša cilpas nenojauks galvu, jo kārtīgi Dvīņi atrod daudz kopīga latvietim tik saprotamajā zigzagu meistarā. Lielprojekti un būtiskākās pārmaiņas labāk plānojamas gada pirmajā pusē, kas skaitās auglīgs laiks pērngad aizsāktajiem projektiem un pārmaiņām. Lai arī dzīves lielākie mērķi, pateicoties jaunajam Neptūna stāvoklim Zivīs, būs pajukuši un dreifēs kā nenoenkurots kuģis jūrā, savu zelta zivtiņu talantīgākie Dvīņi izmakšķerēs. Kopumā vēl viens gads, kas pārsteigumu bagāts paliks atmiņā uz mūžu.
 Jupiters parūpēsies, lai draugu un atzinības netrūktu. Pat visas šmuces izskanēs tālu un draugu portālos parādīsies visvisādas kutelīgais ainiņas no tavas dzīves. Saviesīguma apstulbināti, Dvīņi pēcjāņu periodā atskārtīs, ka darbi rit savu gaitu, bet vēlme "norakties" kaut kur maliņā vai atstāt šo dzimto zemi aug tikai augumā. Simpātijas raisīs svešvalodas, citas kultūras, viss neizprotamais un ne vienu reizi vien pārkāps svētvietu slieksni. Jaunas vēsmas - Dvīņi iet dziļumā. Un ne no laba prāta, jo tieši Saturna "stop draiskulībām", "lai slava atbildībai!" Dvīņus pievērsīs nopietnākām lietām. Būs jāuzņemas atbildība par bērniem, daudziem sagaidāma pēcnācēja pieteikšanās. Izklaides vairs nebūs tik aktuālas, ja vien pats nopietni nepiedalies to organizēšanā. Sakari un sakariņi irs kā vāji diegts uzsvārcis...
 Īpaši darbīgs un enerģisks noskaņojums: 16.01. - 23. 02.; 21.06. - 3.08.; 19.09. - 11.11.
 Personības šarms, simpātijas, mīlestība, atzinība: 2.03. - 27.03.; 9.06. - 4.07.; 15.09. - 9.10.

VĒZIS 22.06. - 22.07.

 Daudz kas Vēzim atgādinās par aizvadīto gadu, uz kurieni un no kurienes vedīs nesaraujamas saites. Liela loma būs ģimenes dzīvei un spējai to savienot ar jauniem izaicinājumiem un dzīves situācijām. Ļoti būtiska ir saikne ar senčiem. Skaidrs, ka pārmaiņas būs un ne visas sākotnēji pieņemamas - pret dažām spirināsies pretī, sagādājot sev vien gadu pārvaldošā Truša "spiras". Tā teikt, spirināties par spiru tiesu. Daudzi Vēži gribēs maiņit savu darbības profilu, apgūt jaunu arodu vai sēsties skolas/universitātes solā. Tālumā aizklejojušie meklēs ceļu mājup. Ne vēsts no treknākajiem gadiem. Izturam!
 Jupiters piesolīs daudz, bet pārī ar Saturnu par to arī daudz gribēs pretī. Īpaši aktivitātes uzplaiksnījumi augusta otrajā pusē un septembrī. Vieglāk varēs uzelpot gada otrajā pusē, jo pavērsies iespējas sasniegt arī kādu kārotāku mērķi. Tomēr kājas joprojām būs kā iemietas zemē, prāts piesaistīts nekustamā īpašuma jautājumiem un dzīvesvietas apgrūtinājumiem vai šaurībai.
 Īpaši darbīgs un enerģisks noskaņojums: 23.02. - 2.04.; 3.08. - 19.09.; no 11.11.
 Personības šarms, simpātijas, mīlestība, atzinība: 4.02. - 2.03.; 27.03. - 21.04.; 4.07. - 28.07.

LAUVA 23.07. - 23.08.

 Iespēju gads personīgajā dzīvē un izraušanās gads sociālajos panākumos. Lielāki ceļojumi un mēģinājumi apgūt jaunas zinības. Gada pirmais ceturksnis gan par lielu laimību nevar liecināt, jo grūtības materiālas dabas jautājumos un infekciozas saslimšanas var nopietni sagandēt omu. Tomēr bez glābšanas riņķa liktenis neatstās. Darbus un panākumus - viducī un nogalē.
 Jupiters paredz būtisku statusa maiņu, kas nozīmē arī to, ka tiklab var iesēsties direktora krēslā, uzsākt jaunas nodarbes vai iestūrēt laulības ostā. Jupitera cienīgi panākumi vislabāk sasniedzami, apgūstot jaunas zināšanas.
 Saturns pacentīsies ierobežot lieku vicošanu pa pasauli, kā arī "piesiesies" katram vārdam. Nav jāapvainojas uz tuviniekiem, ja tie pasaka kādu skarbu vārdu, kas taisnība vien ir. Jāpalīdz brālim/māsai un pēc iespējas mazāk jānaidojas ar kaimiņiem. Tehnikas jautājumos ies kā pa celmiem. Gados jaunākajiem skolniekiem ies grūtāk ar zināšanu apguvi, iepretīm dažādām veiksmīgām ārpusstundu nodarbēm...
 Īpaši darbīgs, enerģisks un kareivīgs noskaņojums: 16.01.. - 23.02,; 2.04. - 11.05.; 21.06. - 3.08.; 19.09. - 11.11.
 Personības šarms, simpātijas, mīlestība, atzinība: 7.01. - 4.02.; 21.04. - 16.05.; 28.07. - 22.08.

JAUNAVA 24.08. - 23.09.

 Gadam nebūs ne vainas, vien jārēķinās ar ierobežotajiem finanšu un veselības resursiem. Stabilitāte panākama mierīgi un apcerīgi, skatoties uz globālām kataklizmām un pēc iespējas mazāk iesaistoties politiskās un sabiedriskās aktivitātēs. Pirmā roka ir savējiem, pēcāk to, kas paliek pāri, krāj nebaltām dienām! Nopietna attieksme pret darbu beidzot sāks nest augļus, jo smagākais jau paliek aiz muguras. Slidenākais laiks ir janvāris un februāris, kad var parādīties hroniskas veselības un finanšu kaites.
 Lieka piesardzība ar svešu, tajā skaitā bankas naudu - nekaitētu. Bērnu vecākiem jārēķinās, ka pēcnācēju dzīvē būs lieli notikumi.
 Debesu labdaris Jupiters izgaismos iespējas tikt pie mantojuma, svešas naudas apsaimniekošanas. Partnerim naudas lietās ies labāk nekā tev, jo Saturns apgādās vien ar pašu nepieciešamāko. Saturna diktētais taupības laiks vistiešāk attiecināms uz Jaunavu. Bet ne velti, tieši starp Jaunavām pasaules vēsturē izslavētās sīkumainības, precizitātes un taupības dēļ ir visvairāk miljonāru un turīgu ļaužu. Pamati tiek ielikti šogad.
 Īpaši darbīgs un enerģisks noskaņojums: 23.02. - 2.04.; 11.05. - 21.06; no 11.11.
 Personības šarms, simpātijas, mīlestība, atzinība: 4.02. - 2.03.; 16.05. - 9.06.; 22.08. - 15.09.; no 20.12.

SVARI 24.09. - 23.10.

 Gads visvairāk iepriecinās Svarus visbūtiskākajā jautājumā - partneratiecībās. Izlēmības un neizlēmības cena gan būs dažāda, jo kādu arī partneri padricelēs, tomēr veiksmē būs lielāka sabiedrotā. Ieteicams sakārtot arī darījuma attiecības, jo iespējas tapt pamanītam ir daudz lielākas nekā iepriekšējos gados. Gada sākumā var pelnīti atpūsties, pēc tam - ieplānot daudz jaunu tikšanos, lai gada beigās savu varēšanu pietaupītu tikai mīļotajam, mazāk - biznesam.
 Jupiters dāvās lielus, dāsnus, naudīgus, varošus un gribošus partnerus. Kļūmju novēršanai jāuzticas pirmajam iespaidam un intuīcijai. Lai kaut ko iegūtu, ir arī kaut kas jāzaudē. Mierinājumam - ieguvumu vienmēr būs par mata tiesu vairāk. Saturns palīdzēs nomest svaru, uzlabot imidžu un vispār izskatīties savam vecumam nopietnākam - vieduma apdvestam. Kustēties pretī panākumiem gan strauji neļaus, jo bruņurupuča cienīgi jāstiepj līdzi visa mantība, neizkaisot to vējā. Būtiski saprast, ka partneris ir labs "spieķis", bet visdrošāk ir paļauties tikai uz sevi.
 Īpaši darbīgs un enerģisks noskaņojums: 16.01. - 23. 02.; 21.06. - 3.08.; 19.09. - 11.11.
 Personības šarms, simpātijas, mīlestība, atzinība: 2.03. - 27.03.; 9.06. - 4.07.; 15.09. - 9.10.

SKORPIONS 24.10. - 22.11.

 Daudz darba, pienākumu un pamaz atpūtas. Vislielākie pārsteigumi būs profesionālās darbības sfērā. Vajadzēs uzņemties atbildību par citiem vai arī pašam apdomāties slimības gultā... Piepūstiem vaigiem visu laiku strādāt arī nevajadzētu, pienākumiem jāmijas ar atpūtu, sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Gada otrā pusē beidzot partneri steigsies palīgā un atpestīs, apprecēs, bildinās vai vienkārši paslavēs. Attiecības tiks pārbaudītas pēc patiesajām vērtībām, nevis ilūzijām. Mērenība un piesardzība ir galvenā gada devīze! Radīsies vēlme pārlikt atbildību uz citiem pleciem, apmeklēt psihologu vai meklēt patiesību "kafijas biezumos".
 Maijs un jūnijs ir labākie finanšu mēneši.
 Jupiters paplašina profesionālās iespējas un izpratni par kulināriju, skaistuma lietām un padara zaļāku domāšanu. Pārī ar Saturnu Jupiters vēlēsies, lai vairāk palīdzi citiem un mazāk domā par pašlabumu. Pieķerties mantai un cilvēkiem arī neļaus. Talkā var nākt kāds tuvinieks, tādēļ Skorpionam šogad jāuztur labas attiecības ar visiem radiem. Un, vienalga kā ietu, labdarības kastītē vienmēr atradīsies ko iemest ...
 Īpaši darbīgs un enerģisks noskaņojums: 23.02. - 2.04.; 3.08. - 19.09.; no 11.11.
 Personības šarms, simpātijas, mīlestība, atzinība: 4.02. - 2.03.; 27.03. - 21.04.; 4.07. - 28.07.

STRĒLNIEKS 23.11. - 21.12.

Strēlnieks būs noķēris veiksmes pūķi aiz astes un atradīsies metru virs zemes. Romantiskā noskaņa un vieglums kā magnēts pievilks arī labklājību. Ne viens vien veiksmīgi izvilks kādu sev svarīgu loterijas biļeti. Vislielākie panākumi gaidāmi sabiedriskajā darbībā, kuru panākumu spozme var "aizmālēt acis". Veiksmīgā gada ietvaros ieteicams sakārtot nekustamo īpašumu jautājumus, jo turpmāko desmitgadi ar tiem būs vairāk neskaidrību nekā saprašanas. Noskatīsi vietiņu pie ūdeņiem. Ticama ir dzīvesvietas maiņa vai pat pārcelšanās uz citu valsti.
 Jupiters var dāvāt pēcnācējus, atklāt radošu varēšanu, ieviest dzīvē kādu jaunu daudzsološu hobiju. Paplašināsies darbības sfēras un klāt var nākt izdevīgi sezonāli darbi. Jau uz gada beigām darba telpas vai vide būs plašāka. Daļa Strēlnieku kļūs izteikti veselīgi un zaļi domājoši un rūpēsies par veselību vairāk nekā jebkad agrāk.
 Saturna nostāja nebūs barga, ļaujot uzņemties grupu vecākā, organizāciju vadītāju lomu.
 Īpaši darbīgs, enerģisks un kareivīgs noskaņojums: 16.01.. - 23.02,; 2.04. - 11.05.; 21.06. - 3.08.; 19.09. - 11.11.
 Personības šarms, simpātijas, mīlestība, atzinība: 7.01. - 4.02.; 21.04. - 16.05.; 28.07. - 22.08.

MEŽĀZIS 22.12. - 20.01.

 Mežāzis, kurš no atbildības nevairās, tiks pamatīgi iejūgts un nodarbināts. Tam sekos atzinība, ordeņi, goda raksti, vien sūrā maize kabatas nepildīs ... Scenārijs numur divi: iztikšana būs, bet mērķu sasniegšanā sastapsies ar apgrūtinājumiem. Mežāzis nopietnāk attieksies pret tiem jautājumiem, par kuriem iepriekš tikai smīkņāja. Uzmanīgi jāizturas pret likuma normām un ceļa noteikumiem, kuru neievērošana tiks bargi sodīta. Mierinājumu meklēšana ar apreibinošām vielām nepaliks bez sekām! Strīdi ar tuviniekiem vai par īpašumiem var novest pat līdz tiesu lietām. Tādā gadījumā - taisnība Mežāža pusē būs gada otrajā pusē.
 Jupiters vēlēsies, lai, ecējot darba āres, netiek izlaists no acīm ģimenes pavards, tā kā mājas pamati var sākt trīcēt no iekšējām zemestrīcēm. Piepūt vaigus un turi līdzsvarā nēšus, kur vienā pusē darbs, bet otrā pusē mājas.
 Saturns uzliks augstas latiņas un zemus grieztus, kad brīžam šķitīs: jāpierāda, ka neesi kamielis un vēl jāizlien caur adatas aci. Varbūt palīdzēs apziņa, ka nevienam neuzliek vairāk, nekā viņš spējīgs panest.
 Īpaši darbīgs un enerģisks noskaņojums: 23.02. - 2.04.; 11.05. - 21.06; no 11.11.
 Personības šarms, simpātijas, mīlestība, atzinība: 4.02. - 2.03.; 16.05. - 9.06.; 22.08. - 15.09.; no 20.12.

ŪDENSVĪRS 21.01. - 20.02.

 Ļoti veiksmīgs gads. Jaunas iepazīšanās iepriecinās Ūdensvīra sirdi. Atradīsies intelektuāli domubiedri, ar kuriem kopā tiks pavadīti daudz jauku brīžu. Durvis plašāk pavērs arī pasaule - sagaidāmi burvīgi ceļojumi. Jauno iespaidu dēļ var tikt pārtrauktas studijas vai uzsākts pilnīgi jauns virziens. Ļoti interesēs valsts pārvalde un politika, būs jānododas daudziem rakstu darbiem un dokumentu kārtošanai. Izdevīgākie līgumi - marta un novembrī. Pats par sevi saprotams, ka daudzas lietas atnāks pašas - neplānotas un pārsteigumu pilnas. Liela loma būs draugu atbalstam un piedāvājumiem, kā arī izdosies sastapt autoritātes, kuri nopietni ietekmēs uzskatus un vērtību sistēmu.
 Jupiters sola veiksmes stāstus, jaunu auto iegādi, iespējas realizēt vērienīgus projektus un gada otrajā pusē arī lielāku dzīvojamo platību. Saturns to visu apstiprina, tikai ar būtisku piebildi - visam jābūt rūpīgi sagatavotam, ar patiesu vēlmi un jēdzīgu ideju.
 Īpaši darbīgs un enerģisks noskaņojums: 16.01. - 23. 02.; 21.06. - 3.08.; 19.09. - 11.11.
 Personības šarms, simpātijas, mīlestība, atzinība: 2.03. - 27.03.; 9.06. - 4.07.; 15.09. - 9.10.

ZIVIS 21.02. - 20.03.

 Veiksmīgs gads teju visās Zivīm svarīgās sfērās. Līdz ar veselību un piepildītāku naudasmaku nāks arī padomi, kā tērēties. Ieguldījumiem gan jābūt pārdomātiem, jo viens lieks solis un - atkal viss no jauna. Intīmā dzīve gan piedzīvos atturības uzplūdus dēļ partnera untumiem un nevarēšanām, varbūt tas arī būs par iemeslu paša vēlmei meklēt citus ceļus pie kārotā. Veiksmīgas iepazīšanās sagaidāmas gada otrajā pusē, tiesa, to pamatpazīme būs divdabība un vieglums, kas kādam laikam jau derēs...
 Jupiteram, kā Zivju zīmes saimniekam, ļoti patiks apdāvināt savas aizbilstamās ar naudu un baudu. Skaistumkopšanā un modes jautājumos arī tiks piedzīvota patīkama revolūcija - nauda tam tiks tērēta uz nebēdu.
 Saturns gan ik pa laikam parūpēsies par sāju sajūtu un atgādinās par ņemtajiem kredītiem un cita veida saistībām. Sagaidāma dzīvesvietas maiņa vai iegāde - ar vēlmi kuplināt ģimenes pulku. Arī zemkopji un amatnieki varēs uzgavilēt, jo sagaidāmi izdevīgi tirgi.
 Īpaši darbīgs un enerģisks noskaņojums: 23.02. - 2.04.; 3.08. - 19.09.; no 11.11.
 Personības šarms, simpātijas, mīlestība, atzinība: 4.02. - 2.03.; 27.03. - 21.04.; 4.07. - 28.07.
Kategorija: Horoskopi un par horoskopiem | Pievienoja: Maija (27.11.2010) | Autors: Kristaps Banķis
Skatījumu skaits: 3572
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma