Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Svētdiena,20.05.2018,17:16
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Par šo un to. [23]
Sākums » Raksti » Par šo un to » Par šo un to.

Kāpēc nedrīkst "spļaut pār labo plecu" ?
 
 
 Kāpēc nedrīkst "spļaut pār labo plecu" ?
 
Jau izsenis valda uzskats, ka nevajag spļaut pār labo plecu. Kāpēc? Tāpēc, ka katram cilvēkam ir savs Sargeņģelis, kas pasargā cilvēku no kļūmīgiem soļiem, atvieglo situāciju, kad cilvēks nokļūst nelaimē, palīdz cilvēkam rast pareizu atbildi dažādās dzīves situācijas. Sargeņģelis atrodas pie labā pleca. Tāpēc jau ir mācība nespļaut pār labo plecu un nepiespļaut acis savam Sargeņģelim.
 Paralēli labajam Sargeņģelim, katru cilvēku jau no dzimšanas pavada arī sliktie, sātaniskie spēki. Tie atrodas pie cilvēka kreisā pleca un seko, lai nepalaistu garām izdevību iekaitēt cilvēkam brīdī, kad cilvēks ir mazāk uzmanīgs, dusmīgs, kad cilvēkam parādās atriebības kāre vai vēl kāda cita negatīva doma. Sātaniskie spēki vienmēr mēģina cilvēkam ausī iečukstēt kādu nekrietnību, pamudināt uz pašnāvību, ievest kārdinājumā, "izsist no sliedēm", sajaukt notikumu gaitu.
 Ir tāds ticējums: ja džinkst kreisajā ausī, tad Velns ir bijis pie Sātana, lai sniegtu atskaiti par dienā padarītajiem darbiem (lasiet - NEdarbiem).  Reizē ar džinkstoņu viņš atgriežas atpakaļ pie cilvēka, lai turpinātu savu darbu un uzmanītu cilvēka vājuma brīžus, kuros viņš varētu iesaistīties ar saviem NEdarbiem.
 Velns ir centīgs darbonis un uzmana cilvēku ik katru brīdi - visu diennakti. Tomēr, ir laika periodi, ka viņa aktivitāte ir intensīvāka un viņš mēģina stiprāk aizskart cilvēku, viņa enerģijas lauku, domāšanu. Visaktīvāk negatīvie spēki darbojas: pusnaktī; pusdienlaikā; īsu brīdi pirms saules lēkta un īsu brīdi pēc saules rieta; ap 3:00 naktī; Ivana Kupala naktī (no 6 uz 7 jūliju).
 Ja cilvēks, pirms sēšanās pie ēdiengalda nenomazgā rokas, tad reizē ar viņu pie galda maltīti ietur arī sliktie spēki. Tāpēc, ja pirms ēšanas nav iespējams nomazgāt rokas (vai dikti negribas to darīt), tad uzpūtiet uz rokām trīs reizes, tādā veidā aizdzenot sliktos spēkus no maltītes.
 Sekojot dažādiem padomiem, lai nepiesaistītu sliktos spēkus, nedrīkst uz galda atstāt neapsegtu, neapklātu ēdamo; ilgstoši turēt ūdeni vaļējā traukā; vakaros ir jāaizklāj spogulis, ja tas atrodas guļamistabā pretī gultai. Ikdienā jācenšas neizmantot tādus vārdus kā "sātans", "velns", bet gan tos aizvietot ar "tas", "viņš", "negatīvie, sliktie spēki". Jo biežāk tiek nosaukti, pieminēti sliktie spēki konkrētā vārdā, jo stiprāk viņi pieķeras pie cilvēka.
 Senči bija pārliecināti, ka ik katru brībi notiek cīņa starp labajiem Sargeņģeļiem un tumšajiem spēkiem. Vienu brīdi uzvar vieni, bet citu brīdi jau otri spēki. Tas daudz ir atkarīgs no paša cilvēka rīcības. Tāpat kā Sargeņģeļi, arī tumšie spēki savās piezīmēs atzīmē katra cilvēka labos un sliktos darbos. Brīdī, kad cilvēks šķiras no zemes dzīves, notiek cīņa par cilvēka dvēseli starp labajiem un sliktajiem spēkiem. Tiek uzskaitīti cilvēka dzīves laikā veiktie labie un ne visai labie darbi.
Kategorija: Par šo un to. | Pievienoja: Maija (29.10.2009)
Skatījumu skaits: 1085
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma