Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Ceturtdiena,15.11.2018,01:46
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Skaistumam, veselībai, labsajūtai [14]
Sākums » Raksti » Skaistumam, veselībai, labsajūtai » Skaistumam, veselībai, labsajūtai

Kad labāk pievērsties notievēšanai
 
 
Kad labāk pievērsties notievēšanai
 
 
 
 Svarīgi ir nenokavēt piemērotāko brīdi notievēšanai. Ja ieklausīsieties zvaigžņu padomos un notievēšanu veiksiet atbilstoši to norādītajiem laikie, tad rezultāts neizpaliks.
 
Skaitīsim mēnešus
 
 Piemērots laiks tievēšanai ir mēnesis pirms dzimšanas dienas. 30 dienas pirms dzimšanas dienas cilvēki izjūt apātiju, sagurumu, zūd vēlme izklaidēties, tikties ar draugiem, nemaz negribas iet uz darbu un pat ir zudusi vēlme sevi palutināt ar kādu kārumu. Tādā veidā cilvēks it kā noslēdz iepriekšējo dzīves gadu, attīra prātu, organismu un gatavojas jaunam enerģijas pieplūdumam, kas sekos pēc dzimšanas dienas. Šis ir ļoti labvēlīgs laiks notievēšanai, jo apetīte pati par sevi ir mazinājusies, turklāt, organisms vieglāk sadedzina liekos taukus, jo tas ir noskaņojies uz attīrīšanos. Jums tikai nedaudz jāpiepalīdz savam organismam un nav jāmēģina sevi pierunāt apēst vēl vienu karotīti ēdamā, vai panašķoties ar kādu gardumiņu.
 
Pirmais mēnesis pēc dzimšanas dienas (dzimšanas diena + 30 dienas)
 
 Šis laiks ir kā dāvana tiem, kas skaidri zina, kādu augumu sev vēlas. Šajā laikā apetīte arī vēl ir pazemināta, rodas vēlme fiziskām nodarbēm, tāpēc, ka organismā ieplūst jauna enerģija.
 Turklāt, šis ir labvēlīgs laiks plānu realizēšanā. Dodiet savam ķermenim komandu, lai tas aktīvi sadedzina liekos taukus un to enerģija lai stiprina muskuļus. Šajā laikā ir viegli nomest liekos kilogramus, uzlabot vielmaiņu. Lai tas tā notiktu, ir jālieto vitamīniem bagāta barība un jāpalielina fiziskās aktivitātes. Atcerieties, ka par informācijas apmaiņu un arī vielmaiņu atbild Merkurs. Tātad, ja šajā laikā būtu ieteicams pastiprināti lasīt grāmatas, avīzes, piedalīties dažādos pasākumos, jo reizē ar šīm aktivitātēm, gluži nemanot uzlabosies vielmaiņa un sāks zust liekie kilogrami. Merkurs arī atbalsta jaunatni. Tas nozīmē, ka šajā laikā būtu labi, ja varētu daudz laika pavadīt kopā ar jaunatni, it sevišķi pusaudžiem. Lai cik dīvaini tas neskanētu, bet tas var palīdzēt zaudēt liekos kilogramus. Ja notievēšanu sāksiet tieši šajā laikā, tad tā nesīs patīkamus rezultātus.
 
Devītais mēnesis pēc dzimšanas dienas (t.i. 3 mēneši pirms nākamās dzimšanas dienas)
 
 Šis ir labvēlīgs laiks tiem, kas nolēmuši iegūt supermodeļa figūru. Šajā laikā ir vieglāk pārvarēt visas diētas, ir vieglāk nodarboties ar fiziskiem vingrinājumiem, vieglāk pievērsties askētiskai dzīvei. Ja diētu iesāksiet šajā laikā, tad iegūtais rezultāts būs gan patīkams, gan arī noturīgs.
 
Skaitam dienas
 
 Pāršķirstot kalendāru var izvēlēties labvēlīgu laiku notievēšanai, vadoties pēc Mēness zodiaka zīmēs.
 Ja diētu uzsāksiet laikā, kad Mēness atrodas ūdens zīmēs - Vēzis, Skorpions, Zivis, tad ieturēt diētu līdz pēdējai dienai būs ļoti grūti, jo šīs zīmes no mums prasa atrašanos sabiedrībā, komfortu, labsajūtu un vēlmi apmierināt savas kaprīzes.
 Diētu uzsākt uguns zīmēs - Aunā, Lauvā, Strēlniekā, arī nav labvēlīgākais laiks. Tas ir tāpēc, ka uguns zīmes necieš nemainīgumu, bet lai ievērotu diētu, veidotu figūru ir nepieciešama pacietība, neatlaidība.
 Labvēlīgāks laiks diētas uzsākšanai ir tad, kad Mēness ir zemes zīmēs - Vērsis, Jaunava, Mežāzis. Vislabāk diētu ir iesākt kad Mēness atrodas Mežāzī, jo šajā laikā organisms neprasa papildus kārumus un liekie kilogrami tik ātri neatgriežas atpakaļ vai arī izzūd pavisam.
 Labvēlīgi ir uzsākt diētu arī laikā, kad Mēness ir gaisa zīmēs - Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs. Labvēlīgāka ir Svaru diena. Gaisa zīmes cilvēkam ir labāks, miermīlīgāks garastāvoklis. Šajā laikā ir vienkāršāk "pārslēgties" no fiziskās dzīves uz garīgo dzīvi, grūtības tiek uztvertas vienkāršākā formā. Šajā laikā pastiprinās vielmaiņa.
Kategorija: Skaistumam, veselībai, labsajūtai | Pievienoja: Maija (24.11.2009)
Skatījumu skaits: 3140
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma