Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Otrdiena,18.12.2018,14:52
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Numeroloģija [10]
Sākums » Raksti » Numeroloģija » Numeroloģija

Dzimšanas datuma simbolika
1
 Saules simbols, pamats uz kura viss balstās. Šai datumā dzimušie cilvēki ir ļoti radoši, izdomas bagāti, ar lielu pārliecības spēku. Godkārīgi, izlēmīgi, apveltīti ar lielu gribasspēku, pat stūrgalvību un ietiepību. Neatzīst ierobežojumus un padomdevējus.
 Mīlestībai un romantikai atliek maz laika. Dzimumpartnerim jābūt pēc iespējas pakļāvīgam, neuzkrītošam un pieticīgam. Sekss parasti ir vienpusīgs savu iegribu apmierinājums, tāpēc laulība reti kad ir laimīga.
 Radniecīgie skaitļi: 1, 4, 10, 13, 19, 22, 28, 31 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 2, 6, 7, 11, 15, 16, 20, 24, 25 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Pārējie skaitļi neitrāli.
 Laimīgās dienas: pirmdiena, svētdiena (vislabāk 10., 19., 28. datumā)
 Talismans: topāzs, dzeltenais dimants, dzintars. No metāliem - zelts. Jānēsā saskarē ar ķermeni.
 Krāsas: zeltainā, gaiši dzeltenā.
 Jāuzmanās: no sirds un acu slimībām, paaugstināta asinsspiediena.
 Uzturā jālieto: safrāns, krustnagliņas, apelsīni, ingvers, medus.
 Ievērībai: Skaitlis 1 ir viens no vislabākajiem datumiem cilvēka nākšanai pasaulē, jo tas dod iespēju izcilu personu attīstībai ar cildenām īpašībām un lieliem panākumiem dzīvē. Taču viņiem jāiegaumē sava vājā vieta - attiecību veidošanā ar cilvēkiem pietrūkst takta un iecietības. Šī nevērība var radīt grūtības iecerēto mērķu sasniegšanā. Tāpat nelokāmībai un apņēmībai derētu pievienot apdomīgumu.
 
2
 Mēness simbols, kā skaitļa 1 pretstats simbolizē maigumu un romantismu. Šai datumā dzimst gudri, radoši, spēcīga intelekta cilvēki, kas dzīvē meklē garīgo, nevis fizisko apmierinājumu. Pēc dabas maigi un iecietīgi, parasti bez vajadzīgā spēka un neatlaidības, lai realizētu viņiem dotās jaunrades spējas un galvā dzimstošās idejas. Tāpēc bieži zaudē sev ticību, kļūst nedroši šķēršļu priekšā un pēc kārtējās neveiksmes ieslīgst pesimismā, pat depresijā.
 Viņi meklē partneri ar tādu pašu vai augstāku intelektu, neatzīs fizisko tuvību bez garīgās saskaņas.
 Radniecīgie skaitļi: 2, 7, 9, 16, 18, 25, 27 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 1, 10, 19, 28 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Pārējie skaitļi neitrāli.
 Laimīgās dienas: pirmdiena, piektdiena un svētdiena
 Talismani: pērles, mēnesakmens, smaragds un citi zaļi dārgakmeņi.
 Krāsas: zaļa (visi toņi), krēma krāsa un baltā. Jāizvairās no melnās, violetās, tumšsarkanās.
 Jāuzmanās: no aknu slimībām un kuņģa čūlas (uz nervu pamata)
 Uzturā jālieto: kāļi, ķirbji, gurķi, melones.
 Ievērībai: Šo cilvēku dzīves spēja ir viņu intelektā, ar kuru jācenšas sevī attīstīt loģikas spēku un spēju skatīt dzīvi arī no gaišās puses. Apkārtējiem jāatceras, ka šie cilvēki ir ļoti jūtīgi, ātri apvainojas un visu uztver kā pret sevi vērstu. Pret viņiem jāizturas smalkjūtīgi, jāuzmanās no "jociņiem", jāsniedz iedrošinājums. Viņu patvērums - māksla, literatūra un radošas tikšanās.
 
3
Jupitera simbols, spēka skaitlis. Šai datumā dzimušie, virzot savas idejas, veidojot karjeru un tiecoties pēc varas ir lepni, godkārīgi, pat agresīvi. Viņi ir sīksti un spēcīgi, enerģiski un disciplinēti, ko prasa arī no citiem. No apkārtējiem un partnera prasa pakļaušanos, labākajā gadījumā - atļauj sevi papildināt, tikai ne pārspēt vai apdraudēt viņa neatkarību. Attiecībās neatzīst līdztiesību, rēķināšanos ar vājākiem.
 Radniecīgie skaitļi: 3, 5, 6, 12, 14, 21, 23, 24, 30 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 4, 13, 31 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Pārējie skaitļi neitrāli.
 Laimīgie datumi: 3, 12, 21, 30
 Laimīgās dienas: otrdiena, ceturtdiena, piektdiena.
 Talismani: safīrs, ametists.
 Krāsas: gaišzila, sārta, ceriņu violetā, purpura.
 Jāuzmanās: no locītavu un ādas slimībām.
 Uzturā jālieto: sakņaugi, ķirbji, persiki, olīves, granāti, ananāsi, mandeles, vīnogas, vīģes.
 Ievērībai: Šis ir gadījums, kas pārāk daudz labā var kļūt par slikto. Nedrīkst iet kā buldozers, visu noslaukot un salaužot ceļā. Jāmācās iegrožot savu ātro dabu, neiecietību un pārlieko godkāri, kas var kļūt par lielu nepatikšanas cēloni. Ja šis cilvēks to spēs, viņš var kļūt par izcilu personību.
 
4
Urāna simbols, savdabīguma raksturskaitlis. Šī skaitļa cilvēki ir izteikti opozicionāri, uz visu raugās neordināri, no pretējā viedokļa, nerēķinās ar noteikumiem un paradumiem. Viņi nav iekarsīgi strīdnieki, bet nepiekāpīgi un metodiski iestājas par jauniem pārkārtojumiem, reformām, netradicionāliem risinājumiem. Kā zināms, to visu ir grūti panākt, bieži nākas ciest neveiksmes. Tas ir pamatā viņu pesimismam, iekšējai nepilnvērtības sajūtai un vajadzībai pēc morālā atbalsta.
 Iedzimtais prāts ļauj veidot spožu karjeru arī bez īpašas centības, taču pesimisma dēļ viņi palaiž garām labas iespējas un reti kad gūst panākumus.
 Skaitlis 4 neiemīlas viegli, toties tas notiek uz visu mūžu. Laulībā viņi ir uzticīgi, bet paši jūtas nedroši, tāpēc iespējama greizsirdība, dzēlība, aizkaitinājums. Ja ir pastāvīgs uzmundrinājums un atbalsts no partnera puses, kopdzīve var būt laimīga.
 Radniecīgie skaitļi: 1, 4, 8, 10, 15, 17, 26, 28 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 3, 12, 21, 30 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Pārējie skaitļi neitrāli.
 Laimīgie datumi: 4, 13, 22, 31
 Laimīgās dienas: pirmdiena, sestdiena, svētdiena. 
 Talismani: akvamarīns
 Krāsas: no baltās līdz pelēkzilai
 Jāuzmanās: no aknu slimībām, galvassāpēm, jāsaudzē mugura.
 Uzturā jālieto: ieteicams uzturs bez pikantām piedevām.
 Ievērībai: Pesimisma dēļ, skaitļa 4 cilvēkiem un arī viņiem apkārtesošiem, ir grūti dzīvot šajā pasaulē. Bieži viņi jūtas nodoti, atstumti, nesaprasti. Ja viņi saskatīs vainas cēloni paši sevī, pārvarēs nepilnvērtības sajūtu un noticēs sev, tas sasniegs daudz - panākumus darbā, laimi ģimenes dzīvē, jo īstenībā ir gudri un spējīgi.
 
5
Merkura simbols, noteicējs pār naudu un darījumiem. Nauda - tas ir dzinulis visai viņu dzīvei. To viņi prot iegūt ar iedzimto gudrību, attapību, spēju ātri orientēties situācijā, noteiktu un lietišķu rīcību bez lielas prātošanas, takta izjūtu.
 Viņiem ir impulsīva daba, elastīgs raksturs, kas nodrošina labus kontaktus un attiecības sabiedrībā, kā arī ļauj ātri atgūties pēc zaudējumiem. Tāpēc viņi ir arī nelabojami avantūristi, nemācās no kļūdām un riskē visu mūžu, reizēm zaudējot pat mēra sajūtu. Veikli atrod partnerus un idejas, kas ienes naudu, bet trūkst pacietības pedantiskam, ilgstošam darbam.
 Arī partneru izvēlē viņiem galvenais ir vēlme iegūt naudu. Ja partneris nenodrošinās bagātu dzīvi vai vismaz pārticību, nekas labs neiznāks. Pie šī galvenā noteikuma nodrošināšanas visādi citādi ar viņiem saprasties ļoti viegli - tad viņi ir maigi, diplomātiski un uzticīgi.
 Radniecīgie skaitļi: 3, 5, 9, 12, 14, 18, 23, 27, 30 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 2, 4, 7, 11, 13, 16, 20, 22, 31 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Pārējie skaitļi neitrāli.
 Laimīgie datumi: 5, 14, 23
 Laimīgās dienas: trešdiena, piektdiena.
 Talismani: dimants, vislabāk iestrādāts baltajā zeltā, platīnā vai sudrabā. Nenēsāt zeltu.
 Krāsas: no baltas līdz sudrabpelēkai, spīdīgas. Faktiski var nēsāt apģērbus visās krāsās, izņemot ļoti tumšās.
 Jāuzmanās: no nervu un locītavu saslimšanām.
 Uzturā jālieto: spināti, granāti, āboli, aprikozes, rožu eļļa, piparmētras.
 Ievērībai: Šiem cilvēkiem jāapzinās spilgti izteiktā materiālisma tendence savā raksturā un tā jāiegrožo, lai dzīdamies pēc naudas, nenonāktu pretrunā ar likumiem un sabiedrības interesēm, nenodarītu pāri līdzcilvēkiem. Mierīgāk raudzīties uz naudu, nezaudēt pašsavaldību un savas asās prāta spējas likt lietā karjeras veidošanā.
 
6
 Veneras simbols, mīlestības skaitlis. Sešniekiem raksturīgs magnētisks šarma, ārējs skaistums, izkoptas manieres, jūtība un laipnība. Viņi ir estēti, dabas mīlētāji, romantiķi un ideālisti. Tiecas veidot harmonisku vidi sev apkārt - ar patīkamiem cilvēkiem, skaistām lietām, garīgu gaisotni. Ja ir pietiekami bagāti, viņi kā mecenāti labprāt atbalsta mākslu, kultūru, zinātnes pasākumus un līdzīgas radošas norises. Vienlaikus šie cilvēki ir nelokāmi un enerģiski, īstenojot savas ieceres, proti rīkoties praktiski, paši čakli veic jebkuru darbu.
 Skaitļa 6 cilvēki ir jūtām bagāti un līdzsvaroti, mīlot vienlīdz stipri gan ar sirdi, gan miesu. Nekad nenodos to, kas viņam uzticas. Šis ir viens no ideāliem variantiem, kurā apvienojas temperaments un harmonija, praktiskums un romantisms, patiesums, pievilcība un uzticība.
 Radniecīgie skaitļi: 6, 7, 15, 16, 24, 25 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 1, 3, 10, 12, 19, 21, 30 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Pārējie skaitļi neitrāli.
 Laimīgie datumi: 6, 15, 24
 Laimīgās dienas: otrdiena, ceturtdiena un piektdiena.
 Talismani: tirkīzs, mazākā mērā arī smaragds.
 Krāsas: sārtie un zilie toņi. Jāvairās no melnās, tumši violetās.
 Jāuzmanās: no ausu, kakla un deguna slimībām.
 Uzturā jālieto: aprikozes, āboli, piparmētras, ķiploki, pupas. Vairāk jāatrodas svaigā gaisā.
 Ievērībai: Skaitlis 6 ir viens no visinteresantākajiem. Šie cilvēki prot mīlēt un viņus mīl. Viņi ir neaizmirstami un var sniegt daudz laba tiem, ar kuriem sastopas savā dzīves ceļā, bet... nedariet viņiem pāri bez iemesla - tad viņi spējīgi iekrist galējībās, zaudēt kontroli pār sevi. Viņu naids var kļūt vēl lielāks nekā mīlestība. Viņiem jāapzinās šī sava vājība, lai apslāpētu naida liesmas, kamēr tās nav nodarījušas lielu ļaunumu.
 
7
Neptūna simbols, neatkarības un individualitātes skaitlis. Septītnieki ir apveltīti ar spēcīgu raksturu, oriģinālu prātu, radošu izdomu, lielisku atjautību. Nebūdami materiālisti, viņi tomēr bieži bauda materiālos labumus un spēj būt pat filantropi, liekot lietā savas lieliskās iedzimtās īpašības. Nereti kļūst par radošo profesiju pārstāvjiem, mīl ceļot, mainīt vidi, apstākļus, nodarbošanos. Viņu priekšrocība - spēcīgi attīstīta intuīcija, spēja paredzēt notikumu attīstību.
 Būdami pēc dabas nepastāvīgi un nemierīgi, viņi tomēr ilgojas pēc pastāvīguma un drošības, tāpēc ilgi meklē sev piemērotu partneri. Laulātajam nevajadzētu pievērst uzmanību sīkiem neuzticības gadījumiem.
 Radniecīgie skaitļi: 2, 7, 11, 16, 19, 20, 24, 29 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 1, 5, 9, 10, 12, 14, 18, 21, 23, 27, 28, 30 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Pārējie skaitļi neitrāli.
 Laimīgie datumi: 7, 16, 25
 Laimīgās dienas: pirmdiena, svētdiena.
 Talismani: mēnesakmens, kaķacs, pērles.
 Krāsas: sārtā, visu toņu zaļā, dzeltenā, baltā.
 Jāuzmanās: no gremošanas orgānu slimībām un nervu stresa.
 Uzturā jālieto: gurķi, vīnogas, sēnes, citrusu sulas, piens.
 Ievērībai: Septītniekiem piemīt noslēpumains spēks, viņi ir apburoši cilvēki, kas var sagādāt daudz jauku pārsteigumu citiem. Vienīgais, kas jāatceras, šī tieksme pēc pārmaiņām. Viņiem pašiem jāapsver, vai tā ir pietiekami pamatota un saprātīga, lai nenodarītu pāri ne sev, ne saviem apkārtējiem. Ja tas izdodas, šie cilvēki ir veiksminieki. Mūža otrajā pusē parasti dzīvo saskaņā un pārticībā.
 
8
Saturna simbols. Astotniekam ir dziļš, pretrunīgs un sarežģīts raksturs. Iespējama personības šķelšanās, apgrūtināta sapratne ar citiem. Ārēji aukstā daba slēpj sirsnīgu, upurēties spējīgu dvēseli, kas neprot sevi atklāt.
 Astotnieki ir maksimālisti gan materiālā, gan garīgā ziņā un dzīvo pēc principa - visu vai neko, vidusceļu neatzīstot. Labvēlīgā situācijā tos gaida milzīgi panākumi, pretējā gadījumā - drausmīga neveiksme.
 Šie spēcīgie raksturi magnētiski pievelk pretējo dzimumu, taču bieži tiek nodoti, jo viņus grūti saprast un mīlēt. Viņi parasti saņem mazāk nekā dod un reti atrod sev piemērotu partneri (tas ir - līdzīgu sev).
 Radniecīgie skaitļi: 8, 17, 26 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 1, 4, 10, 13, 19, 22, 28, 31 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos.
 Skaitlis 7 var būt gan draudzīgs, gan naidīgs, pārējie skaitļi ir neitrāli.
 Laimīgie datumi: 8, 17, 26
 Laimīgās dienas: pirmdiena, sestdiena un svētdiena.
 Talismani: melnais dimants, melnās pērles, ametists, tumšais safīrs.
 Krāsas: tumšie toņi līdz violetai, arī melnā.
 Jāuzmanās: no gremošanas trakta slimībām un galvassāpēm.
 Uzturā jālieto: spināti, jūras sāls.
 Ievērībai: Astotais datums nav pats veiksmīgākais cilvēka nākšanai pasaulē. Bet tas ir viņa liktenis un cilvēkam būs vieglāk dzīvot, ja zinās savas iespējas un vājības. Šie cilvēki ir spējīgi un var kļūt lieliski darba kolēģi un dzīvesbiedri, ja savaldīsies un nekritīs galējībās. Maz cerību, ka apkārtējie kādreiz viņus pilnā mērā novērtēs un sapratīs līdz galam. Nevajadzētu karot ar visu pasauli, izšķiest spēkus veltīgās emocijās. Jāattīsta sevī pacietība, līdzsvars starp neatlaidību un stūrgalvību. Viņi kļūs laimīgi, ja iemācīsies pieņemt to, kas nāk pretī. Ar iedzimto gudrību, gara un prāta spēku jātiek vaļā no galējībām, tad strādīgums, intelekts un mērķtiecība nodrošinās panākumus.
 
9
 Marsa simbols. Šajā datumā dzimušie ir drosmīgi cīnītāji. Nelokāmi gājēji uz mērķi, kuri nezaudē drosmi sīvas pretošanās un šķēršļu priekšā. Raksturā stingri, spējīgi līderi, vadītāji, nepakļāvīgi pat līdz rupjībai, kurli pret citu jūtām.
 Tā tas ir visās jomās, izņemot seksu. Īstenībā viņi te paļaujas uz partneri, tikai to viņiem nedrīkst likt manīt, jo tas viņiem nozīmē pašcieņas zaudēšanu. Dziļi emocionāli. Ja draugi, tad uz mūžu.
 Parasti dzīvē gūst panākumus ar aso prātu un analītisko domāšanu, mācās ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām. Necieš vājus raksturus, čīkstuļus. Pulcē ap sevi līdzīgos ar labu reputāciju. Viņu uzticību grūti iemantot.
 Radniecīgie skaitļi: 2, 3, 6, 9, 11, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 7, 16, 25 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Pārējie skaitļi neitrāli.
 Laimīgie datumi: 9, 18, 27
 Laimīgās dienas: otrdiena, ceturtdiena, piektdiena.
 Talismani: rubīns, granāts.
 Krāsas: visi sārtie un sarkanie toņi.
 Jāuzmanās: no drudža, bakām, cūciņām. Vismaz vienu reizi mūžā gaidāma operācija.
 Uzturā jālieto: ķiploki, sīpoli, zaļie pipari, ingvers.
 Ievērībai: Skaitļa 9 cilvēki var augstu kāpt pa karjeras kāpnēm. Tam nepieciešams apvaldīt pārmērīgo neiecietību, nežēlību un neapdomību dusmās, lai nenonāktu izolācijā, nepaliktu bez draugiem. Jāuzmanās no aizraušanās ar necienīgiem dzimumpartneriem. Lielākās veiksmes būs mūža otrajā pusē.
 
10
 Būtībā tas ir vājāk izteikts skaitlis 1, kura ietekmi mazina 0. Šai datumā dzimušajiem piemīt skaitļa 1 īpašības, tikai mazāk izteiktā veidā: skaidra domāšana, gudrība, godkāre, neatlaidība mērķu sasniegšanā, taču bez asuma un valdonības, liekot lietā jaunrades spējas, iztēli, drosmi. Panākumi parasti nodrošināti.
 Pēc dabas līderi, taču neprasa bezierunu pakļaušanos. Labi saprotas ar spējīgiem partneriem pēc neatkarības un brīvības principa - dzīvo un ļauj dzīvot citiem. Labi draugi, uzticīgi mīlestībā. Ar viņiem nav grūti būt kopā.
 Radniecīgie skaitļi: 10, 19, 28 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: nav
 Laimīgās dienas: pirmdiena, svētdiena.
 Jāuzmanās: no sirds, acu slimībām un jāseko līdzi asinsspiedienam.
 Uzturā jālieto: ingvers, ķiploki, safrāns, apelsīni, medus.
 Ievērībai: Desmitnieks dzīvē var sasniegt ļoti daudz, ja godkāres dēļ nepārstrādāsies līdz spēku pagurumam. Jāpārvar galvenais trūkums - neiecietība un straujā daba, kas reizēm ar pārāk asiem vēzieniem mēž projām nespējīgākos, ne tik varošos. Tā sarodas nedraugi, bet vai tie ir vajadzīgi?
 
11
 Ļoti sarežģīts skaitlis, jo tam reizē piemīt divkāršota vieninieka daba un abu ciparu summas - divnieka raksturīgās pazīmes, kas rada savstarpēju pretrunu.
 Tāpēc vienpadsmitnieki dzīvē ir grūti izprotami. Zem godkāres, enerģiskās darbošanās un neatkarības slēpjas jutīgums un delikātums. Viņi lieliski plāno, spējīgi arī ieceres īstenot, ja rīkojas nekavējoties. Bet bieži viņiem pietrūkst drosmes to izdarīt un nav arī rakstura stingrības, lai to panāktu no citiem. Viņi vēlas brīvi izteikties, bet ir pārāk maigi un jūtīgi pret citiem, lai to izdarītu. Atklātu cīņu viņi maina pret slepenu knābāšanu, sīkiem dūrieniem. Viņu rīcība bieži ir neprognozējama un viņu vēlēšanās lielākas par iespējām. Tā viņus padara par īgņām, noved grūtsirdībā. Īsts pretrunu kamols.
 Dzimumdzīvē kautrīgi, ārkārtīgi patiesi un uzticīgi. Pēc nodevības nereti salauzti uz visu dzīvi. Spēcīgo un maigo rakstura iezīmju cīņa viņos rada mūžīgu iekšēju nemieru un nelaimīgas izjūtas.
 Radniecīgie skaitļi: 1, 2, 8, 10, 11, 17, 26, 28, 29 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 4, 5, 13, 14, 22, 23, 31. Sevišķi jāuzmanās no 4. un 5. datumā dzimušajiem. (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: ceturtdiena, piektdiena.
 Talismani: pērles, nefrīts, dzeltenais topāzs.
 Krāsas: gaiši dzeltena, zaļa.
 Jāuzmanās: no augsta asinsspiediena un nervu sistēmas traucējumiem.
 Ievērībai: Skaitļa 11 cilvēkiem ir visas iespējas veidot sev labu dzīves ceļu. Tikai jāvairās no grūtsirdības, bezdarbības un neticības pašiem sev, ievērojot senu gudrību: "Nekas netop vienā rāvienā." Nepieciešams apvaldīt ambīcijas, muļķīgas iegribas, attīstīt pacietību. Šai ziņā liela nozīme ģimenei, darbabiedriem, kuriem jāparāda smalkjūtība, bezgalīga pacietība un iejūtība, uzmundrinot un virzot skaitļa 11 cilvēku no sapņošanas uz realizējamiem plāniem, uz darbiem, kur iespējams gūt panākumus.
 
12
 Bezbailība, prāts, enerģija un iniciatīva (skaitļa 1 ietekme) šajā cilvēkā savienota ar maigu nedrošību, uzmundrinājuma alkām, romantismu (skaitlis 2). Rezultātā veidojas interesants, pozitīvs raksturs, kas nodrošina panākumus labam, disciplinētam izpildītājam, ja vien vadītājam piemīt takts, diplomātija un iedrošināšanas spējas. Divpadsmitajā datumā dzimušais arī var būt veiksmīgs vadītājs, kas balstās nevis uz pavēlēm, bet uz sapratni un saskaņu ar padotajiem. Gan viņš pats, gan no viņa "visu var panākt ar mīlestību". Labs kompanjons darījumos. Patiess, tāpēc nespēj piedot un aizmirst pārestības.
 Ar šo cilvēku viegli sadzīvot. Viņam nav vajadzīgs tiešs atbalsts, bet tikai atzinība. Viņš nav fanātiķis un pedants. Arī mīlestībā brīvs, eksperimentē bez aizspriedumiem. Balstās uz jūtām un to pašu meklē partnerī. Apmierinājumu gūst tikai tad, ja nodibinās garīgs kontakts, intelektuāla saskaņa. Labi sadzīvo, ja vien partnerim nav pārāk daudz viņam pašam piemītošo trūkumu (pārlieka jūtība, ātra daba, nedrošība).
 Radniecīgie skaitļi: 1, 2, 3, 10, 11, 12, 20, 21, 28, 30 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 4, 7, 13, 16, 22, 25, 31 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: pirmdiena, ceturtdiena.
 Talismani: baltais safīrs.
 Krāsas: no baltas līdz debeszilai.
 Jāuzmanās: no augsta asinsspiediena, gremošanas traucējumiem, ādas slimībām.
 Ievērībai: Visas iespējas būt laimīgiem, sevišķi mūža otrajā pusē. Jāpārvar nedrošība, jāattīsta pacietība ceļā uz iecerēto. Šķēršļu priekšā neatkāpties, nepadoties. Apkārtējiem šis cilvēks jāuzmundrina, jāizsaka atzinība par paveikto un taktiski jāatbalsta.
 
13
 1 un 3 ļoti ietekmīgi skaitļi un nozīmē veiksmīgu karjeru. Tāpēc ir kļūdaini uzskatīt skaitli 13 par nelaimīgu skaitli. Šai datumā dzimst radoši, asa prāta cilvēki ar noteiktiem uzskatiem, labi plānotāji, kas apņēmīgi savas ieceres arī realizē. Taču trīspadsmito ietekmē arī 1 un 3 skaitļu kopsumma 4, pievienojot pie viņa lepnā un neatkarīgā rakstura pesimisma un grūtsirdības tendences, zināmu neticību sev un līdz ar to zaudētas iespējas. Viņus reti apmierina tas, kas viņiem ir, un tas rada vilšanās sajūtu.
 Kaut arī viņi visu veic ātri, metodiski un ar minimālu piepūli, panākumi var izpalikt, ja atsevišķos brīžos netiks pārvarēta neticība saviem spēkiem.
 Lai cik dīvaini, dzimumdzīvē jūtām maza nozīme, dominē fiziskā iekāre, taču partnerim viņi paliek uzticīgi līdz galam, tajā meklē atbalstu un ticību savām spējām. Pašpaļāvības trūkums var radīt greizsirdību.
 Radniecīgie skaitļi: 1, 3, 10, 12, 21, 28, 30 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 4, 5, 13, 14, 22, 23 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: ceturtdiena, sestdiena, svētdiena.
 Talismans: zilais safīrs.
 Krāsa: zila
 Jāuzmanās: no aknu slimībām, muguras un galvassāpēm.
 Uzturā jālieto: ingvers, ķiploki. Jāizvairās no asiem un pikantiem ēdieniem.
 Ievērībai: Neļaut vaļu pesimismam un greizsirdībai, dzīvē vairāk saskatīt gaišuma. Izkopjot cildenās garīgās īpašības, radīsies ļoti daudz izdevību panākumu gūšanai. Ar gribasspēku jāpārvar negatīvā attieksme pret to, ko dara. Maksimāli jāizmanto savas daudzās pozitīvās rakstura īpašības, tad iespējams kļūt par visai izciliem cilvēkiem.
 
14
 Faktiski tie ir trīs cilvēki vienā personā (skaitļi 1, 4, 5), bet tas nerada pretrunas. Šai gudrajā, enerģiskajā līdera tipa cilvēkā godkāre apvienojas ar naudaskāri. Viņam veicas visās lietās, zināmā mērā viņš var ļauties savai vājībai - izšķērdībai, jo naudu ātri nopelna atkal.
 Šim uz naudu orientētā cilvēka draugiem jābūt bagātiem, materiālistiski ievirzītiem. Citi viņu neinteresē. Viņš nav visai sirsnīgs, viņu grūti iemīlēt. Seksuālā ziņā spēcīgs, taču arī šajā jomā vispirms tā interesi saista iespēja tikt pie naudas.
 Radniecīgie skaitļi: 1, 5, 10, 14, 23, 28 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 4, 13, 22, 31 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: trešdiena, sestdiena.
 Talismans: dimants.
 Krāsa: baltā.
 Jāuzmanās: no locītavu slimībām.
 Uzturā jālieto: ingvers, ķiploki, burkāni, žāvēti augļi.
 Ievērībai: Naudas iegūšana nedrīkstētu kļūt par pašmērķi, kuras iegūšanai tiek lietoti visi līdzekļi un citi cilvēki. Tas draud ar ienaidnieku vairošanu, draugu atbaidīšanu un vientulību. Jātiek vaļā no klajā materiālisma. Jānostiprina sevī skaitļa 1 dotās pozitīvās īpašības.
 
15
 Šajā datumā dzimušā cilvēkā var saskatīt skaitļu 1, 5 un 6 iezīmes. Viņā apvienota lietišķība un romantisms, un tas rada magnētisku personību, kas jo sevišķi valdzina pretējo dzimumu. Galvenā rakstura īpašība - stūrgalvība. Ja kaut ko nolēmis, tad neatkāpsies. Ja kaut ko uzsācis, tad padarīs līdz galam. Materiālisms tomēr atrod savu vietu viņa romantiskajā dvēselē. Viņam nauda patīk, tomēr tās trūkums nenomāc. Mīlestībā meklē romantiku, garīgu saskaņu. Ar viņu nav viegli sadzīvot. Ir viegli uzbudināms, ātri iekaist un noslēdzas sevī.
 Radniecīgie skaitļi: 5, 6, 14, 23, 24 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 8, 17 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: otrdiena, trešdiena, ceturtdiena.
 Talismans: tirkīzs, smaragds.
 Krāsa: sārta.
 Jāuzmanās: no ausu, kakla un deguna slimībām.
 Uzturā jālieto: ingvers, ķiploki, piparmētras, āboli.
 Ievērībai: Miermīlīgs cilvēks, kas var sagādāt nepatikšanas tikai tad, ja ļauj vaļu stūrgalvībai, naudaskārei un kaitīgiem ieradumiem. Kārtīgi jāpadomā, lai ietiepība nenovirzītu no galvenā un nesagādātu materiālus vai morālus zaudējumus. Neaizrauties ar sīkumiem, būt pacietīgam un savaldīgam, tad augšupeja nodrošināta.
 
16
 Skaitļa 1 iespaidā tas ir drosmīgs komandieris, kas prasa bezierunu pakļaušanos. Enerģiski īstenojot savas ieceres, necieš iebildumus. Rūpīgi visu izplāno. Savukārt skaitlis 6 sliec viņu uz romantismu, jūtību pret dabu, sentimentu. Tāpēc šai datumā dzimušie var kļūt arī par māksliniekiem, rakstniekiem, ja vien spēj ilgstoši nodoties vienam darbam. Skaitļu summa 7 nodrošina viņu ar entuziasmu, ceļot prieku, tieksmi pēc pārmaiņām. Interesanti cilvēki, sabiedrības dvēseles. Prot būt augstsirdīgi, uzticīgi draugi. Viņi ir brīvdomātāji un tik neatkarīgi, ka viņus nekas nespēj šokēt. Pievilcīgi pretējam dzimumam. Seksuālā ziņā agresīvi un neatlaidīgi savu vēlmju piepildīšanā. Tomēr rezultātā ir maigi mīlētāji, kas spēj partnerim sniegt patiesu laimi, ja vien tas ir bez aizspriedumiem un mazliet sentimentāls.
 Radniecīgie skaitļi: 1, 6, 7, 10, 15, 16, 19, 24, 25 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 3, 5, 12, 14, 21, 23, 30 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: pirmdiena, ceturtdiena.
 Talismans: pērles, mēnesakmens.
 Krāsa: zaļa, gaiši dzeltena.
 Jāuzmanās: no elpošanas un gremošanas trakta slimībām.
 Uzturā jālieto: ingvers, ķiploki, sēnes, piparmētras, spināti.
 Ievērībai: Nemierpilns mūžs, pa kuru skaitļa 16 cilvēki traucas kā vēja nestas lapas - no viena darba pie otra, no viena cilvēka pie cita. Ja viņi paši to neapzinās un neatrod spēku pārtraukt šo plivināšanos, var radīt sabiedrības nesapratni un nonākt izolācijā. Lai atļautos klejot, jābūt vietai, kur atgriezties. Jāparūpējas par stabilitāti dzīvē. Citādā ziņā skaitlis 16 palīdzēs nokārtot visu pārējo.
 
17
 Skaitļu 1, 7 un 8 kombinācija cilvēku padara ļoti interesantu, viņiem piešķirot radošu raksturu, pietiekami daudz godkāres un praktiskuma savu ieceru piepildīšanai. No 7 nāk tieksme pēc pārmaiņām, zinātkāre, vēlēšanās bieži mainīt apstākļus. No skaitļa 8 iedzimst nepastāvība darbā un attiecībās, kas apgrūtina karjeras iespējas. Piemērotākās radošās profesijas ir tās, kas ļauj vaļu iztēlei un neierobežo kustības brīvību (rakstnieki, mākslinieki utt.). Viņi saprotas ar cilvēkiem, kas ļauj viņiem būt tādiem, kādi viņi ir, un nekur neiejaucas, neierobežo viņu rīcību un lēmumus, pretējā gadījumā attiecības neglābjami pārtrūkst. Tāpēc iespējamas vairākas laulības. Dzimumdzīvē labprāt eksperimentē, neatzīst aizliegumus, ir stipri un vareni. Tādiem jābūt arī partneriem.
 Radniecīgie skaitļi: 1, 7, 8, 10, 16, 17, 25, 26, 28 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 2, 5, 11, 14, 20, 23, 29 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: pirmdiena, svētdiena.
 Talismans: melnās pērles, melnais dimants.
 Krāsa: visas tumšās krāsas.
 Jāuzmanās: no aknu un gremošanas trakta slimībām.
 Uzturā jālieto: ingvers, ķiploki, spināti, piens.
 Ievērībai: Skaitļa 17 cilvēkiem lemta interesanta dzīve, taču viņiem jākļūst pastāvīgiem un jāslāpē pārliekā tieksme pēc pārmaiņām. Bet apkārtējiem jāsaprot, ka nedrīkst ierobežot viņu brīvību un pārtaisīt "pēc sava ģīmja un līdzības". Lai viņi ir tādi, kādi ir, un lai tiek galā paši ar savām problēmiņām.
 
18
 Te iespējama izcilas, neparastas personības veidošanās, kurā enerģija, spēks un godkāre savienojas ar mākslinieka talantu un savdabību. Skaitļu kopsumma piešķir tai cīnītāja īpašības un viņu līdzsvaro.
 Šie stipri raksturi nedaudz nicina tos, kuri nav tik enerģiski un mērķtiecīgi. Līdzīgajiem viņi var būt labi draugi, ja tie nerunā pretim. Ar viņiem nav viegli sadzīvot, toties viņi ir interesanti, gudri un patīkami sabiedrībā. Savas emocijas viņi slēpj, nespēj skaidri izteikt savas vēlmes seksuālā ziņā, tāpēc bieži piedzīvo vilšanos. Skaitlis 18 neko neuzspiež, tomēr partnerim jābūt maigam, piekāpīgam, turklāt jāuzņemas līdera loma.
 Radniecīgie skaitļi: 1, 8, 9, 10, 17, 18, 26, 27, 28 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 7, 16, 25 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: pirmdiena, otrdiena.
 Talismans: rubīns.
 Krāsas: sarkanā, gaišzilā.
 Jāuzmanās: no apaukstēšanās slimībām.
 Uzturā jālieto: ingvers, ķiploki, zaļi sīpoli, zaļā paprika.
 Ievērībai: Skaitļa 18 cilvēkiem piemīt valdonība un pavēlnieciskums, ko, par laimi, slāpē skaitļa 8 klātbūtne. Jāmācās cienīt citus cilvēkus, būt iecietīgākiem pret atšķirīgu viedokli, saudzēt draudzību. Lieliskās vadītāja īpašības, prāts un čaklums virzīs viņus uz dzīves virsotni, ja vien viņi pratīs saglabāt apkārtējo cieņu un simpātijas.
 
19
Diktators - pašpārliecināts, nepakļāvīgs, varaskārs, pirmais visās lietās. Viņš nepiekritīs, ka cits var būt labāks, un nebūs mierā ar to, kas viņam ir. Pēc viņa uzskata, pasaulei jāgriežas tieši ap viņu. Deviņpadsmitnieki ir nekautrīgi līdzekļu izvēlē un sagraus visu, kas būs ceļā uz nodomāto. Viņam vienmēr vajag vēl vairāk.
 Tas pats attiecas uz jūtu sfēru. Arī tur viņiem jābūt noteicējiem, un nav svarīgi, ko jūt citi vai tas otrs. Tie ir tikai instrumenti līdz mērķa sasniegšanai, pēc tam nevajadzīgi. Seksuāli nav apmierināmi, tāpēc, ka vienmēr kaut kā pietrūks, būs par maz. Viscaur egoisti, kas savu panāk ar spēku un uzspiešanu. Būtībā ļoti vientuļi, jo citus ar viņiem saista drīzāk bailes, nevis pieķeršanās. Ģimenes dzīve var veidoties vai nu ar līdzīgu partneri, vai "vergu".
 Radniecīgie skaitļi: 1, 5, 9, 10, 14, 18, 23, 27, 28 piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: otrdiena, sestdiena.
 Talismans: topāzs.
 Krāsa: sarkanā.
 Jāuzmanās: no bakām un asinsspiediena svārstībām.
 Uzturā jālieto: ingvers, ķiploki.
 Ievērībai: Valdonība un milzīga godkāre var iznīcināt draudzību, savairot ienaidniekus un novest pie neveiksmes, pat bojāejas. Grūti kaut ko ieteikt tam, kas nav radis ieklausīties citos, paškritiski novērtēt sevi. Bet ja nu tomēr - tad jāapvalda niknums, ambīcijas un iznīcinošā attieksme pret pasauli. Izmantojot dinamiskās spējās, kas nelīdzinās neviena cita skaitļa cilvēkam, var nonākt reibinošos augstumos, bet diemžēl var arī zemu un sāpīgi krist. Ja viņi samierināsies ar to, ko katrā ziņā sasniegs, viņi tur mirdzēs slavas spožumā. Ja apstāsies... ieies vēsturē kā ar kaunu nogāzti diktatori.
 
20
 Tas pats skaitlis 2, tikai vēl maigākā un klusinātā variantā. Ļoti gudri, radoši, uz garīgumu tendēti cilvēki ar dzīvu iztēli. Bieži vien radošo profesiju pārstāvji. Sapņotāji, kas slēpjas no dzīves grūtībām savā gara pasaulē un nespēj tikt galā ar ikdienas rūpēm. Dzīvē reti gūst panākumus, tāpēc bieži izjūt diskomfortu, garastāvokļa maiņu, nemieru un apjukumu. Ļoti jūtīgi, pesimisti. Ar viņiem tuviniekiem nav viegli. Parasti fiziski vāji, lēnprātīgi, piedodoši. Laulībā meklē garīgu saskaņu un seksam tajā ir minimāla nozīme.
 Radniecīgie skaitļi: 2, 7, 9, 16, 18, 20, 25, 27 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 1, 10, 19, 28 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Talismans: pērles, mēnesakmens, smaragds.
 Krāsa: zaļa, balta.
 Jāuzmanās: no aknu un gremošanas trakta slimībām.
 Uzturā jālieto: rāceņi, gurķi, melones, ķirbji.
 Ievērībai: Saskarsmē ar skaitļa 20 cilvēkiem jāievēro taktiskums un delikātums, lai ar nejaušiem izteikumiem viņus neaizvainotu. Partneriem jābūt mierīgiem, pacietīgiem un atsaucīgiem, ja nepieciešams uzmundrinājums un atbalsts. Bet viņi paši nedrīkst ieslīgt grūtsirdībā, saskatot dzīvē tikai tumšās puses. Jāliek lietā savas prāta spējas un radošais talants, lai pārvarētu pesimismu. Pretējā gadījumā likteņa triecieni un vēl lielākas ciešanas neizbēgamas.
 
21
 Mēness un Saules, sievietes un vīrieša simbolu apvienojums. Kopumā labs, jo katrs no viņiem kompensē otra vājās puses ar savām labajām iezīmēm. Dzīvē šiem cilvēkiem veicas, jo viņu pūrā ir spēcīga, skaidra domāšana, artiskums, bagāta iztēle un pietiekami daudz enerģijas darbībai.
 Var kļūt par līderiem ar nelielām diktatora iezīmēm. Visam jānotiek tā, kā viņi grib, un tam tomēr nepieciešams draugu atbalsts un izpratne.
 Jūtu dzīve piesātināta gan garīgā, gan fiziskā ziņā. Nosliece uz romantiku, spēj būt uzticīgi mīlētāji, kaut gan seksā no viņiem nevar prasīt pārāk daudz.
 Radniecīgie skaitļi: 1, 2, 3, 10, 11, 12, 20, 21, 28, 29, 30 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 4, 5, 13, 14, 23, 31 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Talismans: pērles.
 Krāsa: pelēka, pelēkbalta.
 Jāuzmanās: no zarnu trakta slimībām.
 Uzturā jālieto: gurķi, ķirbji, medus.
 Ievērībai: Jāatceras šīs divas pretējās šķautnes - un 1. Pesimists un diktators. Neatstāt neizmantotas labas iespējas, ieslīgstot pesimismā vai sapņos, bet neuzspiest arī savu gribu, noraidot citu padomus. Bet visumā skaitļa 21 cilvēkam parasti sokas. Par to rūpējas veiksmīgais 1. Attīstot gribasspēku, paļāvību uz sevi, jāliek tikai lietā dabas dotais prāts un enerģija.
 
22
 Ļoti pesimistisks, jūtīgs, sievišķības iemiesojums, aizkustinošs savā nespējā uz neatkarīgu rīcību, neticībā sev. Šai datumā vienīgais glābiņš ir prāts un cildenas garīgās īpašības, ko gan viņi parasti nespēj izmantot. Lielākoties dzīvē viņus gaida vilšanās. Nauda neturas - kā nāk, tā arī aiziet. Gandrīz vienmēr tās trūkst, jo viņi tērē vairāk nekā spēj nopelnīt.
 Ar 22 grūti sadzīvot - ar vārdiem un rīcību viņu var ātri aizvainot. Viņš nemitīgi pieprasa atbalstu un iedrošinājumu, jo savas problēmas mēdz pārspīlēt, izvirzīt pirmajā vietā. Visu skata "caur tumšām brillēm" un neko negrib darīt tāpēc, ka "tāpat jau nekas nesanāks". Tādējādi palaiž garām lieliskas izdevības uzlabot savu dzīvi, pārdzīvo vilšanos un kļūst arvien lielāks pesimists.
 Sirdslietās uz 22 var paļauties. Iemīlas grūti, bet toties uz visiem laikiem. Neticība sev bez pamata rada greizsirdības jūtas un pazeminātu dzimumspēju, ko var paralizēt pat mazākais traucējums vai nevietā pateikts vārds.
 Radniecīgie skaitļi: 2, 11, 20 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 4, 13, 22, 31 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: pirmdiena, sestdiena.
 Talismans: pērles, koraļļi.
 Krāsas: gaišzilā, debeszilā.
 Jāuzmanās: no galvassāpēm un migrēnas.
 Uzturā jāizvairās: no pikantiem ēdieniem.
 Ievērībai: Šiem cilvēkiem jāapzinās, ka jāatbrīvojas no grūtsirdības, kas pamazām iznīcina viņu labās īpašības, atbaida draugus un partnerus, neļauj izmantot labas izdevības izmainīt dzīvi. Jāmācās pašiem par sevi pastāvēt un, ja vajag, ar cieņu pārciest arī neveiksmes. Ne jau viss nes panākumus, bet darīt vajag un mēģināt vēl un vēl. Viņi ir gudri, spējīgi, precīzi darbinieki savā vietā, ja vien pārvar inerci un attīsta sevī enerģiju aktīvai rīcībai.
 
23
 Maigi, mazi diktatoriņi. Gribētos jau, lai viss notiek pēc viņu prāta, tikai rakstura stingrības pietrūkst, lai uz to pastāvētu. Viņi spēj uzveikt tikai vājākos un liek mierā tos, kam spēcīgāks raksturs. Tāpēc bieži jūtas nomākti.
 Skaitlis 5 diktē savus noteikumus: būt lepniem, neatkarīgiem un brīviem no ierobežojošām saistībām. Tas rada iespaidu par bezaizspriedumainību un nerēķināšanos ar sabiedrības normām.
 Labas attiecības veidojas ar divu tipu cilvēkiem - ar tiem, kas pakļaujas, un ar šīspasaules varenajiem. Citus viņi tikai pacieš un sevi uzskata par gudrākajiem. Tas apgrūtina kontaktēšanos. Par laimi, ar pacietību iespējams mainīt viņu uzskatus.
 Jūtu dzīvē grib dominēt pār citiem. Attiecības ar draugiem ir īpašnieciskas. Tas pats laulībā. Viņu jūtas ir dziļas un tiecas pēc gudra, bet pakļāvīga partnera. Kopumā prasības pēc seksa pieticīgas - var iztikt ar to, kā ir.
 Radniecīgie skaitļi: 2, 5, 11, 14, 20, 23, 29 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 1, 9, 10, 18, 27, 28 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: pirmdiena, trešdiena.
 Talismans: pērles, briljanti.
 Krāsas: sārtā.
 Jāuzmanās: no garīgiem traucējumiem, sāpēm locītavās.
 Uzturā jālieto: burkāni, piens.
 Ievērībai: Jāapvalda tieksme diktēt savus noteikumus. Cilvēkus nedrīkstētu mērīt tikai ar vienu - panākumu mērauklu. Jāmācās ieskatīties viņu sirdīs, neuzspiest savu gribu vājākajiem.
 
24
 Ļoti pesimistisks savienojums ar izteiktu romantisma piedevu. Šie cilvēki ir pakļāvīgi, bez līdera iezīmēm. Nevienam nespēj rupji uzspiest savu gribu, necenšas par katru cenu panākt savu, kaut arī paši vēlāk cieš. Viņiem ir bagāta iztēle, radoša domāšana un attīstītas prāta spējas. Gudri, labi mācās, bet reti kad sasniedz kaut ko izcilu. Viņi ir kautrīgi, nedroši, tāpēc palaiž garām labas izdevības. Tad vaino likteni, nevis savas iniciatīvas trūkumu. No tā visa veidojas pesimisti, sapņotāji, kuri savas ieceres reti realizē dzīvē.
 Draudzībā dziļi uzticīgi, tā tas ir uz mūžu. Uz viņiem var pilnībā paļauties, viņi nespēj nodarīt pāri un saraut saites, kas tiem kļuvušas nepatīkamas. Bet arī viņiem ļoti nepieciešama draugu uzticība, atbalsts un sapratne.
 Mīl kaislīgi un dziļi. Fiziski spēj uzbudināties, tikai jūtu rosināti. Bez garīgā kontakta fiziska tuvība nav iespējama. Saskarsmē ar viņiem nepieciešama liela iejūtība un pacietība. Atbildība par to jāuzņemas partnerim.
 Radniecīgie skaitļi: 2, 6, 11, 15, 20, 24, 29 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 5, 14, 23 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: pirmdienas, otrdienas.
 Talismans: safīrs, ametists.
 Krāsas: tumši sārtā, jūras zilā.
 Jāuzmanās: no kakla, deguna un plaušu slimībām.
 Uzturā jālieto: āboli, melones, aprikozes.
 Ievērībai: Šie cilvēki ir romantiķi un ideālisti, tāpēc bieži pieviļas, viņus krāpj un nodod. Jāmācās novērtēt cilvēkus un piedāvātās iespējas. Ne viss ir zelts, kas spīd. Jāattīsta gribasspēks, jājūt zeme zem kājām un izdevība blakus. Vislabākās sekmes būs mākslā, jaunradē un radošā darbā. Tur ir visas iespējas veidot neatkarīgu karjeru sadarbībā ar labiem partneriem.
 
25
 Dīvainis, kas ietver sevī skaitļa 2 romantismu un pakļāvību, skaitļa 5 alkatību un skaitļa 7 tieksmi pēc pārmaiņām. Rezultātā veidojas izdarīgi, lietišķi cilvēki ar spēcīgu vajadzību pēc arvien jauniem cilvēkiem un notikumiem, ar vilinājumu uz piedzīvojumiem riskantām spekulācijām un nelikumīgām darbībām. Viņi prot sameklēt "vajadzīgos" cilvēkus, kas orientēti uz darbību un gūst panākumus. Spēcīga romantiskā ievirze jūtu dzīvē, bet nabadzīgi partneri viņus nesaista. Prasības pēc seksa nav īpašas. Laulībā, kas parasti saistīta arī ar biznesu, spēj noslāpēt tieksmes pēc pārmaiņām un būt uzticīgi.
 Radniecīgie skaitļi: 2, 7, 11, 16, 20, 25, 29 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 5, 14, 23 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: pirmdiena, otrdiena.
 Talismans: pērles, mēnesakmens.
 Krāsas: dzeltenā, zaļā.
 Jāuzmanās: no ādas un gremošanas trakta slimībām.
 Uzturā jālieto: vīnogas, augļu sulas, piens.
 Ievērībai: Skaitļa 25 cilvēks ir romantisks materiālists. Tieksmē pēc ātri iegūstama labuma var nokļūt sliktā kompānijā. Tāpēc jāapvalda kāre pēc naudas un citiem materiāliem guvumiem. Jāizkopj garīgums, mīlestība uz mākslu. Pēc jaunības gadu meklējumiem un piedzīvojumiem brieduma posmā dzīvos rāmi, nodosies labdarībai. Savlaicīgi jāapvalda ātrā daba, dusmu uzliesmojumi.
 
26
 Apvienotas divas jūtīgas, mākslinieciskas dvēseles, kurām savdabību piedod grūti izprotamais skaitlis 8. Dziļu jūtu cilvēki, kas alkst pēc garīgas saskaņas visiem. Labdari, spējīgi uz lieliem upuriem mīļoto labā. Morālā bilance vienmēr viņu labā - spējīgi vairāk dot nekā ņemt. Iekšēji neatkarīgi, ārēji pakļāvīgi. Šī pretruna liek viņiem ciest tad, kas viņus sāk pārlieku izmantot, kritizēt, ierobežot. Viņi ir spējīgi ilgi klusēt un paciest, bet līdz noteiktai robežai. Jāļauj viņiem būt tādiem, kādi viņi ir.
 Mīlestībā un draudzībā nepieciešama romantika, garīga un fiziska saskaņa, līdzvērtīgi partneri ar abpusēju cieņu vienam pret otru.
 Radniecīgie skaitļi: 2, 6, 8, 15, 17, 24, 26 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 3, 5, 12, 14, 21, 23 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: pirmdiena, sestdiena.
 Talismans: melnās pērles, melnais briljants, safīrs.
 Krāsas: kastaņbrūnā, dzeltenā.
 Jāuzmanās: no zarnu trakta un aknu slimībām.
 Uzturā jālieto: burkāni, zaļumi.
 Ievērībai: Skaitļa 26 cilvēkiem bieži pietrūkst apkārtējo sapratnes, bet viņi nespēj neko mainīt. Tas jāņem vērā, veidojot ar viņiem attiecības uz cieņas pilnas sapratnes pamata. Pašiem sevī jāizskauž nepacietība, jāattīsta gribasspēks un paļāvīgi jāiestājas par savu lietu. Ja droši analizēs notikumus, uzklausīs kritiku un ieteikumus, spēs daudz ko paveikt. Jāatceras, ka visiem labs jau nevar būt.
 
27
 Romantiski diktatori ar uzsvaru uz pēdējo. Oriģināli, neatkarīgi individuālisti ar asu prātu, labu iztēli, gudri un interesanti. Viņus piesaista stipri cilvēki, arī tādi, kuru rīcība nav prognozējama. Reizēm viņiem nepieciešams morāls atbalsts, jo piemīt zināms pašpaļāvības trūkums. Patīk ceļot un daudz uzzināt.
 Ar pretējo dzimumu vairāk kontaktējas pieraduma, nevis vēlēšanās rosināti. Spēcīga seksuālā dziņa, mednieki.
 Šie cilvēki var satikt gandrīz ar visiem, valdzina viņu oriģinālā domāšana un spēcīgais raksturs.
 Radniecīgie skaitļi: 2, 6, 9, 11, 15, 18, 20, 24, 27, 29 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 5, 10, 14, 23, 28 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: pirmdiena, sestdiena, svētdiena.
 Talismans: rubīns, granāts, onikss.
 Krāsas: sarkana, zaļa, haki.
 Jāuzmanās: no ādas slimībām, garīgiem traucējumiem un saaukstēšanās slimībām.
 Uzturā jālieto: ingvers, ķiploki, burkāni, paprika.
 Ievērībai: Labs rezultāts, ja apvalda dominēšanas tieksmi un vēlēšanos sevi izcelt. Tas palīdzēs saglabāt un vairot draugus. Jāveido sevī pašpaļāvība, drosme un gribasspēks. Pietiekami daudz ir pozitīvu īpašību, lai sakārtotu un stabilizētu dzīvi.
 
28
 Sarežģīts dažādu iezīmju apvienojums. No piekāpības un pakļāvības (skaitlis 2) līdz enerģiskam iniciatoram un komandierim (skaitlis 8). Tas dod iespēju lieliskai rakstura attīstībai un pilnveidošanai. Parasti populāri un interesanti sabiedrībā, gudri un jūtīgi reaģē uz apkārt notiekošo. Spilgtā iztēle rosina darboties mākslā utml. Godkāre savdabīgi apvienojas ar maigumu un labsirdību, tāpēc spēj savu panākt, nebūdami valdonīgi tirāni.
 Laulība ir laimīga, ja partnerī dominē prāts. Tam jābūt tikpat attīstītam kā miesai. Seksā vienlīdz augstu vērtē garīgos un fiziskos kontaktus. Draudzībā uzticīgi un patiesi.
 Radniecīgie skaitļi: 10, 11, 17, 20, 26, 28, 29 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 5, 14, 23 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: pirmdiena, sestdiena.
 Talismans: briljants, nefrīts.
 Krāsas: zaļa, balta.
 Jāuzmanās: no hipertonijas.
 Uzturā jālieto: gurķi, rāceņi, melones.
 Ievērībai: Kopumā skaitļa 28 cilvēkiem ļoti nepieciešama pārliecība par saviem spēkiem un varēšanu. Ja viņu spējas tiek apšaubītas, tos pārņem neticība un viņi nespēj izturēt grūtības. Tāpēc jāizkopj pacietība un prasme nest savu nedienu, kad tas nepieciešams. Neizskaidrojot to citiem, neattaisnojoties un nezaudējot pašpaļāvību. Tad notikumi vērsīsies uz labu.
 
29
 Pilnīgu kontrastu kokteilis: vienā personā pakļāvīgs pesimists ar nemiernieku un komandieri. Veidojas pati ar sevi konfliktā esoša būtne, kas, godkāres dzīta, veido karjeru un strikti īsteno savus nodomus. Ja neveicas, viņa sabrūk kā kāršu namiņš. Bet parasti šiem cilvēkiem veicas, jo viņi ir ļoti gudri, daudzi pat zinātnieki, spīdoši organizatori ar fenomenālām spējām.
 Ar šiem valdonīgajiem cilvēkiem grūti sadzīvot to pretrunīgā, spilgtā rakstura dēļ, bet citi viņus ciena.
 Emocionāli dziļi, jūtas ilgstošas un romantiskas, ar garīgu pacēlumu. Taču seksuālā tieksme apslāpēta kā nepiedienīga, tāpēc iniciatīva jāuzņemas partnerim.
 Radniecīgie skaitļi: 2, 9, 11, 18, 20, 27, 29 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 3, 5, 12, 14, 21, 23, 30 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: pirmdienas, ceturtdiena.
 Talismans: pērles, mēnesakmens, nefrīts.
 Krāsa: balta.
 Jāuzmanās: no nervu darbības traucējumiem un hipertonijas. 
 Ievērībai: Iespējas ir plašas un sasniegt var ļoti daudz, tikai jāiemācās pārciest arī neveiksmes, lai tās nekļūtu par sakāvēm. Izkopt pašpaļāvību, atmetot ārējo bravūru. Sava godkāre jākontrolē, jo paķertais kumoss drīkst būt tikai tik liels, lai to spētu norīt.
 
30
 Skaitļa 3 dvīnis, gandrīz vienāds ar to, ja neievēro dažas mazas nianses. Ļoti drosmīgu cilvēku skaitlis, kas nesamierinās ar padoto statusu, grib vadīt citus, ir nelokāmi šo savu mērķu sasniegšanā. Iezīmes var saasināties pat līdz agresivitātei un nerēķināšanos ar citiem. Vai nu pirmie, vai arī vispār neko nedara!
 Kā spēcīga personība citu acīs pievilcīga, bet labi saprotas tikai ar tiem, kuri pakļaujas un neapdraud viņu autoritāti. Tikai tad kaut kā var sadzīvot. Maz laika veltī mīlestībai, kaut gan seksuālas dziņas spēcīgas. Tāpēc izdevību garām nepalaidīs.
 Radniecīgie skaitļi: 3, 5, 6, 12, 14, 15, 21, 23, 24, 30 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 4, 13, 31 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: otrdiena, ceturtdiena, piektdiena.
 Talismans: safīrs.
 Krāsas: zila, sārta.
 Jāuzmanās: no ādas no locītavu slimībām.
 Uzturā jālieto: bietes, ķirbji, kazenes, firziķi, olīvas, granātāboli, ananasi, vīnogas, piparmētras, safrāns, krustnagliņas, vīģes, mandeles.
 Ievērībai: Ar nevērīgo un necienīgo attieksmi pret cilvēkiem vairo sev nedraugus, noskaņo pret sevi, un tas neveicina panākumus. Jāizkopj diplomātijas prasme, takta izjūta. Jāapvalda straujā daba, neiecietība un tieksme visiem un visur diktēt. Tikai tad var cerēt uz patiesiem panākumiem.
 
31
 Vēl viens sarežģīts veidojums, kura atšifrējumā lepns, godkārīgs, nelokāms savu ieceru īstenotājs (skaitļi 1 un 3). Bet skaitlis 4 rada apmulsumu ar savu pesimisma piedevu, neticību spēkiem un nespēju izmantot drošas izdevības. Un tā veidojas konflikts, līdzīgi sašķeltai personībai (kā skaitļa 8 gadījumā).
 Tas nosaka arī sarežģīto emocionālo raksturojumu: ārēji pārliecināts un izcils ar tikko jaušamu pašpaļāvības trūkumu, kam nepieciešams iedrošinājums. Mīlestība nāk lēni, apdomīgi, bet uz mūžu. Seksā jūtām nav liela nozīme. Tuvība ir tikai fizisks akts, alku apmierināšanai.
 Šiem cilvēkiem blakus nepieciešamas daudzpusīgas personības, reizē atbalsts, partneris un sekotājs, ļaujot tam būt līdera lomā. Asais prāts, mērķtiecība un uzticība lietai dos rezultātus.
 Radniecīgie skaitļi: 1, 3, 10, 12, 21, 28, 30 (piemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Naidīgie skaitļi: 2, 6, 8, 9 (nepiemēroti partneri, kas dzimuši šajos datumos)
 Laimīgās dienas: otrdiena, ceturtdiena.
 Talismans: topāzs.
 Krāsas: gaišzila.
 Jāuzmanās: no sirds slimībām.
 Uzturā jālieto: ingvers, medus.
 Ievērībai: Neļaut vaļu pesimismam, kas var pārvilkt svītru visam. Vilšanos un depresiju var radīt arī nespēja samierināties ar esošo. Viņiem jāmācās saskatīt arī dzīves gaišās puses. Jāizkopj sava pašpaļāvība, gribasspēks. Panākumi gaida tepat līdzās, un tie ir reāli sasniedzami, liekot lietā visas lieliskās prāta un sirds īpašības, ko dāvājuši skaitļi 1 un 3.
Kategorija: Numeroloģija | Pievienoja: Maija (14.09.2009)
Skatījumu skaits: 4273
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma