Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Ceturtdiena,15.11.2018,02:23
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Horoskopi un par horoskopiem [19]
Mēness un tā ietekme [11]
Astroloģija [1]
Sākums » Raksti » Astroloģija, horoskopi... » Horoskopi un par horoskopiem

Draudzība vai mīlestība.
 Vai ir iespēja vīrieša un sievietes draudzība? Vai arī šāda saskarsme ir tikai mīlas sakara prelūdija? Katrai zodiaka zīmei uz šo jautājumu ir sava atbilde.
 
AUNS
(21 marts - 20 aprīlis)
 
 Auni ir brīnišķīgi draugi. Ar Aunu kopā nekad nebūs garlaicīgi, šie cilvēki ir ļoti komunikabli un tieši. Šajā zīmē dzimušās sievietes dod priekšroku vīriešu sabiedrībai, jo draudzība ar vīriešiem ļoti atbilst viņu dinamiskajam un impulsīvajam raksturam. Vispār Auna draudzība bieži pārvēršas mīlestībā, bet mīlestība - draudzībā.
 Auniem izdodas saglabāt draudzīgas attiecības ar "bijušajiem", pie tam vienmēr pastāv iespēja, ka romāns atsāksies no jauna. Auni iemīlas ļoti strauji un viegli, viņi aizraujas ar jauniem cilvēkiem un iespaidiem, viņu dzīvei nepieciešama nepārtraukta dekorāciju maiņa. Tādēļ, iepazīstoties ar šīs zīmes pārstāvi, nevajadzētu cerēt uz mīlestību "līdz kapa malai".
 Vīrietis Auns droši vien neizturēs ilgstošas attiecības ar sievieti, kura no viņa prasīs pieķeršanos un sentimentalitāti. Attiecības nebūs ilgstošas, ja viņu ar izredzēto nesaistīs kopīgas intereses, mērķi un līdzīgs skats uz dzīvi.
 
VĒRSIS
(21 aprīlis - 20 maijs) 
 
 Vērši netiecas draudzēties ar pretējā dzimuma pārstāvjiem, jo uztver tos drīzāk kā pieķeršanās un maigu jūtu objektus. Mīlestībai Vērša dzīvē ir milzīga nozīme un romantiskās attiecības neatstāj vietu nekam citam. Viņi izvēlas fiziski un seksuāli pievilcīgus partnerus nevis spilgtas personības, ar kurām kopā būs interesanti. Ja vīrietis iepazīstas ar Vērša zīmē dzimušu sievieti, viņš tūdaļ kļūst par viņas nodomu objektu. Viņa nedomās par partnera interesēm un viņa iekšējo pasauli, vissvarīgākais viņai būs partnera saimnieciskās dotības un praktiskums. Tieši tāpat rīkojas arī Vērša zīmē dzimis vīrietis. Šīs zīmes cilvēki ļoti slimīgi pārdzīvo, ja pārtrūkst attiecības ar mīļoto cilvēku, un nebūs ar mieru turpināt attiecības, kuras varētu saukt par draudzību. Ja romāns beidzas, reizē ar to aiziet arī mīlestība un zūd interese par bijušo partneri.
 
DVĪŅI
(21 maijs - 21 jūnijs)
 
 Dvīņiem mīlestība nozīmē daudz mazāk nekā draudzība. Saskarsme, interesantas sarunas, jaunumi, kurus tie bagātīgi saņem no visām pusēm un dāsni salās ar citiem, Dvīņiem ir svarīgāki par visu pārējo. Tādēļ arī Dvīņi tiek uzskatīti par visdraudzīgāko zodiaka zīmi. Pat visskaistākais un pievilcīgākais partneris nebūs spējīgs ieinteresēt Dvīni, ja viņam ar to nebūs par ko parunāties. Šīs zīmes pārstāvji visaugstāk vērtē asprātību un patīkamu raksturu. Dvīņi nav spējīgi iemīlēties, ja trūkst draudzīgu simpātiju un viegli veidojamu dabisku attiecību. Starp citu, draudzība ar pretējā dzimuma pārstāvjiem bieži vien pavisam nepārvēršas mīlestībā. Ja nu romāns tomēr ir sācies, tīri draudzīgām attiecībām tajā būs visai ievērojama vieta. Kad mīlestības un seksuālā dzirkstelīte būs apdzisusi, saglabāsies draudzīga interese par bijušo partneri. Dvīņiem nebūs iebildumu palikt labiem draugiem uz visiem laikiem.
 
VĒZIS
(22 jūnijs - 22 jūlijs)
 
 Vēzis partnerim allaž paliks mīkla. Vēža zīmes cilvēki ir ļoti noslēgti un bieži vien zem draudzības maskas cenšas ievilkt partneri mīlas attiecībās, lai pēc tam nemanāmi un cieši piesaistītu sev. Jāšaubās, vai sieviete Vēzis spējīga uz īstu draudzību ar vīrieti. Viņa instinktīvi meklē cilvēku, kas varētu kļūt par viņas vīru un bērnu tēvu. Viņa ir ļoti rūpīga, bet nopietni neinteresējas par to, ar ko aizraujas partneris un arī pati nedalīsies ar savām "sievišķīgajām" problēmām. Tādēļ vīrieši bieži vien meklē saskarsmi ar citām sievietēm, kuru uzskatos par dzīvi ietilpst arī viņu intereses. Toties Vēža zīmes sievietei vienmēr ir daudz draudzeņu, tām viņa uztic savus pārdzīvojumus un apspriež attiecības ar vīriešiem. Turpretī Vēža zīmes vīrietis bieži vien attiecībā uz sievietēm spēlē dvēseles draudzenes lomu, labi pazīst sievietes dvēseli. Sievietes bieži uztic viņam savas problēmas un sirds noslēpumus.
 
LAUVA
(23 jūlijs - 22 augusts)
 
 Draudzēties ar Lauvu nav vienkārši. Lauvas zīmes cilvēkiem parasti draugu nav daudz. Un visu izskaidro tas, ka viņiem patīk pavēlēt un valdīt. Parasti vājāki cilvēki arī pakļaujas Lauvas spēkam. Bet ar draudzību tam gan nav nekāda sakara. Tādēļ arī Lauvas zīmes cilvēkiem vairāk veicas mīlestībā, jo tad viņi var demonstrēt visu savu rakstura plašumu, seksualitāti un jūtu spēku. Lauvas zīmes vīrieši reti draudzējas ar vīriešiem, sievietes - ar sievietēm. Gan Lauvas zīmes sievietes, gan vīrieši dod priekšroku draudzīgām attiecībām ar pretējo dzimumu. Viņi vienmēr ir pielūdzēju ielenkumā. Lai gan pēc savas dabas Lauvas visbiežāk mīl tikai vienu cilvēku, tas netraucē pārējiem mīlēt viņus no attāluma. Daudzi vēlētos vienkārši būt blakus tādam spilgtam un spēcīgam cilvēkam kā Lauva.
 
JAUNAVA
(23 augusts - 22 septembris)
 
 Jaunavas ir ļoti sabiedriskas un iesākumā šķiet ļoti labi draugi. Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti rūpīgi, vienmēr gatavi palīdzēt. Rodas iespaids, ka viņi tiešām prot draudzēties gan ar vīriešiem, gan sievietēm. Taču Jaunavu prasības cieši turas pie zemes un pirmajā vietā tiek izvirzīts partnera, kā iespējamā dzīvesdrauga, vērtējums. Jaunavas zīmes vīrieši augstu vērtē intelektuālu saskarsmi, tādēļ viņi biežāk nekā Jaunavas zīmes sievietes draudzējas ar pretējā dzimuma pārstāvēm, ar kurām tos saista kopīgas intereses. Jaunavas zīmes sievietēm svarīgāka ir mīlestība, vai vismaz stabila savienība ar dzīvesdraugu, uz kuru var paļauties. Lai gan viņām patīk cilvēki ar oriģinālu un asu prātu, tas nebūt nenozīmē, ka viņas gatavas ar tiem draudzēties. Viņām ir vajadzīgs cilvēks, kurš vienmēr būtu blakus, par kuru varētu rūpēties.
 
SVARI
(23 septembris - 22 oktobris)
 
 Svariem ļoti nozīmīga ir cilvēciska saskarsme. Viņi vienmēr atrodas draugu vidū, kurus apbur ar savu pievilcīgumu. Lai arī Svariem nekad nerodas grūtības atrast kādu, ar ko parunāties, tas nebūt nenozīmē, ka viņi vērtētu draudzību ļoti augstu. Svaru zīmes cilvēkiem ir būtiski patikt un būt vajadzīgiem visiem bez izņēmuma. Arī tad, ja viņus pavisam neinteresē sarunu biedra problēmas un hobiji, viņi liks lietā visu savu pievilcīgumu, lai sarunu biedram būtu patīkami. Visa Svaru rīcība ir virzīta uz to, lai apburtu. Protams, ka, pateicoties tādam raksturam, Svarus visvairāk interesē pretējā dzimuma sabiedrība. Svaru zīmes sievietēm ir tīkama vīriešu sabiedrība, jo tur ir iespējams atrast mīlestību un apburt interesantu kavalieri. Viņas arsenālā ir daudz līdzekļu, arī tāds labi pārbaudīts ierocis kā spēja sarunāties par visdažādākajām tēmām. Izrādot interesi par vīriešu problēmām, kļūstot par labu "draugu", viņa tos cieši saista pie sevis.
 
SKORPIONS
(23 oktobris - 21 novembris)
 
 Nav viegli uzminēt Skorpiona nodomus un viņa patieso attieksmi pret apkārtējiem. Vai Skorpiona zīmes vīrietis spēj draudzēties ar sievieti, vai arī zem draudzības maskas slēpjas mīlestība un seksuāla interese - uz šo jautājumu atbildi spēj dot tikai laiks. Agri vai vēlu viņš ļaus noprast, ko īsti vēlas. Skorpionus pievelk neordināri spēcīgi raksturi. Kas notiek, ja šīs spilgtās personības ir pretējā dzimuma pārstāves? Skorpiona dzīvē seksuālajai interesei ir ļoti liela vieta. Iesākumā Skorpions to var slēpt, taču ar laiku noteikti atklās savus nolūkus. Ja sieviete atteiksies no seksuāliem kontaktiem, draudzībai būs lemti lieli pārbaudījumi. Tomēr, ja Skorpionu šis cilvēks ļoti interesēs, viņš atjaunos šo sarežģīto saskarsmi, un tā turpināsies nepārtraukti cīnoties gan ar partneri, gan pašam ar sevi.
 
STRĒLNIEKS
(22 novembris - 21 decembris) 
 
 Strēlnieki ir ļoti sabiedriski cilvēki. Viņu optimisms magnētiski pievelk citus, tādēļ viņiem arvien ir daudz draugu un paziņu. Pretējā dzimuma pārstāvji var rēķināties ar Strēlnieka neviltoto draudzību, tā nebūs maskēta seksuāla vēlme vai mēģinājums kādu piesaistīt sev.
 Strēlnieka zīmes sieviete allaž atrodas draugu - vīriešu ielenkumā un pie tam ir šīs kompānijas līdere, kurā var būt gan viņas bijušie, esošie, gan nākamie pielūdzēji. Strēlniekam mīlestība ir jautrs piedzīvojums, tādēļ viņš diezin vai upurēs draudzību mīlestības dēļ.
 Strēlnieka zīmes vīrietis, lai gan ir sabiedrisks cilvēks, tomēr mīl noteikt toni un visās lietās tēlot aizbildni. Tādēļ viņam ir vieglāk uzturēt draudzīgas attiecības ar jauniešiem, kuriem var "mācīt dzīvi", nevis ar sava gadagājuma cilvēkiem.
 
MEŽĀZIS
(22 decembris - 19 janvāris)
 
 Mežāžu simpātijas ir ļoti pastāvīgas un viņi tām ir uzticīgi. Viņiem nav daudz draugu, viņi vairās no skaļām kompānijām. Mežāža zīmes vīrieši parasti draudzējas ar vīriešiem, sievietes - ar sievietēm.
 Vīrietis ir pārāk aizņemts ar darba lietām, lai viņu interesētu dvēseles saskarsme ar sievietēm un lai viņš dārgo laiku tērētu draudzīgiem kontaktiem. Tomēr, ja apstākļu sagadīšanās dēļ ar sievieti izveidojušās tādas attiecības, Mežāzis paliks uzticīgs šai draudzībai un necentīsies to pārvērst mīlas romānā.
 Arī Mežāža zīmes sievietei ne pārāk ir vajadzīga draudzība ar stipro dzimumu. Vīrietis viņu galvenokārt interesē kā dzīvesdraugs, mīlestības un stabilas pieķeršanās pamats, un visus savus paziņas viņā novērtē tieši no šīs puses.
 
ŪDENSVĪRS
(20 janvāris - 18 februāris)
 
 Neviens labāk par Ūdensvīru nezina, kas ir īsta draudzība. Tādēļ ievilkt viņu mīlas tīklos zem draudzības maskas nav iespējams. Bet, ja jūs tiešām protat būt īsts draugs, ja jums ir ass un oriģināls prāts, tad Ūdensvīrs droši vien par jums ieinteresēsies. Un, ja jums izveidosies laba draudzība un interesanta saskarsme, visai ticami, ka jūsu attiecības pāraugs mīlestībā.
 Ūdensvīra zīmes sieviete ir tas retais izņēmums, kad iespējama draudzība ar vīrieti tikai un vienīgi pašas saskarsmes dēļ. Pie tam tur nebūs nekādas personiskas intereses un mēģinājumu piesaistīt sev partneri. Viņu neuztrauc šķiršanās no iemīļotā cilvēka, viņa to neuztver kā traģēdiju, bet gan par dabisku dzīves pavērsienu.
 Ar bijušajiem partneriem Ūdensvīri ilgi saglabā draudzīgas attiecības.
 
ZIVIS
(19 februāris - 20 marts)
 
 Mīklainās Zivis bieži vien iedzen partnerus strupceļā ar savu nenoteikto attieksmi. Bet pielūdzēju Zivju zīmes cilvēkiem ir ļoti daudz, tāpat kā draugu. Visas šīs paziņu kategorijas nemanāmi pāriet no vienas stadijas otrā - šodien labākais draugs, rīt mīļākais un atkal otrādi. Zivju uzvedībā robeža starp draudzību, mīlestību vai parastām simpātijām ir visai plūstoša.
 Zivju zīmes sieviete prot draudzēties ar vīrieti un prot to mīlēt. Īpaši viņu saista artistiski vīrieši ar māksliniecisku dzirksti. Poētiskas dabas cilvēki atrod Zivīs savu ideālu, viņas bieži vien iedvesmo to daiļradi.
 Ap Zivju zīmes vīrieti allaž pulcējas daudz sieviešu. Viņa smalkā un atsaucīgā dvēsele, spēja just līdzi padara to par sirsnīgu draugu, visdziļāko pārdzīvojumu līdzzinātāju un uzticamu sargātāju. Sievietes tiecas pie viņiem radnieciskas dvēseles un romantisku attiecību meklējumos.
Kategorija: Horoskopi un par horoskopiem | Pievienoja: Maija (20.10.2009)
Skatījumu skaits: 7559
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma