Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Ceturtdiena,15.11.2018,02:10
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Skaistumam, veselībai, labsajūtai [14]
Sākums » Raksti » Skaistumam, veselībai, labsajūtai » Skaistumam, veselībai, labsajūtai

Daiļas un veselas kājas
 
 
 
Daiļas un veselas kājas
 
 
 
 
 
 
 
 
Pietūkušas, resnas kājas un neglītas, bezformīgas potītes bieži vien rodas no nekārtīgas asins cirkulācijas, kuru ļoti bieži izsauc pārāk šaurs, pēdai nepiemērots apavs. Tad nu vispirms parūpējieties par ērtām, kājas formai atbilstošiem apaviem un pēc tam, atsēžoties uz krēsla vai gultas malas, izdariet rītos un vakaros sekojošus kāju vingrojumus.
 
 
  1. vingrojums. Abas pēdas pēc kārtas lēnām grieziet apkārt potītēm - vispirms uz āru, tad uz iekšu, bet kājas nedrīkst kustināt.
  2. vingrojums. Vispirms labās, tad kreisās kājas pēdu atliekt atpakaļ - tik tālu, cik vien iespējams, pēc tam izstiept to uz priekšu, pirkstgalus cieši kopā. Šo paņēmienu izdariet lēnām, bet koncentrēti, tā, ka jūs sajūtat kāju muskuļus spēcīgi līdzdarbojamies.
  3. vingrojums. Vingrināt kāju pirkstus, satverot uz uzceļot no grīdas kādu priekšmetu. Šāda nodarbība ne vien jūs uzjautrinās, bet ar laiku jūsu kāju muskuļi kļūs vingri, uzlabosies asins cirkulācija un, visbeidzot, jūs drīz vien iegūsiet meistarisku veiklību.
  4. vingrojums. Pastaigājaties pa istabu, bet pārmaiņas pēc tagad miniet uz pēdas ārmalu, sākot ar papēdi un nobeidzot ar kājas īkšķi. Šis vingrojums lieliski spēcinās pēdas izliekumu.
  5. vingrojums. Nostājieties ar abām kājām cieši kopā. Ņemot palīgā visus kāju muskuļus, izlieciet pēdas uz augšu tā, lai kāju pirksti savelkas cieši kopā; pēc tam virziet pēdas vienu no otras prom, līdz jūs balstieties vairs tikai uz pēdu ārējām malām. Šis vingrojums ļoti spēcina kāju muskuļus un dara tos elastīgus. Atkārtojiet šo paņēmienu 20 reizes.
  6. vingrojums. Nostājaties ar abām kājām cieši kopā, paceļaties augstu uz pirkstgaliem un nolaidieties atpakaļ uz papēžiem. Atkārtojiet šo pacelšanos un nolaišanos tik ilgi, līdz sajūtat vieglas sāpes kāju muskuļos. Šis vienkāršais vingrošanas paņēmiens palīdz izveidot daiļas un vingras kājas.
Kategorija: Skaistumam, veselībai, labsajūtai | Pievienoja: Maija (31.08.2009)
Skatījumu skaits: 1828
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma