Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Ceturtdiena,15.11.2018,02:19
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Indiešu un Tibetiešu gudrības [3]
Sākums » Raksti » Indiešu un Tibetiešu gudrības » Indiešu un Tibetiešu gudrības

Biolauka korekcija
 
Biolauka korekcija.
 
 
Nedomā ļaunas domas, jo doma ir bumerangs.
Tibetiešu gudrība
 
 Cilvēka garīgums ir biolauka pamats. Jo augstāks garīgums, jo plašāks biolauks un otrādi.
 Garīgums pirmām kārtām ir labestība. Jāatsakās no sevis un jādzīvo citu labā. Jābūt iecietīgam pret citu kļūdām, jābūt žēlsirdīgam, jāprot piedot, jābūt godīgam un taisnīgam.
 Ja cilvēki pildītu kaut vai tikai vienu Kristus bausli: "Mīli savu tuvāko kā sevi pašu,", tad mēs tagad neatrastos bezdibeņa malā.
 Bet nu iedomājieties, ka visi cilvēki ir kļuvuši labestīgi. Neviena nelāga vārda, neviena ļauna darba, nevienas sliktas domas, ne skatiena! Tikai smaidi, mīlestība, pašuzupurēšanās.
 Uzreiz pazustu noziegumi un kari, un mēs strādātu desmitreiz mazāk, bet saņemtu desmitreiz vairāk.\ Un, ja mēs pildītu arī otru bausli, nepārkāptu laulību, tad nebūtu arī venerisko slimību.
 Ikviens bauslis ir dots tāpēc, lai cilvēkiem palīdzētu dzīvot pareizi, kļūt garīgākiem.
 Ticība Dievam, lūgšanas, baznīca - tas viss bagātina cilvēka garīgumu, tātad palielina biolauku.
 Biolauku ietekmē arī pareiza, dziļa, ritmiska elpošana. Tā sastāv no vidējas, apakšējās un augšējās elpas. Vidējā elpa paplašina ribas; izelpojot tās atkrīt atpakaļ. Zemo elpu ieelpojot, piepūšam vēderu, bet izelpojot to ievelkam. Augšējo elpu ieelpojot, pleci atvirzīti atpakaļ, bet izelpojot atgriežas sākuma stāvoklī.
 Vispirms jāapgūst apakšējā elpa: 2 sekundes - ieelpa, 2 sekundes - izelpa; pēc tam - vidējā elpa; kad tās apgūtas, tad apvienojiet apakšējo elpu ar vidējo, tātad 4 sekundes - ieelpa, 4 sekundes - izelpa. Pašās beigās apgūstiet augšējo elpu, un tad visas trīs elpas apvienojiet: 6 sekundes - ieelpa, 6 sekundes - izelpa. Vingrinājuma beigās mazliet pastiepiet vēderu.
 Apgūstot pilnas elpas iemaņas, starp ieelpu un izelpu jātaisa pauze. Sāciet ar 4 sekundēm; 4 sekundes - ieelpa, 4 sekundes - pauze, 4 sekundes - izelpa. Katru dienu katrā posmā pielieciet klāt vienu sekundi un tā tieciet līdz 8 sekundēm, t.i. 8 sekundes - ieelpa, 8 sekundes - pauze, 8 sekundes - izelpa.
 Elpojiet guļus stāvoklī. Gaisam jābūt tīram. Vingrinājumu izpildiet katru dienu pa trīs reizēm, ikreiz 15 - 20 minūtes.
 Apguvuši formulu 8x8x8, pārejiet uz sistēmu 10x10x10, elpojot caur vienu nāsi: aizspiediet labo nāsi, ieelpojiet caur kreiso nāsi, elpu aizturiet, aizspiediet kreiso nāsi, izelpojiet caur labo nāsi, utt. Pēc viena cikla (desmit ieelpām un izelpām) izpildiet otru tādu pašu ciklu: ieelpojiet caur labo nāsi, bet izelpojiet caur kreiso nāsi (arī desmit reizes).
 Jāpieradinās pilnu ritmiskas elpošanas ciklu izdarīt katru dienu (kaut vai pēc formulas 8x8x8) un jebkurā stāvoklī - kustoties, sēžot, stāvot, guļot.
 Uz biolauku iedarbojas daba, it īpaši mežs, strauja upe vai ūdenskritums, ugunskurs. Atkarībā no dzimšanas dienas un mēneša katram cilvēkam ir savs koks, no kura var smelties enerģiju 3-5 minūtes dienā. Taču neaizmirstiet kokam viņa bioenerģiju vispirms palūgt un pēc tam par to pateikties. Vīrietis pret koku atspiežas ar muguru, sieviete tam piekļaujas ar ķermeņa priekšpusi un pieliek pie koka stumbra rokas.
 Biolauku uzlabo gaisa vannas un pelde aukstā ūdenī (+6º un vēsākā).
 Vienmēr un visur sev atgādiniet, ka pasaule ir skaista un harmoniska. Slikto neatcerieties, domājiet tikai par labo, vairāk smaidiet, priecājieties par dzīvi, vairieties no tukšām pļāpām, mazāk runājiet par slimībām. Jogi uzskata, ka slimības ir mūsu analfabētisma izpausme. Stingri, bet taisnīgi teikts. Cilvēkam nevajag slimot un viņš neslimos, ja dzīvos pareizi. Bet, ja esi saslimis, tad tavs pienākums ir jo ātri pašam sevi izārstēt.
 Biolauku krasi samazina bailes. Ļoti kaitīga ir negatīva enerģija - naids, ļaunums, sliktas domas, pelšana, skaudība, nelabvēlīgums, kā arī burzma, steiga, alkatība, mantu kults, nelīdzsvarotība, mānīšanās.
 Negatīvā enerģija ārda ne tikai tā cilvēka biolauku, pret kuru ir vērsta. Agri vai vēlu tā kā bumerangs atgriežas pie sava raidītāja un dragā to ar trīskāršu spēku.
 Sakoncentrējusies kosmosā, šāda enerģija pēc zināma laika atgriežas pie tautām un civilizācijām. Garīgā panīkuma dēļ gāja bojā Atlantīda un sagruva Romas impērija. Šī paša iemesla dēļ daudzas tautas cieš no dažādām dabas katastrofām.
 Saka - jogs varot nosist tīģeri. Tik vienkārši tas nav. Tīģera niknums, saduroties ar joga biolauku, atstarojas un triecas pret pašu zvēru ar trejkāršu spēku, t.i., plēsoņa pats sevi nogalina. Tāpēc tīģeri jogu ceļā nerādās, tie viņiem met līkumu.
 
Avots: V.Vostokovs "Tibetas lamu noslēpumi".
Kategorija: Indiešu un Tibetiešu gudrības | Pievienoja: Maija (17.10.2009)
Skatījumu skaits: 1937
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma