Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Otrdiena,18.12.2018,15:45
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Par šo un to. [23]
Sākums » Raksti » Par šo un to » Par šo un to.

Saderība pēc FEH ŠUI
 Viens no paņēmieniem kā noteikt cilvēku savstarpējo saderību ir vadīties pēc piecām stihijām: uguns, koks, metāls, ūdens un zeme.
 Atrodiet savu un sava drauga dzimšanas gadu un uzziniet viņa gada stihiju.
 
UGUNS: 1946, 1947, 1956, 1957, 1966, 1967, 1976, 1977, 1986, 1987, 1996, 1997 ...
KOKS: 1944, 1945, 1954, 1955, 1964, 1965, 1974, 1975, 1984, 1985, 1994, 1995 ...
ŪDENS: 1942, 1943, 1952, 1953, 1962, 1963, 1972, 1973, 1982, 1983, 1992, 1993 ...
METĀLS: 1940, 1941, 1950, 1951, 1960, 1961, 1970, 1971, 1980, 1981, 1990, 1991 ...
ZEME: 1948, 1949, 1958, 1959, 1968, 1969, 1978, 1979, 1988, 1989, 1998, 1999 ...
 
 Tālāk aprakstīti iespējamie attiecību varianti.
 
 UGUNS - UGUNS
 Uguns cilvēki ir optimistiski un lieli entuziasti. Divu Uguns stihiju savienība ir ļoti stipra kombinācija. Šīs stihijas cilvēki viens otrā rada enerģiju, spēku, attīstību un izaugsmi. Šāda savienība var būt ilglaicīga, jo cilvēki nenogurst viens no otra.
 
 UGUNS - ZEME
 Šo stihiju savienība ir harmoniska, kas stimulē un papildina viena otru. Uguns lieliskā iztēle savienojumā ar Zemes jūtīgumu nosaka attiecību izaugsmi visās jomās.
 
 UGUNS - ŪDENS
Šo stihiju savienība tiek uzskatīta par neveiksmīgu, jo Ūdens nodzēš Uguni. Tomēr arī šajā savienībā ir savi plusi. Ūdens Uguns enerģijai var piešķirt savu māksliniecisko iztēli, bet Uguns var iedvesmot, stiprināt Ūdeni. Kaut arī abu stihiju pārstāvjiem ir lieliskas komunicēšanās spējas, tomēr savā starpā viņi nevarēs izrunāties "no sirds".  Šādai savienībai mājās ir ieteicams novietot kādu priekšmetu no koka, kas neitralizēs abu stihiju negatīvo ietekmi vienam pret otru.
 
 UGUNS - KOKS
 Tās ir harmoniskas attiecības. Koka stihija dot stabilitāti impulsīvajai Uguns stihijai. Uguns enerģija un entuziasms var pamudināt uz lieliem panākumiem Koka stihijas cilvēkus. Abu stihiju cilvēki ir optimisti un viņiem patīk būt cilvēku ielenkumā.
 
 UGUNS - METĀLS
 Ugunij piemīt spēja izkausēt metālu un tas sarežģīs attiecības. Metāla stihija mēģinās pakļaut Uguns stihiju, tāpēc aizsargājoties Uguns stihijas cilvēks pakāpeniski mēģinās iznīcināt Metālu. Abu stihiju pārstāvji ir tendēti uz cīņu, tāpēc neviens nepiekāpsies, bet mēģinās viens otru uzvarēt. Labi ir tas, ka abām stihijām piemīt humora izjūta. Tieši humora izjūta spēs pasargāt abus no iznīcības. Mājās ieteicams turēt kādu priekšmetu, kam ir saistība ar zemi, kas neitralizēs abu stihiju negatīvo ietekmi vienam pret otru.
 
 ZEME - ZEME
 Ļoti laba savienība, jo abi partneri rūpēsies par otra labklājību. Ārēji šāda savienība var izlikties virspusēja, bet patiesībā tās ir ļoti dziļas, stabilas un ar mīlestību piesātinātas jūtas. Nesaskaņas var rasties tikai abu spītības dēļ.  Bet ja partneri izrādīs viens otram mīlestību, neslēps savas jūtas, tad visas nesaskaņas izzudīs.
 
 ZEME - METĀLS
 Ļoti laba savienība, jo abi partneri atbalstīs, rūpēsies un cienīs viens otru. Metāla stihijas cilvēks ir ļoti pacietīgs, kas ir labvēlīgi tam, ka Zemes stihijas cilvēkam ir grūtības ātri pieņemt kādu lēmumu. Metāla stihijas cilvēks palīdzēs atklāt Zemes stihijas cilvēkam viņa apslēptās spējas, kas radīs stabilu finansiālo stāvokli viņu kopdzīvē.
 
 ZEME - ŪDENS
 Sarežģīta savienība, jo abi partneri emocionāli sāpīgi aizskars viens otru. Zemes stihija it kā dos stabilitāti Ūdenim, bet tajā pašā laikā, Zemes spontānie dusmu izvirdumi var stipri aizskart jūtīgo Ūdeni. Te var būt ļoti labas biznesa partnerattiecības. Ūdens rada interesantas idejas, bet Zeme ar savu stabilitāti nostiprina to realizāciju dzīvē.  Mājās ieteicams novietot metāla priekšmetu, kas neitralizē abu stihiju negatīvo ietekmi vienam pret otru.
 
 ZEME - KOKS
 Koks dara zemi sausāka, tāpēc šīs attiecības ir ne visai labas. Zeme ir stabila, konservatīva un piesardzīga, bet Koks ir sabiedrisks, ekspansīvs un progresīvs. Brīdī, kas abu stihiju pārstāvji izlems nestrīdēties viens ar otru, bet gan palīdzēt viens otram, atklāt savas domas, jūtas vienam pret otru, tajā pašā brīdī viņu attiecībās ienāks miers.  Mājā ir jābūt kādam Uguns elementa priekšmetam, kas izlīdzinās negatīvo starp partneriem.
 
 METĀLS - METĀLS
 Savienība ir veiksmīgi, jo partneri intuitīvi izjūt viens otru. Viņu kopdzīvē būs gan cēlumi, gan kritumi, bet vienalga jebkurā brīdī viņi būs gatavi palīdzēt un atbalstīt viens otru. No malas var izlikties, ka partneru attiecības nav sevišķi ciešas. Tas tāpēc, ka Metāla stihijas cilvēki vienmēr dara to, ko ir izlēmuši darīt un bieži to dara vienatnē. Tomēr tas netraucē šiem cilvēkiem veidot ciešu, stabilu, ilgstošu savienību.
 
 METĀLS - ŪDENS
 Savienība ir ļoti stabila, jo partneri vienmēr un visur atbalsta viens otru. Abi, vadoties pēc intuīcijas un jūtām, ir spējīgi sazināties zemapziņas līmenī. Metāla stihija māca Ūdenim nepakļauties citu iegribām, bet Ūdens māca Metālam izteikt savas jūtas un peldēt pa straumi, nevis cīnīties pret straumi un regulāri atgriezties pagātnē.
 
 METĀLS - KOKS
 Attiecības ir pasmagas, jo abi partneri vienmēr mēģinās pierādīt savu taisnību. Koks tieksies pēc cilvēku sabiedrības, bet Metāls vislabāk jūtas vienatnē. Metāla tieksme pēc vienatnes kaitinās sabiedrisko Koku. Abu stihiju pārstāvjiem ir liela atbildības sajūta. Koks diezgan viegli var pielāgoties citiem, tāpēc, iespējams, ka viņš spēs saprast un pieņemt Metāla tieksmi pabūt vienatnē. Metāls reizēm kritīs izmisumā, jo būs liela vēlēšanās pilnveidot Koku atbilstoši saviem uzskatiem. Ja Metāls spēs samazināt savas pilnveidošanas ambīcijas un reizēm piekāpsies Koka idejām, tad viņu attiecības var stabilizēties. Attiecībās bieži būs jāmeklē kompromiss.
 
 ŪDENS - ŪDENS
 Abu attiecības ir ļoti skaistas. Partneri intuitīvi izjūt viens otra vēlmes. Viņu attiecības ir mazāk pakļautas ietekmei no malas. Abi partneri gan stiprina, gan arī smeļas viens no otra atbalstu.
 
 ŪDENS - KOKS
 Attiecības ir diezgan labvēlīgs, jo ūdens dod veldzi kokam, ļaujot tam augt un ziedēt. Koks palīdz ūdenim dodot tam stabilitāti un vajadzības sajūtu. Ūdens Kokam veido līdzcietības jūtas un palīdz Ūdenim sevi izteikt. Partneri ir godīgi, taktiski un spējīgi pieņemt kompromisa lēmumus. Starp partneriem veidojas intuitīva saikne, kas stiprina un pilnveido abu attiecības.
 
 KOKS - KOKS
 Tās ir ļoti aktīvas, harmoniskas attiecības. Abiem partneriem jau no dabas ir dota tieksme uz aktivitātēm, viņi mīl nodarboties ar visu, jebkad un jebkur. Kad divi Koki apvienojas, viņu spēks dubultojas. Neskatoties uz daudziem pienākumiem, interesēm, viņi atradīs kopējas intereses. No malas izskatās, ka šīs attiecības nogurdina abus partnerus, bet tas tā nav. Abi partneri esot kopā burtiski aug, plaukst un zied. Tie ir pacietīgi, uzticami un vienmēr gatavi palīdzēt viens otram.
Kategorija: Par šo un to. | Pievienoja: Maija (06.06.2009)
Skatījumu skaits: 1882
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma