Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Ceturtdiena,26.04.2018,11:24
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Numeroloģija [10]
Sākums » Raksti » Numeroloģija » Numeroloģija

Dzimšanas datums numeroloģiskā tulkojumā.
 Numeroloģija palīdz cilvēkam noteikt viņa dzimšanas dienas skaitli, kas norāda uz indivīda personības raksturīgām pazīmēm, kā arī citiem svarīgiem notikumiem cilvēka dzīvē.
 Atkarībā no dzimšanas datuma, kas reducēts līdz vienciparu skaitlim, var noteikt cilvēka rakstura iezīmes. Datuma reducēšanas piemērs: ja cilvēks ir dzimis 15. datumā, tad viņa dzimšanas dienas numeroloģiskais skaitlis ir 6 (1+5=6).
 Skaitļu nozīmes:
 
Skaitlis 1: Tiek uzskatīts, ka dzimšanas dienas skaitlim 1 piemīt neatkarīgs celmlauža gars, cilvēks ar šo skaitli ir nepacietīgs, viņam patīk būt pirmajam un atrasties uzmanības centrā. Viņiem ir mazliet valdonīgs raksturs un viņiem patīk, ja citi viņos ieklausās. No malas viņi izskatās stipri, taču īstenībā tas tā nav. 1 ir likteņa skaitlis tiem, kas ir dzimuši jebkura mēneša 1., 10., 19., vai 28. datumā. Cilvēkus, kuriem ir šis skaitlis ietekmē, pārvalda Saule, kas viņu mērķiem un domām piešķir noturību. Šīs īpašības sakrīt ar Lauvas Zīmē dzimušo cilvēku īpašībām.
 
Skaitlis 2: Cilvēki ar dzimšanas dienas skaitli 2 parasti ir kautrīgi un jūtīgi, it īpaši pret citu cilvēku vēlmēm un vajadzībām. Viņi ir ārkārtīgi pieķērušies savai mājai un ģimenei un ir samērā atturīgi. Viņiem ir jāiemācās palīdzēt citiem, negūstot no tā priekšrocības. Skaitlis 2 ir likteņa skaitlis tiem, kuriem ir šis skaitlis ietekmē, pārvalda Mēness, apveltot viņus ar maigu raksturu, bagātu iztēli, mākslinieciskām īpašībām un romantiku. Šos cilvēkus uzskata par identiskiem tiem, kas dzimuši Vērša Zīmē.
 
Skaitlis 3: Cilvēkiem ar dzimšanas dienas skaitli 3 ir samērā draudzīgs un rotaļīgs raksturs. Viņiem piemīt radošās tieksmes un viņi ir jautri, priecīgi un līksmi. Viņiem patīk daudz sarunāties ar citiem cilvēkiem, tāpat viņiem piemīt jauneklīgs gars, kas vienmēr lūkojas uz priekšu. Viņiem ir optimistisks raksturs. Taču viņiem vajadzētu iemācīties runāt un izmantot enerģiju prātīgāk. Tas ir tādēļ, ka viņiem piemīt īpašība runāt un domāt, nedomājot par sekām. Skaitlis 3 ir likteņa skaitlis tiem, kas ir dzimuši jebkura mēneša 3., 12., 21., vai 30. datumā. Cilvēkus, kuriem ir šis skaitlis ietekmē, pārvalda Jupiters, kā rezultātā viņi kļūst godkāri un autoritatīvi. Šos cilvēkus uzskata par identiskiem tiem, kas dzimuši Auna Zīmē.
 
Skaitlis 4: Cilvēki ar dzimšanas dienas skaitli 4 ir godīgi, pacietīgi un praktiski darbaholiķi. Viņi bieži ir labi organizēti un spēj saskatīt nianses. Taču kādreiz viņi mēdz būt pārāk kritiski. Šiem indivīdiem piemīt īpašība pamest darbus pusratā. Tāpēc viņiem būtu jāiemācās pabeigt to, kas ir iesākts. Šādas īpašības piemīt cilvēkiem, kas ir dzimuši jebkura mēneša 4., 13., 22., vai 31. datumā. Šos cilvēkus uzskata par identiskiem tiem, kas dzimuši Jaunavas Zīmē.
 
Skaitlis 5: Dzimšanas dienas skaitli 5 bieži identificē ar cilvēkiem, kas ir nepacietīgi, bezbailīgi, pārdroši, dēkaini un bezrūpīgi. Viņi dzīvē alkst pēc dažādības, aktivitātes un pārmaiņām. Viņiem patīk darīt daudzas lietas vienlaicīgi un steigā. Taču viņiem vajadzētu iemācīties kārtīgi piemēroties jebkurai jaunai situācijai, jo viņu raksturs nav pārāk elastīgs. Skaitlis 5 ir likteņa skaitlis tiem, kas ir dzimuši jebkura mēneša 5., 14. un 23. datumā. Cilvēkus, kuriem ir šis skaitlis ietekmē, pārvalda Merkurs, padarot viņus gan dzīvus un kustīgus, gan mainīgus un pastāvīgus. Šos cilvēkus uzskata par identiskiem tiem, kas dzimuši Dvīņu un Strēlnieka Zīmē.
 
Skaitlis 6: Cilvēkiem ar dzimšanas dienas skaitli 6 piemīt augsta atbildības sajūta, viņi ir uzticami un cenšas visā rast harmoniju, kā arī cenšas dzīvē iegūt līdzsvaru un stabilitāti. Viņiem patīk izsmalcinātas lietas un bieži viņiem piemīt radošs gars. Viņiem ir nepieciešams iemācīties izkopt spēju dot citiem padomu un atbalstu. Šie cilvēki parasti ir nepacietīgi, nav pārāk labi klausītāji. Skaitlis 6 ir likteņa skaitlis tiem, kas ir dzimuši jebkura mēneša 6., 15. un 24. datumā. Cilvēkus, kuriem ir šis skaitlis ietekmē, pārvalda Venēra, padarot tos par vispievilcīgākajiem un romantiskākajiem cilvēkiem starp visu pārējo skaitļu īpašniekiem. Šos cilvēkus uzskata par identiskiem tiem, kas dzimuši Vērša un Svaru Zīmē.
 
Skaitlis 7: Cilvēki ar dzimšanas dienas skaitli 7 ir vērīgi, analītiski un garīgi gan visās viņu darba izpausmēs, gan visos dzīves gadījumos. Viņiem ir nepieciešams daudz laika pavadīt vienatnē. Tiesa gan, viņi nav vientuļnieki, taču viņiem darbs labāk padodas vienatnē nekā kolektīvā. Viņiem piemīt spēja aplūkot lietas no visām pusēm. Viņiem ir nepieciešams būt mazliet sabiedriskākiem. Skaitlis 7 ir likteņa skaitlis tiem cilvēkiem, kas ir dzimuši jebkura mēneša 7., 16. un 25. datumā. Šos cilvēkus ietekmē Neptuns un viņus identificē ar tiem, kas dzimuši Mežāža Zīmē.
 
Skaitlis 8: Cilvēki ar dzimšanas dienas skaitli 8 ir labi organizēti, godkārīgi un materiālistiskas dabas indivīdi. Viņi dzīvē ir samērā neatkarīgi un pastāvīgi un viņiem reti ir nepieciešama citu palīdzība, kad viņi cenšas kaut ko sasniegt. Viņiem vienmēr patīk kontrolēt situāciju. Viņiem būtu jāiemācās, kā apieties ar naudu, varu un emocijām. Skaitlis 8 ir likteņa skaitlis tiem cilvēkiem, kas ir dzimuši jebkura mēneša 8., 17. un 26. datumā. Šos cilvēkus ietekmē Saturns un viņu identificē ar tiem, kas dzimuši Skorpiona Zīmē.
 
Skaitlis 9: Cilvēki ar dzimšanas dienas skaitli 9 ir intuitīvi, simpātiski indivīdi. Viņi ir samērā dāsni un augstsirdīgi, viņiem piemīt izsmalcinātas izjūtas, viņi ir jūtīgi un vēlas citiem palīdzēt. Viņiem vajadzētu iemācīties skatīties uz lietām to visās kopsakarībās. Skaitlis 9 ir likteņa skaitlis tiem cilvēkiem, kas ir dzimuši jebkura mēneša 9., 18., vai 27. datumā. Šos cilvēkus ietekmē Marss, kas viņiem piešķir lielu drosmi un stipru apņemšanos. Šos cilvēkus identificē ar tiem, kas dzimuši Zivs Zīmē.
Kategorija: Numeroloģija | Pievienoja: Maija (27.08.2009)
Skatījumu skaits: 9419
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma