Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Ceturtdiena,15.11.2018,01:34
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Numeroloģija [10]
Sākums » Raksti » Numeroloģija » Numeroloģija

Saderība
 Lai aprēķinātu saderības koeficientu, ir jāizrēķina savs un partnera dzimšanas datuma kods. Piemēram, jūs esiet dzimis 17 datumā, tātad, 1+7 ir 8. Jūsu dzimšanas dienas skaitlis ir 8, bet partneris ir dzimis 6 datumā. Tātad, viņa dzimšanas skaitlis ir 6. Lai izrēķinātu saderības koeficientu, ir jāsaskaita abu partneru dzimšanas skaitļi t.i. 8+6 ir 14. Tā kā saderības koeficients ir vienciparu skaitlis, tad skaitlim 14 ir jāsaskaita katrs cipars 1+4 ir 5. Jūsu saderības koeficients ir 5.
 Tālāk seko saderības koeficientu atšifrējumi:
 Saderības koeficients ir skaitlis 1. Visā visumā esiet saderīgs pāris, tikai jums bieži nesakritīs uzskati. Tieksme uz pašapliecināšanos ir abiem un tāpēc tik viegli viens otram nepadosieties. Ja spēsiet ar pacietību uzklausīt partnera viedokli,  no jums abiem var izveidoties saderīgs pāris.
  Saderības koeficients ir skaitlis 2. Abiem piemīt romantiska nosliece vienam pret otru. Tāpēc varbūt labāk ir saglabāt mīlnieku attiecības, nevis veidot kopēju ģimenes dzīvi, kurā skaistais mīlestības kuģis var atsisties pret zemūdens rifu. Bet, ja pirms kopējās ģimenes veidošanas esiet materiāli labi nodrošināts, tad gan variet veidot kopēju ģimeni un pat pēc 20 kopā nodzīvotiem gadiem varēsiet pretendēt uz titulu " Ideāls pāris".
  Saderības koeficients ir skaitlis 3. Jūs esiet sasaistīti ar kaisli. Dominējošās ir seksuālās attiecības. Jūs esiet tik dziļi aizrauti ar erotiskajiem pārdzīvojumiem, ka visu citu pat īsti neievērojiet. Tāpēc, lai ģimenē pārsvarā valdītu saskaņa, ir ieteicams pievērst uzmanību arī uz citām partnera gaišajām īpašībām.
 Saderības koeficients ir skaitlis 4. Starp jums valdīs stipras draudzības jūtas, nevis mīlestība. Tāpēc, varbūt nemaz nevajag saistīties ar laulības attiecībām. Agri vai vēlu, bet pienāks brīdis, kad meklēsiet mīlestību, tuvas attiecības ārpus ģimenes, jo savā ģimenē šīs jūtas neatradīsiet.
  Saderības koeficients ir skaitlis 5. Par sevi esiet sajūsmā, bet no otra partnera gaidiet, lai viņs/a būtu mazāk ekscentriska un mazāk vērsta uz sevis slavināšanu. Attiecībās iznāk, ka katrs spēlējiet savos vārtos, kas rada nestabilitāti attiecībās.
  Saderības koeficients ir skaitlis 6. Partneri ir saplūduši cieši kopā viens ar otru, tāpēc daudzi ar skaudību noskatās uz jums. Tādas attiecības veidojas tāpēc, ka kopējo pasauli būvējiet nevis priekš viena, bet gan abiem kopēju. Lielākā daļa vispirms uzbūvē katrs savu pasauli un tikai pēc tam mēģina abas savienot kopā.
  Saderības koeficients ir skaitlis 7. Jūsos ir pārāk liela tieksme būt ideālam, laimīgam pārim, tāpēc attiecības ir trauslas. Ieskatieties sevī, savās attiecībās, izanalizējiet tās, nenosodiet otra aizvainojumus, pārestības vai ne tā pateiktu vārdu, mēģiniet rast kompromisu jebkurā situācijā. Ja no attiecībām " noņemsiet"  vēlmi būt absolūti ideāls pāris, tad savstarpējās attiecības uzlabosies.  
  Saderības koeficients ir skaitlis 8. Atrodoties kopā esiet dubultspēks un kopējiem spēkiem viegli tiksiet galā ar ārējiem ienaidniekiem. Tomēr, savstarpējās attiecībās katrs mēģināsiet parādīt savu " Es". Tomēr tas nav par iemeslu, lai rastos vēlēšanās šķirties. Tieši pretēji, tas abus partnerus saista vēl ciešāk kopā un stimulē uz izaugsmi. Bet, ja kādam no partneriem apniks šī cīņa par līdera lomu un radīsies izteikta vēlme nebūt otrajā vietā, tad šķiršanās ir neizbēgama.
 Saderības koeficients ir skaitlis 9. Ja nebūtu patīkams sekss un ciešās erotiskās saiknes, tad diez vai šie partneri būtu viens ar otru kopā. Tāpēc, pirms dodieties laulības ostā nogaidiet, lai pāriet seksuālie uzplūdi. Iespējams, ka pēc tam nemaz nedosieties reģistrēt laulību, bet gan ar mieru izšķirsieties, saglabājot viens par otru jaukas atmiņas.  
Kategorija: Numeroloģija | Pievienoja: Maija (08.06.2009)
Skatījumu skaits: 13022
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma