Dziednieces Maijas Kalniņas mājaslapa

Sākums | Reģistrācija | Iziet | Ieeja

Sveicam vārda dienā:

Ceturtdiena,26.04.2018,11:24
Sveicināti Viesis|RSS
Vietnes izvēlne
Rakstu kategorijas
Horoskopi un par horoskopiem [19]
Mēness un tā ietekme [11]
Astroloģija [1]
Sākums » Raksti » Astroloģija, horoskopi... » Horoskopi un par horoskopiem

Erotiskais horoskops sievietēm.
Auns
(23.03. - 20.04.)
Dzīvē viņa ir īsta aktrise, taču tas nebūt nenozīmē, ka viņa izliekas, gluži otrādi! Katru reizi iemiesodamās attiecīgajā lomā, kuru pašlaik spēlē, viņa atstāj emocionāli bagāta cilvēka iespaidu, lai gan ne vienmēr tāda ir patiesībā. Viņa neslēpj savas emocijas, alkst spēles, spēj pārliecināt apkārtējos pieņemt viņas vēlmes par savējām un pati to apzinās. Viņa neuzticas savai spriešanas spējai. Ļaujot vaļu emocijām, viņa krīt galējībās. Gultā viņa nav tik laba aktrise kā dzīvē - te viņa ir drīzāk pasīva, koncentrējas uz savām izjūtām. Pati viņa nekad necenšas ietekmēt partnera uzvedības stila veidošanos. Savus pārdzīvojumus viņa labāk prot izskaidrot vārdos nekā jūtu valodā, tādējādi liekot vilties vīriešiem, kas par viņu sprieduši pēc iespaida, kādu viņa radījusi citu cilvēku klātbūtnē. Reizēm viņas savas kulturālā cilvēka ieražas cenšas saglabāt arī guļamistabā, tomēr parfimērija, caurspīdīga veļa, lampas, sveču gaisma un partnera iejūtība viņai nesniedz apmierinājumu. Zemapziņā viņa alkst primitīvas un rupjas kopošanās, alkst tēviņa un grib viņam atdoties. Diemžēl viņas dzīvesveids un uzvedība piesaista izsmalcinātus, iejūtīgus un jutekliskus vīriešus, un neviens no tiem nevar sniegt viņai pilnīgu laimi.
 
Vērsis
(21.04. - 21.05.)
 Nav jēgas viņu dievināt, vajāt, pavedināt vai iegūt ar varu, viņa pati izvēlas sev partneri un tikai divvientulībā ar iecerēto atklāj savu jūtu dziļumu. Pret citiem vīriešiem viņa izturas vēsi, ne katrs spēj pielāgoties viņas nenosvērtībai, kaisles izpausmēm un kaprīzēm. Satiksmē ar šo sievieti vajadzīga liela pacietība. Pēc dabas viņa ir poligāma, t.i. viņai var būt vienlaikus vairāki vīrieši. Viņai nepieciešams liels skaits partneru, turklāt viņa ar zobiem un nagiem turas pie katra no tiem. Vīriešus, kuri viņu neinteresē no seksuālā viedokļa, viņa mēdz ķircināt. Toties tiem, kurus izvēlas pati, šī sieviete spēj sniegt milzum daudz saldkaislas baudas, tikai ar noteikumu, ka partneri viņu nekontrolē. Savu ķermeni viņa uzskata par vērtīgu instrumentu, kuru drīkst spēlēt vienīgi virtuozi. Mīlas rotaļām viņa nododas ar patiku, ilgi, nepiespiestā gaisotnē izbaudot ikvienu frāzi un vienmēr turoties pie principa, ka sekss - tā ir bauda. Pēc tam vēl vairākas dienas ir uzbudināta, primitīva nodarbošanās ar mīlestību viņu neaizrauj.
 
Dvīņi
(22.05. - 21.06.)
 Šajā zīmē dzimusi sieviete reti atrod patiesu laimi, bieži vien viņas meklējumi beidzas traģiski. Liktenis viņai lēmis ilgoties pēc viena vienīgā - ideālā - partnera, kuru viņa meklē visu mūžu. Viņu pārņēmusi sajūta, ka dzīve ir nepilnvērtīga. Ja šī sieviete atrod meklēto ideālu, viņas dzīve pārtop paradīzē zemes virsū, taču tas atgadās ārkārtīgi reti. JA atradums ir tuvs ideālam, viņa var kļūt laimīga. Parasts cilvēks, ar kuru tā uzsāk kopdzīvi, viņu nespēj saprast. Brīžiem viņu pārņem dziļa nomāktība, it kā viņa skumtu par mīļoto brāli, kas gājis bojā. Ideāla meklējumos viņai neskaitāmas reizes jāsaduras ar pilnīgu neizpratni, viņa ir jūtīga, talantīga, taču atstāj pamestas sievietes iespaidu, un tas patiešām tā ir. Viņa allaž izskatās pievilcīga un gūst panākumus, sekss viņai nav vienaldzīgs, tomēr viņa meklē arī garīgi bagātu partneri, fiziska bauda vien viņai nesniedz pilnvērtīgu apmierinājumu. Gribēdama pārliecināties par savu pievilcīgumu, viņa bieži maina partnerus, laiks steidzas vēja spārniem... Zudībā aiziet virkne pelēku gadu. Izmisīgi centieni atrast laimi noved viņu pie garīgās bojāejas. Tie ir mēģinājumi panākt "laulības, kas slēgtas debesīs", un bez šādām laulībām dzīve viņai šķiet tikai cietsirdīgo dievu izspēlēts nožēlojams joks.
 
Vēzis
(22.06. - 22.07.)
 Nodarbošanās ar mīlestību (šā vārda īstajā nozīmē) prasa tādu apziņas stāvokli, kurā zūd spriestspēja un paškontrole, to vietā nāk aizrautība, pilnīga atdošanās, neapvaldītas jūtas un ekstāze. Turpretī Vēzis, lai darītu ko darīdams, katrā ziņā grib paturēt virsroku pār apkārtējiem, valdīt pār tiem un kontrolēt tos. Šī tieksme nonāk pastāvīgā pretrunā ar seksualitāti. Vēža zīmē dzimušai sievietei nepatīk izrādīt savas jūtas un emocijas, jo tāda izturēšanās, viņasprāt, nozīmē kapitulāciju. Viņai ir ļoti jūtīgs ķermenis, it sevišķi krūtis, muguras lejasdaļa un pakauša daļa zem matiem. Viņa vēlas sniegt baudu tikai un vienīgi sev, tāpēc partnerī nereti saskata tikai instrumentu savas kaisles apmierināšanai. Šī sieviete spēj lieliski saprasties ar tiem, kurus viņa interesē tikai kā mīlas rotaļu partnere. Gultā mēdz būt agresīva, viegli uzbudināma, izrāda iniciatīvu un labprāt uzņemas vadošo lomu. Ja kāds pieviļ tās cerības, kas šai sievietei saistās ar intīmo dzīvo, viņa ar divkāršu enerģiju pievēršas profesionālajai vai sabiedriskajai darbībai. Ir ļoti godkārīga. Var kļūt laimīga, ja vien aptvers, ka seksā, lai iegūtu pēc iespējas vairāk, jāprot arī dot, ne tikai ņemt.
 
Lauva
(23.07. - 28.08.)
 Viņas individualitātes pamatā ir neatbilstība starp viņas seksuālo tieksmi un seksapīlu. Pirmā īpašība viņai vāji attīstīta, otrā - spēcīga un acumirklī piesaista uzmanību. Šī sieviete apzinās, ka ir pievilcīga, un vīriešu centieni iekarot viņu uzjautrina un apmierina viņas godkārību. Viņa rotaļājas ar vīriešiem, neizprazdama šīs spēles īsto nozīmi, jo pati neizjūt nekādu seksuālo tieksmi. Šai sievietei patīk pakļaut vīriešus, viņa labi apzinās savu pievilcību un cenšas to izcelt, neraugoties uz to, ka nemēdz izjust spēcīgu dzimumtieksmi. Vispār ar mīlestību nodarboties viņai patīk, un viņa viegli gūst apmierinājumu, bet atteikšanos no vairāk vai mazāk ekstravagantām pozīcijām dzimumakta laik, var gadīties, nosaka raizes par to, lai neizjuktu frizūra. Sekss viņu neinteresē tik ļoti, kā varētu šķist pēc pirmā acu uzmetiena. Visu viņas mūžu vīrieši mēdz iedomāties šo sievieti gluži citādu nekā patiesībā, un daudzi no viņiem rūgti pieviļas.
 
Jaunava
(24.08. - 23.09.)
 Laimīgs tas, kas viņu mīl un gūst pretmīlu. Cilvēces vēsturē grūti atrast vēl cēlāku un daiļāku būtni. Viņa dievina seksu, turklāt konsekventi atzīst un pilnībā atbalsta vienīgi monogāmiju - piederību tikai vienam partnerim. Viņas gatavība nodoties mīlas rotaļām nav atkarīga ne no diennakts stundas, ne vietas, ne citiem apstākļiem. Viņa netiecas katrā ziņā pievērst sev uzmanību, taču ar mīlestību spēj nodarboties pat visneiedomājamākajās situācijās. Šī sieviete ir gatava jebkurām ekstravagantām izdarībām un eksperimentiem, ja vien tie notiek intīmos apstākļos, un viņu nemoka nekādi kompleksi. Mīlas rotaļas viņas uztverē nekad nezaudē savu pirmreizīgo pievilcību, un viņas emocijas nav pretrunā ar veselo saprātu, savu piederību partnerim viņa vienmēr tiecas uzsvērt ar neuzkrītošiem žestiem un maigiem glāstiem. Ja partnera nav, viņa to ļoti pārdzīvo, jo alkst tuvības, glāstu un siltuma. Atraidot šīs sievietes maiguma izpausmes, viņu var viegli aizvainot. Noraidījumu viņa uztver kā naidīguma izpausmi, lai gan saprot, ka vīrietim tas var būt pārpūles sekas, ko izraisījusi pārmērīga aizraušanās ar seksu. Viņai grūti to saprast, jo pati nekad neizjūt pārāk daudzo erotisko impulsu radīto pagurumu. Viņa spēj vienlaikus būt visnotaļ lieliska sieviete, mīļākā, māte un saimniece. Viņa ir absolūti uzticīga un pieder tikai vienam partnerim, tāpēc mēdz izturēties neiecietīgi, ja partnerim ir nepieciešamība un vēlme vienlaikus uzturēt kontaktus ar vairākām sievietēm.
 
Svari
(24.09. - 23.10.)
 Viņa ir pretdarbīgu spēku upuris. Fizisko apmierinājumu, ko dod sekss, viņa izjūt ļoti spēcīgi, taču psihiski nespēj šo nodarbi nedz atzīt par labu, nedz arī gūt baudu no tās. Mīlas rotaļas laikā viņa it nemaz neprot izrādīt iniciatīvu, tā pilnā mērā jāuzņemas partnerim, turklāt viņa ierosmes var gan gūt piekrišanu, gan izgāzties - atkarībā no partneres noskaņojuma. Viņai nepatīk sarunas par tēmām, kas saistītas ar seksu, jo viņa neprot vārdos paust savas izjūtas. Ārēji viņa nekādi neizrāda, ka būtu uzbudināta vai vēlētos nodoties mīlestībai, neraida signālus un informāciju par savu seksuālo noskaņojumu. Nodarbošanās ar mīlestību viņas apziņā neskar augstākās jūtu emocijas, tā viņai sniedz fizisku apmierinājumu. t.i., tai ir tīri hedonistiska daba. Viņa necieš sakāpinātu maigumu, sentimentalitāti, delikātumu - viņa gluži vienkārši neizjūt šo mīlas rotaļas gaisotni. Pēc kaisles pilnas mīlas nakts viņa ir spējīga izturēties tā, it kā nekas nebūtu noticis: neviena maiga vārda, glāsta vai smaida. Viņai ļoti uzmanīgi jāizraugās sev partneris - visnepiemērotākais - ir Mežāzis, vispiemērotākais - Jaunava un Skorpions. Vislielākais viņas ienaidnieks ir viņa pati.
 
Skorpions
(24.10. - 22.11.)
 Viņai piemīt visvētrainākais temperaments, ļoti patīk nodoties mīlas rotaļām, un viņa labprāt atzīst, ka tajās ir nepiepildāma. Savas plašās vajadzības spēj apmierināt tad, ja paliek uzticīga savai dabai un nesaista sevi ar ētiskām un sociālām normām. Sekss pievelk viņu gan kā objekts (mērķis), gan kā darbība (pašizteikšanās veids). Viņas dzīvē tas kļūst par kulta objektu, atturēšanās no mīlas viņu var ietekmēt tikai negatīvi. Šī sieviete vienmēr ir pievilcīga, turklāt ne tik daudz sava ārējā skaistuma kā viņai piemītošās dzīves pilnvērtības izjūtas dēļ. Viņai raksturīga neizsmeļama enerģija, kuru tā spēj likt lietā dažādās dzīves jomās. Viņa lepojas ar savu pievilcīgo ķermeni, rūpējas par to un cenšas saglabāt labā formā. Viņas temperaments neizsīkst līdz pat sirmam vecumam, bieži vien viņa kļūst par īstu virtuozi. Tie vīrieši, kuri gultā vēlas izjust pilnīgu atbrīvotību un baudu, šīs vēlmes mēdz piepildīt tieši kopā ar viņu. Neraugoties uz iepriekšminēto, šī sieviete var kļūt par brīnišķīgu sievu tiem vīriešiem, kuri neatbalsta tradicionālos uzskatus par seksu laulības dzīvē un laulāto draugu uzticību. Viņas ārpuslaulības sakari izskaidrojami nevis ar vīra vēso temperamentu, bet gan ar pašas neierobežoto tieksmi pēc jauniem iespaidiem. Ja vīrs viņai patīk un viņa to mīl, tad viņa būs savā veidā uzticīga viņam, tas ir, viņš tai vienmēr būs pirmajā vietā. Viņas seksuālie pārdzīvojumi šai gadījumā tiks pakļauti hedonistiskiem mērķiem (fiziskā apmierinājuma meklējumu dažādošanai) un nekādā ziņā nesaraus pastāvošās laulības saites. Viņa spēj nošķirt seksu no mīlestības, kas nebūt nav raksturīgi vairumam sieviešu.
 
Strēlnieks
(23.11 - 21.12.)
 Šai zīmē dzimušas sievietes raksturīga īpašība ir dzīvesprieks, ko papildina ziņkāre un tieksme gūt jaunas izjūtas, it sevišķi saldkaislas. Viņa aktīvi un labprāt piedalās visās dzīves norisēs, viņai patīk sensācijas, dažādas pretdabiskas parādības, jauni iespaidi. Viņa ir garīgi līdzsvarota, komunikabla, viņai patīk sajūtas, ko sniedz garša, smarža, attēls, skaņa. Bet augstāk par visu viņa vērtē savu ķermeni, kas viņai lieliski noder mīlas rotaļās. Viņas seksuālās iespējas ir milzīgas un praktiski neierobežotas gan kvantitātes, gan kvalitātes ziņā. Viņai patīk iespaidu dažādība, un viņas erogēnās zonas ir ļoti plašas. Liela daļa no viņas enerģijas veltīta viņas partnerim, ar kuru to vieno emocionālas saites un kuram tā būtībā saglabā uzticību. Tomēr viņas neparastā komunikablitāte un izteiktā vajadzība pēc jauniem paziņām attiecīgos apstākļos var novest šo sievieti svešā gultā. Sekss viņu saista tikpat lielā mērā kā Skorpionu. Viņai rūpīgi jāpārliecinās, kādas psiholoģiskās un fizioloģiskās īpašības piemīt tam partnerim, ar kuru viņa vēlētos saistīties uz ilgāku laiku. Ja viņa kļūs par sievu vīrietim ar vidēju vai vāju temperamentu, tad tas var beigties ar laulības šķiršanu, neirozēm vai neskaitāmiem laulības pārkāpumiem. Viņa ir viegli uzbudināma, partnera glāstiem atsaucas uzreiz un labprāt. Mīlas rotaļa viņas izpildījumā vienmēr kļūst par lielisku mistēriju vai izrādi.
 
Mežāzis
(22.12. - 20.01.)
 Viņu graujoši ietekmē spēcīgas emocijas, kas attiecas dzimumdzīves sfērā, un viņa nespēj nošķirt seksu no mīlestības. Viņa ir iemīlējusies savos partneros, un šīs ciešās saites rada dažādus ierobežojumus un šķēršļus viņas ceļā uz laimi. Vienlaikus viņa ir arī seksuāla un jutekliska, tādēļ bieži sastopas ar grūtībām un mēdz būt neapmierināta. Ir maz vīriešu, kas viņai patīk. Agrā jaunībā bieži vien neapdomīgi iziet pie vīra, pēkšņi iemīlēdamās, vēl iekams paguvusi sevi iepazīt un izprast. Turklāt viņai pašai šķiet, ka tā ir vienīgā mīlestība viņas mūžā. Bieži vien viņa jau ir nodibinājusi ģimenes saites, kamēr viņas vienaudzes vēl tikai eksperimentē seksuālajā jomā. Viņa ir radīta vētrainām kaislībām. Pirmo seksuālo piedzīvojumu laikā viņu pārsteidz pašas kaisle. Viņa mēdz būt agresīva un greizsirdīga, tomēr partnera raksturā šīs īpašības necieš. Atbildības izjūta neļauj viņai pamest ģimeni, bet, ja tas notiek, tad viņa diezgan ātri atrod citu vīrieti, lai atkal sajustu jauno saišu smagumu. Mīlas rotaļā viņa rod īstu saldkaisli, kas pieejama tikai izredzētajiem.
 
Ūdensvīrs
(21.01. - 18.02.)
Viņai piemīt spilgti izteikta seksuālā individualitāte. Reti mēdz būt kaislīga vai arī vēsa. Parasti viņa izjūt tikai nedaudzas no Skorpiona raksturīgajām emocijām, tomēr allaž iebildīs, ja kāds mēģinās noniecināt seksa nozīmi viņas dzīvē. Izceļas ar savu godkārību un mērķtiecību. Viņas mākslinieces daba tiecas pēc pilnības, tāpēc viņa bieži vien neiecietīgi izturas pret citu kļūdām. Viņa var kļūt par ideālu partneri atturīgam vīrietim, kas dzimumdzīvē ievēro mērenību. Vētraina kaisle viņai ir nepieejama. Sekss laulāto draugu starpā viņai kļūst par rituālu, kam jānorisinās vienīgi naktī. Viņa kārtīgi pakārs savu apģērbu, rūpīgi nomazgāsies, sasukāsies, iesmaržosies un uzvilksd naktskreklu. Vīrs pa to laiku gulēs gultā un lasīs, gaidīdams sievas atnākšanu. Sievu tā rīkoties mudina viscēlākie nodomi. jo viņai patiešām gribas visu izdarīt cik iespējams labi. Savukārt vīram, var gadīties, gribas kaut reizi sievu iegūt, guļot uz grīdas starp izsvaidītām drēbēm, kaut reizi izbaudīt viņas ķermeņa smaržu, nevis ieost izsmalcinātu parfimēriju. Laulātā draudzene vīra labā varētu darīt daudz, tikai ne iepriekšminēto, jo pati nejūt vajadzību pēc tādām izdarībām. Laulības pārkāpšana no viņas puses ir praktiski neiespējama. Viņa labprāt nodarbojas ar mājsaimniecību un uzņem viesus, ir komunikabla un labprāt apgrozās sabiedrībā, viņai patīk pievērst sev uzmanību, patīk būt jautrai un gūt piekrišanu vīriešu vidū.
 
Zivis
(19.02. - 20.03.)
 Viņa ir neglābjama romantiķe, viņas temperaments it kā vērsts uz sevi. Dažādos dzīves posmos viņa izfantazē dažādus tēlus un lolo ilūzijas, kuru kopīga īpašība ir to nerealitāte. Bērnībā viņa ir aizrautīgi lasījusi pasakas, un iedomu tēli viņai šķiet ne mazāk reāli kā dzīvie. Viņas pirmie paziņas ir jauki, delikāti, romantiski jaunieši, kuri vēl neapzinās pilnībā savas seksuālās tieksmes. Šai zīmē dzimušās sievietes iedalāmas divās grupās. Pie pirmās grupas pieder tās, kuras nodibina pastāvīgus sakarus ar kādu vīrieti, kam ir izcili vētrains temperaments. Zivis parasti dzīvo ar viņu ilgi un laimīgi. Pie otrās grupas piederošās sievietes ir daudz nemierīgākas dabas. Galantā un romantiskā mīlētāja vietā viņu iztēlē valda pirāts. Viss liecina, ka, gadījumā, ja vien viņai pietiktu drosmes uzsākt sakaru ar tādu vīrieti, tad viņa, bez šaubām, būtu ļoti laimīga. Tomēr viņa parasti izvairās no simtprocentīgiem īstiem, stipra kaluma vīriešiem, juzdamās drošāk starp tādiem pretējā dzimuma pārstāvjiem, kuri neizceļas ar psihes noturību un prasa rūpes un iecietību no sievietes puses. Bieži vien viņa atrod savu īsto vietu dzīvē, kļūdama pa mīļāko un reizē arī par uzticības personu māksliniekam vai politiķiem, tas ir, cilvēkiem, kuru slavas spozme ir stipri atkarīga no viņas prasmes pažēlot un nomierināt. Viņa baidās ne tik daudz no īstu vīriešu seksuālā spēkā, cik no tā, ka vajadzēs šķirties no sapņiem un ilūzijām, kas viņu bija pasargājušas no dzīves realitātes, un apliecināt sevi kā sievieti. Šādai rīcībai viņa nevar sadūšoties, tāpēc viņas "zēni" paliek, bet aizvainotie vīrieši nereti aiziet.
 
Kategorija: Horoskopi un par horoskopiem | Pievienoja: Maija (12.08.2009)
Skatījumu skaits: 1141
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ieejas forma
Lietotājs:
Parole:
Ielūkojies
Statistika

Onlainā kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Vietnes darbību nodrošina uCoz sistēma